Test na inteligencję

Jakieś głupie to drugie pytanie


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Uważam, że drugie jest nieścisłe lub błędne. Napoleon to wyłącznie imię, więc pytanie o imię Napoleona jest bez sensu. Sprawdziłem także francuską pisownię, ale także nie działa. Jeszcze nad tym pomyślę.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Fak i nie da sie shakowac hasła nawet
Odpowiedz
Emm... Ani Napoleon, ani Bonaparte, ani Bounaparte, ani nawet imiona rodzeństwa nie wchodzą MA ktoś jakiś pomysł?
Odpowiedz
Sprawdziłem chyba wszystkie imiona potomków Napoleona do aktualnie żyjących i tych, którzy się urodzili w 1998r. Ale coś mi się wydaje, że może mieć znaczenie tekst w tym okienku, gdy źle napiszemy. Co znaczy tam ta odp: ?
http://pl.wikipedia.org/wiki/R%C3%B3d_Bonapart%C3%B3w
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Oj cienko panowie cienko. Ja już nawet sprawdziłem arabskiego muzyka o imieniu Napoleon i rapera o ksywce Napoleon XiV. Wydaje mi się oczywiste, ze to już nie chodzi o imie Napoleona tylko o coś "obok". Jakieś skojarzenie czy cos...
Odpowiedz
Problem w tym, że Napoleonów moze być od cholery. Już trochę nie pamiętam, ale czy przy pierwszym pytaniu jak się źle odpowiedziało, to też był tekst w okienko z odp:? Bo moze to coś znaczy. Teraz się zjamę innymi Napoleonami.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
a patrzyliscie w zrodlo , macie tam to okienko w ktore trzeba wpisac haslo z "arybutem" BAD_PASS i obok jest drugie HIDDEN (ukryte ) z "atrybutem"PASS" ...

jabym to hakowal niz sie bawil w zgadywanie ... ale w koncu to test na inteligencie
Odpowiedz
Zauważyłem to, lae nie znam się dobrze. Pewnie trzeba zmienić z hidden. A ty umiesz?
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Nie siedzialem nad tym dlugo, ale narazie tego nierozgryzlem, nazwa HACK ME sugeruje mi ze trzeba poszperac w zrodle i pohakowac cos a nie odpowiadac na bezmyslne pytania

tylko zebysmy bana za to niedostali
Odpowiedz
Nazin geniuszu (może jakaś podpowiedź? )


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Trzeba w końcu szperać w kodzie? Bo nie wszyscy są dobrzy w programowaniu.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
← Karczma

Test na inteligencję - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...