GejmExowy Test Osobowości

Cytat

Geralt z Rivii
Istnieje w Tobie dziwna dychotomia - zabijasz przeróżne magiczne kreatury z nieludzką wprawą i bezwzględnością, lecz Twoja inteligencja (zarówno umysłowa jak i emocjonalna), jest bardzo wysoka. Choć starasz się wieść proste życie i zachowywać neutralność wobec konfliktów, nie godzisz się na łamanie zasad stanowiących podstawę Twojego "ja". Bliżej Ci do introwertyzmu niż do ekspresywności i wylewności, lecz Twoi przyjaciele bardzo Cię cenią. W testach plam atramentowych Rorschacha za każdym razem dostrzegasz potwory. To dość ciekawa przypadłość. Skutkuje ona czasem zabijaniem ludzi łamiących ogólnie przyjęte normy moralne, którzy w ten sposób uzewnętrzniają swą potworność. Uważaj na magię, depresję i nie trać humoru.



Siema
Odpowiedz
Ignus

Jesteś bardzo ciekawym przypadkiem maniakalnego psychopaty. Twoja potrzeba dominacji jest patologicznie wysoka, odwrotnie proporcjonalnie do potrzeby afiljacji. Co to znaczy? To znaczy, że jesteś zdrowo walniętym socjopatą. Poza własnymi popędami nie obchodzi Cię nic ani nikt, Twoje Id jest niczym nieskrępowane. Choć trudno powiedzieć jak ma się sprawa z Twym kompleksem Edypa, niewątpliwie piromania to Twe drugie imię. Posiadasz niezwykle wysokie wskaźniki neurotyczności i psychotyczności. Nie znasz słowa "przyjaciel" ani "dobro", a w dodatku spalisz każdy dowcip, co jest najstraszniejsze ze wszystkiego.
Odpowiedz
Alistair

Pomiędzy Twym "Ja realnym" a "Ja idealnym" występuje duża rozbieżność. Z jednej strony demonstrujesz jak dobrze czujesz się z tym, kim jesteś, z drugiej strony masz chęć stać się kimś więcej, z trzeciej strony - przeraża Cię ta perspektywa. Kim jesteś naprawdę? Osobą godną zaufania, odpowiedzialną, preferującą zawody związane ze służbą społeczną (np. ratowanie świata, zabijanie smoków itd.). Dowcip jest Twoją tarczą, z którą nie rozstajesz się nigdy i władasz nią bardzo sprawnie. Bardzo cenisz sobie najwyższe ideały i kierujesz się nimi w swych działaniach z niezmienną konsekwencją. Pomimo arystokratycznego pochodzenia bywasz konformistą, nie czujesz się pewnie decydując o innych, wolisz raczej służyć niż dowodzić, co wynika z wysokiego wskaźnika ugodowości. Starasz się jednak przeżyć swoje życie możliwie najlepiej. Zupełnie jakbyś wiedział, że umrzesz za - powiedzmy - 30 lat.

Tak bardzo tró
Odpowiedz
Wiktul się przyłożył Ma talent.
Odpowiedz
Żeby tylko moi profesorowie byli tego świadomi...

Cieszy mnie, że ktoś się wciąż tym bawi
Odpowiedz
Bawiłem się Polecam, można oszczędzić na psychologu
Odpowiedz

Cytat

Aribeth de Tylmarande
Twoje Superego jest bardzo silne. Dodatkowo wspierają je przekonania religijne. Przekłada się ono na wysokie poczucie honoru i odpowiedzialności za innych. Przyjaciół dobierasz sobie starannie, na dobre i złe. Choć mocno wierzysz w swe ideały, popędy tworzone przez Id nie są do końca tłumione. Czasem łączysz zemstę ze swym wysublimowanym poczuciem sprawiedliwości i innymi namiętnościami, jak przystało na prawdziwego sangwinika. Na szczęście swą ogromną siłę i cechy przywódcze zwykle wykorzystujesz dla dobra ogółu, a nie z potrzeby dominacji.


A tak w ogóle to witam Wszystkich.
Odpowiedz
Witam. Rozgość się i baw się razem z nami.
Odpowiedz
Wszyscy kochają Ammona Jerro.
Odpowiedz
Hehe... Po pięciu latach okazało się, że bliżej mi jednak do Geralta z Rivii niż do Aribeth. Jak widać człowiek się zmienia

Swoją drogą, ten test to nadal super sprawa
Odpowiedz
Bardzo miło mi to słyszeć Ale trzeba by dorzucić trochę aktualniejszych bohaterów, a z tym trochę problem.
Odpowiedz
Dla Mnie wyszło - Xardas. Prawie wszystko się zgadza i jestem zadowolony.
Odpowiedz
← Użytkownicy

GejmExowy Test Osobowości - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...