Kreskówki

Cytat

Przypomniaem sobie, ze keidyś też ogladałem Rycerze Zodiaku...Był dosyć podobny róznymi względami do Dragon Balla...


Tak, tzn. bili się często i gęsto a poza tym to lecial zawsze 20 min przed DB ;p

Cytat

podczas odcinku z Mansonem jeden z ludkow tez zginal ale wydaje mi sie ze oni co odcinek cudownie ,,ożywają"......chyba


Pewnie zginąl Kenny Kenny ginie prawie zawsze (widziałem 2 odcinki gdzie nie zginął) i w następnym odcinku zyje Reszta z reguł nie ginie. Poza tym to on zawsze ginie dziwną śmiercią W pełnometrażówce zginął, bo założył się z Cartmanem, ze podpali pierda jak co dwaj kanadyjczycy.......


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Aaa właśnie... ja wymieniłem wszystkie te kreskówki które oglądałem do 8-9 lat i które teraz oglądam. A zapomniałem wymienić tych które oglądałem od 9 do około 12 lat ;p.

Więc, przez ten okres oglądałem jak wyżej wspominał Strażnik wszytkie Marvele: Spider-Man obowiązkowo ;p, X-Meni (do dzisiaj ich lubie ;p) Iron-Man (ostatnio jak to oglądałem, zupełnie przez przypadek ;p to cały czas miałem w głowie utwór Black Sabbath Iron Man :mrgreen: ) i Fantastyczna Czwórka (chociaż to już najmniej z tych wszystkich wymienionych ;p)

Pozdrawiam Petera Parkera i Logana ;p
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Uważaj, bo ci jeszcze Jakób przygrzmocą jak cię zobaczą ;p.

Pamiętam, że kiedyś siadało się całą drużyną do pokemonów. Och, to były piękne czasy.....WŁAŚNIE! Ostatnio oglądałam He-mana (wersję Mike'a Young'a). OMG, co to było za odmóżdżenie...I to za friko! ;p
Odpowiedz
taaaaa tez ogladalem Pokemony(bylem wtedy w 5 klasie) obejrzalem chyba z 90%odcinkow podstawowej wersji, leczo potem zaczely sie pojawiac nowe pokemony i rozne inne dziwne alepjskie kombinacje i przestalem je ogladac po dzis dzien....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Pokemony tez kiedyś oglądałem Przetalem z tego samego powodu co Olo... Takie już kręcenie na silę... Pamiętam, ze nawet zberalem naklejki z gum Boomera z Pokemonami (i z DB też) i wklejałem je do specjalnie założonego zeszytu :mrgreen: Ile musialem wydać kasy w szkolnym sklepiku.... Kiedyś też potrafilem wymienić je mniej więcej do połowy po kolei Teraz nawet nie wiem co jest pierwsze...

A tak to też czasami oglądnę X-Menów i Spidermana. Iron Mana nie lubilem nigdy, a F4 czasem oglądalem....


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
ja za to wydawalem krocie na jakies tam kapsle i karty do gry( a zakladajac ze ok. 10 kart kosztowolo 5 zł a kupowalem kilka razy w tygodniu takie cus, to jak sobie to dzis przeliczam ,,na snikersy" to sie załamuje), a kapsle znajdowalem w paczkach Lejsów, ktore bylem wstanie kupowac kilka razy dziennie...zalamka...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Ja oglądam tak:

=> niewiem czy znacie SIMPSONS, SIMPSONS i jeszcze raz SIMPSONS

chyba można sie domyslic

=> czasami przylookam na Family Guya

=> i zdaza mi sie Andego ogladac na Jetix ale to wtedy jak totalnie nic nieleci w tv ...
Odpowiedz
J ogądam czsem X-man.
Spox kreskówka, najlepszy jest Wolwerin, snif snif i zaczyna się taniec śmierci
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Hmm... Kreskówki? Anime też się zalicza?...

- Naruto
- Last Exile
- Great Teacher Onizuka
- Neon Genesis Evangelion
- Slayers
- Hellsing
- Full Metal Alchemist
- Wolf's Rain
- Ranma 1/2

Z typowych kreskówek:
- Shaman King [no nie wiem. Po prostu mi się podoba xD]
- A.T.O.M. [j.w.]
- Laboratorium Dextera
- Digimon Fronter [albo Frontier, zależy. Po niemiecku. Fajne ]
- Xiao Lin [komedia na całego]
- X-Men Evolution
- Justice Ligue
- Pokemon [też po niemiecku, przed digimonami leci, to zawsze na końcówkę zdążę ]

Jak mi się coś przypomni/zaktualizuję, to dam
Odpowiedz

Użytkownik Finkregh dnia Mar 2 2006, 09:45 PM napisał

Hmm... Kreskówki? Anime też się zalicza?...

- Naruto
- Last Exile
- Great Teacher Onizuka
- Neon Genesis Evangelion
- Slayers
- Hellsing
- Full Metal Alchemist
- Wolf's Rain
- Ranma 1/2


[post="41215"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Czy mi się zdaje czy ktoś oprócz mnie też ogląda anime na Hyperze ;]

Moja lista jest praktycznie taka sama, a na inne kreskówki nie mam za bardzo czasu poza tym już mnie nie kręcą
Odpowiedz
Jakbym miał wymienić wszystkie kreskówki, które oglądałem... Jejku, jejku... byłoby tego ciut sporo (poczynając od Bolka i Lolka oraz psa Reksia... ). Ostatnio oglądam ci ja Record of Lodoss War, pobrałem łaskawie z emula pierwszą serię (13 odcinków) i z wielkim stękaniem próbuję ściągnąć serię Record of Lodoss War: Chronicles of Heroic Knight (27 odcinków). Całkiem niezła była pierwsza seryjka, zabawna, ładna muzyczka, historyjka trochę naiwna, ale jeszcze do przełknięcia. Tylko szkoda, że przez większą część cyklu to niemilcy tak naprawdę rządzą... Czy można porównywać smarkatego Parna z Ashramem? Nawet Pirotess wydaje się bardziej interesująca od Deedlit... Lekkie przegięcie...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz

Użytkownik Wojo dnia Mar 2 2006, 10:04 PM napisał

a jacys z pod znaku HOMERA sa tu ?

ps. Simpsona 

[post="41218"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Ja widziałem pare odcinków, najbardziej wpadł mi w pamięć ten w którym z grobów wychodzili umarlaki, taki straszny
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Hawk, bo Deed to typowa lalusioiwata elfka. Ale Ashram i Parn to racja, zupełnie dwie inne sprawy. Zawsze mnie rozwalała zbroja Ashrama....nie wiem do tej pory czemu.
Ale i tak pierwsza seria zostanie najlepsza, bezsprzecznie.
Odpowiedz
DB saga rulez i tyle Co więcej gadac xD
Odpowiedz
DB, BD Z, DB GT, są fajowe, widziałem większość odcinków
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
a kojarzycie FAMILY GUY'a ?? Dosyc fajna amerykanska bajka o rodzince , zaczalem ja ogladac ...

W jednym odcinku sie z simpsonow smieja
Odpowiedz
Szczególnie ten śmiech Petera jak coś zrobi jest ekstra Choć muszę przyznać, że ta "bajka" nie musi śmieszyć każdego. W jednym odcinku śmiali się z Polskich kiełbasek


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ależ wy jesteście dziecinni, DB.....pfy, zresztą, każdy lubi co innego...
Odpowiedz
← Karczma

Kreskówki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...