Nnso Dyskusje



A oto Atis [O.o khem... Po operacji] na markusie

[Nawet skrawek ucha Nazina widac xD]

Odpowiedz
Niezłe xDDD

Gdzie niby znalazłeś tego arta?
Odpowiedz
Nie daleko musiał. To z filmu o podobnym tytule. Nie pamiętaj dokładnie nazwy ani samego filmu. Na ogól leci w niedziele w okolicach świąt. W każdym razie był taki film (chyba nawet 2 części).
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Oj żeby ta Atis spadła! SPADAJ! SPADAJ GŁUPIA.....khehem....

To było dokładnie Neverendeing Story. A głównym bohaterem był chłopak który trafił do książki i miał uratować jakieś królestwo właśnie z tej opowieści....czy coś takiego....
Odpowiedz
Czy mnie sie zdaje czy Atis odpisala w NNSO :OOOO Cannot be.

Odpowiedz
But it is...
Joan się dopisała. I od razu walnęła z całej siły. Kurde, teraz to ja muszę pomyśleć Ale spoko. Muszęw się dopisać teraz, bo potem na tydzień mnie nie będzie Chlip!
Odpowiedz
Yes that's true! XD

Byłby grubo dłuższy kawałek ale poganiali spać i wyszło jak wyszło...
Odpowiedz
Dopisek świetny, szególnie końcówka. TO niech Fink się jeszcze dopiszę a i ja postaram się (wreszcie) porządnie do tego zabrać. Z góry przepraszam, że nie dopisywałem się, ale naprawdę brak mi czasu oraz weny, która jest mocno niwelowana przez tę maturę...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Fink - ale Markus zniknął


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Cytat

-"Jesteśmy w lesie, musieliśmy się rozdzielić i zgubić pościg. Chyba wszyscy są cali. Nie wiem co z Markusem bo on został..."
-"Nie ma go tutaj nigdzie"
-"To pewnie gdzieś podział się. A co z wami?"


Przyczepił bym się jeszcze, że dom się palił, a ciało Atis było w piwnicy, ale...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
O kurde rzeczywiście, ale to możne wyjaśnić w następnym odcinku
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
E, dobra, zmieniłem Marcusa na Nazina... A ciało żeśmy wynieśli. O

[Dodano po chwili]

Sry za drugi, ale...

VEN! CZYTAJŻE POPRZEDNIE PARTY! Dzięki tobie musiałem swój zmieniać, kuźwa
Jak odpisujesz z głowy, to ci fajne rzeczy wychodzą. Wcześniej tez ci się udało ^_^
Odpowiedz
O co dokładnie ci chodzi, co?
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Fink wcześniej napisał, że Nazin powiedział, że ( ) Atis się poruszyła ;p

Ale nie zmieniajcie nic, bo też chce się dopisać


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Choćby i to o Atis... I parę innych rzeczy, których przytaczać nie będę. Ale tak się chyba często zdarza, że poprawki brane są w editcie
Odpowiedz
Ale przeciesz ja tylko wpadłem na pomysł o pożarze
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Ven, co do twojego ostatniego "parta"... Co to jest? Wersja demo? Ucięło ci go? Tak krótkiego "parta" jeszcze w NNSO nie było. Chyba się do szkoły spieszyłeś...
Odpowiedz
Przyznam szczerze że również dlugość mnie... delikatnie rozczarowała. Nastepnym razem staraj się pisać więcej o ile ci czas pozwoli Ven. Ewentualnie nie pisz nic i poczekaj na więcej wolnego czasu i strzel coś porządnego. Przypuszczam, że jutro z rana coś dopisze.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Każdy dopisuje ile chce i ile może. Początkowo do NNSO miano dopisywać 2-3 zdania. Tylko troszkę się to minęło z planem Poza tym nie zawsze jest pomysł na długi kawałek. Moim zdaniem i taki kawałek to jest dużo. Każdy daje coś od siebie... Nie każdy wali takie kilometry jak ty Vamp

Cytat

Tak krótkiego "parta" jeszcze w NNSO nie było.


Zobacz post nr 10 (w NNSO ofkoz)


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Fan Works

Nnso Dyskusje - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...