[Lineage II] Kryształy C-Grade i D-Grade

Siemka. Wlśnie zacząłem sobie grać(6 dni temu) w L2. no i pacze se 8) ... no dobra, potrzebuję kryształów C-Grade i D-Grade gdzie mogę je znaleść?
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Na co ci cryd i cryc? Krasnoludem grasz?... Tylko ta rasą można je dostać bez kupowania. Jak nie grasz, to idź do giran albo do dion, tam są w miarę tanie.
A krasnoludy dostają je z zezłomowanych przedmiotów, jak myślę. Dev mi kiedyś o tym mówił...
Odpowiedz
To się Fink nazywa 'krystalizacja'.

Owszem, to jest jeden ze skill'ów krasnoludów, tylko nie pamiętam której klasy. W każdym razie, aby mieć kryształy D trzeba mieć conajmniej 20lvl, a C - conajmniej 40lvl o ile się dobrze orientuję. I wtedy będzie darmocha. Najprostrza droga wiedzie do Giran. Przed świątynią jest zawsze kupa ludzi sprzedająca najprzeróżniejszy szmelc. Z reguły podchodź do krasnoludów. Można też sklepy spotkać koło Taurina (chyba jajsłynniejszy w L2 WH Keeper) i Luxury Shop. Ale tam rzadziej niż na 'rynku'.

Aha Fink, jeszcze jedno. Za kryształy D i C kupuje się stuff C Grade w Luxury Shop. Albo robi się duale.
Odpowiedz
Wiem. Ale skoro zaczął grać, to na początek gry mu to niepotrzebne...
I wiem, że można kupić za to fajny stuff w Luxury. Sam mam już jeden cholernie dobry sztylet c [przypadkiem... Mobek zabil krasnoluda, któremu wypadło parę tysięcy c cry. Super :mrgreen: ]
Odpowiedz
D kryszki potrzebne też są do niektórych przywołań.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
correction: do wszystkich "normalnych" przywołań.
za c grade można przyzywać Siege Golema
za B można przyzwać Wild Hog Cannon i wiverny je wpieprzają (raczej tylko retail)

poza tym kryształy poszczególnych typów są potrzebne do craftowania (tworzenia) przedmiotów, w zależności od grade'u przedmiotu, poza najnizszą grupą danego typu, gdzie używane są kryształy z poprzedniego poziomu (np. avadon set, mimo że B grade, uzywane są kryształy C)

pozdro
Odpowiedz
Nie wiem na jakim serwie gracie ale jak na idragon to w giran mozna kupic krysztaly w normalnym sklepie (przynajmniej tak mi sie wydaje) budynek z tego co pamietam nazywa sie Prestigous Item Hall czy cos takiego...
gram Warsmithem wiec nie mam pewnosci co do kupowania krysztalow przez inne klasy/rasy

pozdro
Odpowiedz
Ogólnie kryształów nie powinno się kupować. Jeżeli już to powinna istnieć możliwość wymiany D<>C<>B właśnie w lux shopie, która się z resztą nie opłaca. Poza tym na rate 7x+ każdy moze bez większego problemu zrobić smitha na 40+ więc wymiana staje się raczej mało użyteczna
Odpowiedz
Wymiana sie oplaca jak jestes warsmithem i robisz duzo rzeczy b grade...i nie masz skad brac krysztalow...
Odpowiedz
Lol, z duali jest o ok 15-20% taniej jak mnie pamięć nie myli... Oczywiście zależy jakie są stawki podatków (czyt. za ile jesteś w stanie uzyskać kryształy C i D. Najtaniej wychodzi z dual delu ale i z delu*storm jest taniej niz w wymianie.
Odpowiedz
komu by sie chcialo latac za dualami?


Jeśli ci się nie chce ganiać, to wyjdziesz na tym drożej. Proste.
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Kryształy C-Grade i D-Grade - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...