[TESIII] Czy ktoś mi może powiedzieć jak robić screeny ?

Proszę o pomoc! Naciskam przecisk print skreen i wyskakuje mi okienko, że coś jest wyłączonego. Więc co trzeba zrobić?
Zapewne trzeba COŚ zrobić....

(to jest taka aluzja żebyś napisał co ci się wyświetla. Nasza forumowa wróżka ma ostatnio wolne i niestety nie mozemy ci inaczej pomóc. A magowie jak się prosi ich o jasnowidzenie to tylko brzydko przeklinają...)

A poza tym piszę sie screen a nie skreen.
Jest napisane:

Zrzut ekranu. Opcja wyłączona. Dodaj ,,Screen shot enable=1" do części [General] pliku "Morrowind.ini" I co teraz mam zrobić?
No @$%^&*(@#&#^. Napiszę ci co masz zrobić ale zrobię to tylko raz.

Czytaj uważnie. Literka po literce...

Masz zrobić taki trik:
Dodaj ,,Screen shot enable=1" do części [General] pliku "Morrowind.ini"
I w tym senk że niewiem jak!
Pisze się "sęk" a nie senk. I "nie" z czasownikami piszemy oddzielnie.

A teraz prośba do ciebie. Jeśli oczekujesz od nas pomocy to pisz dokładnie. Czego nie wiesz, czego nie umiesz, jaki masz problem? Nikt ci tu nie pomoże jak będziesz pisał tak jak piszesz. A co najwyzej kogoś zdnerwujesz, np. mnie.

Przejdźmy do rzeczy.

Czego nie wiesz?

Nie wiesz gdzie jest plik?
Nie wiesz jak go otworzyć?
Nie wiesz co z nim zrobić?

Swoją drogą radzę ci samemu pokombinować trochę. Jak sam do tego dojdziesz to będzie znaczniej lepiej niż ci ktoś to powie.
Wiem, że jest to plik tekstowy i wpisuję to "Screen Shot Enable=1" i nie działa. Czy może co innego trzeba zrobić?
A wpisujesz to gdzie?
Musisz to zrobić pod znacznikiem [general]. (Najlepiej znajdz ten znaczniki i napisz bezposrednio pod nim)
I chyba musisz to napisać bez cudzysłowów.
Wielki dzięki! Już mogę robić screeny. Temat właściwie do zamkinięcia.
← The Elder Scrolls
Wczytywanie...