[TESIII] "Prawdziwe Oblicze"

To jest misja z trzema informatorami którą zlecił Casius Cosades!!!INformatorka która znajduje się w bibliotece w vivec każe nam kupic tą księge u jakis ksiegarzy lub ukrasc z biblioteki (ale tej księgi nie ma w tej bibliotece )POMOCY!!!

Zmień nazwę tematu na bardziej odpowiednią, bo ta nie za dużo daje informacji.
Mam problem z odnlaezieniem ksiegi ,,Prawdziwe Oblicze" w Vivec.Te zadanie powierza mi 3 informatorka którą kazał mi znaleźć Casius Cosades.(tej księgi nie ma w księgarniach!!!)
To nie jest ta misja, w której trzeba wejść do ukrytej zczęści biblioteki światynnej (chyba świątynnej)? Jeżeli ta, to wejście do tej części znajduje się w podłodze podstawowej części biblioteki, pod dywanikiem (widać tylko rożek)

ale nie jestem pewien czy to ta misja, dawno nie grałem
Księga jest dostepna u bibliotekarza, który zamiekszuje Dzileice Przybyszów (ak chyba się zwie ta pierwsza platforma na którą wchodzimy po zejściu z łazika lub teleportacji z Guldii Magów). Bibliotekarz to Kadżit. On ma tę ksiązkę, zapewniam.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
W dzielnicy przybyszów nie ma ksiegarza imieniem Kadżit.A w bibliotece nie umie znaleźćtego ukrytego wejscia!!!POMOCY
Ale Khajit to nie jest IMIĘ tylko RASA, ale to tak na marginesie. Ten księgarz to taki chodzący kotek zapewne w sukience.
Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający się przeotężnemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie warte są tak pilnej uwagi uczonych mężów...
gildias Magnus, Ars Draconis,1465
Nazywa się Yobasha chyba, a jego sklepik : Rzadkie Ksiegi Yobashy. Jest na górnym parterze dzielnicy przybyszów w Vivec, w końcu jednego z korytarzy (znajdziesz wejście na mapie).
A co do tajnego wejścia, nie pamiętam, czy było ono w bibliotece, czy może w siedzibie straży... Jak będę miał okazję załączyć Morka to zweryfikuje dane.
Wejście do ukrytej biblioteki jest w biurze straży pod dywanikiem po prawej. Klapa jest zamknięta i zabezpieczona. "Prawdziwe Oblicze" to księga na 3 półce po lewej, jest żółtobrązowa i nieco wystaje ponad inne, zatem łatwo zauważyć. To chyba na tyle... Aha drugie wejście do biblioteki jest w biurze sprawiedliwości, też pod dywanikiem.
Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający się przeotężnemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie warte są tak pilnej uwagi uczonych mężów...
gildias Magnus, Ars Draconis,1465
← The Elder Scrolls
Wczytywanie...