ANKIETA SESYJNA

Czy chcesz by Sesja została wznowiona?

1. Tak chcę wrócić do przygody. (5 głosów [38.46%])
2. Nie, poczekam te 2 miesiące. (8 głosów [61.54%])
Hmmm... hmmm... Powiem tak. Za serce mnie chwyciły wypowiedzi w temacie o pożegnaniu Draxora nt. Sesji i zacząłem mieć wyrzuty sumienia (a poza tym brakuje mi tego pisania) .

Owszem nie jest to konsekwentne z mojej strony (mam ostatnio z tym duże problemy, niektóre osoby wiedzą o czym mówię...) ale cóż.

Mam pewna propozycje i chciałbym byście się wypowiedzieli. Gotów jestem poprowadzić Sesje (a raczej ją wznowić) tylko muszę sobie zastrzec prawo, że odpisywałbym w niej rzadziej (raz na 3-4 dni) i nie wszystkim (ale za to dłuższe i bogatsze by to posty były).

Proponuje zatem ankietę.

1. Kontynuujemy sesje z uwzględnieniem tego co napisałem wyżej.
2. Czekamy te 2 miechy by wrócić w wielkim stylu.

I podejmijcie decyzje wedle własnego uznania. Gdybym ja miał jakieś obiekcje to bym nie zakładał tej ankiety, więc postępujcie wedle własnego gustu.

Aha, prosiłbym by głosowały tylko osoby grające.
Ja głosuje na tak. Ostatnio nawet napisałem newsa więc widać jakąś poprawę u mnie >.> Więc sądze że ten czas na dopisanie zawsze znajde. Tymbardziej że teraz już troche mniej w WoW gram.

Głosuję, aby poczekać te 2 miesiące. Gracz znajdzie czas, żeby wejść i odpisać te 2-3 razy w tygodniu, ale MG, który musi odpisywać we wszystkich sesjach? A poza tym przez 2 miechy można zebrać pomysly i jak to powiedziałeś - powrócić w wielkim stylu


Tonari no Totoro!
Ja, tak jak i Med, jestem za tym aby sesja powróciła po dwóch miesiącach. Tak będzie najrozsądniej. Ty skupisz się na maturce (podobnie jak i ja) a gracze odetchną. Poczekamy, czasu sporo mamy ;].
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Rónież jestem za wznowieniem po 2 miesiącach. Jaki jest tego powód? Stawiając siebie w Twoim miejscu nawet bym się nie zastanawiał i nie robiłbym tej ankiety .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Czekać 2 miesiące. Matura to nie przelewki, a jak źle ci pójdzie to będzie dopiero lipa.
Ja głosowałem, żeby sesja wróciła.
Nie za bardzo miałem od czego odetchnąć bo dopiero zaczynam.
Ale matura to nie przelewki, za rok też mnie to czeka
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Zagłosowało 10 osób. Wynik jest jednoznaczny nawet bez tego 1 głosu, zatem zamykam ankietę. Słodcy jesteście troszcząc się tak o moją maturę Ja już mam jej dosyć a to jeszcze 2 miechy ... Pociesza mnie tylko myśl że was to czeka za parę lat (ha ha ha). Mam nadzieje, że nie będziemy musieli wtedy Sesji przerywać
Sorki ze odpowiadam dopiero teraz, ale dopiero przed chwila wszedlem na forum... Osobiscie jestm za tym aby sesja wrocila za dwa miechy a dlaczego? Otoz:

1. Ekh ma ta mature.
2. Oraz ja za miesiec mam najwazniejsze testy w gimnazjum(te do szkoly sredniej) i niestety trzeba bedzie zaczac sie uczyc
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Olo, ja też mam testy gimnazjalne... Ale się nie uczę. Zacznę w kwietniu, znając siebie

Ale Ekh ma maturę, i to jest od groma ważniejsze. Ucz się, ucz!
jestem za tym zeby nasz Mg sie uczyl ;], 2 miechy to nie tak dlugo a moga mu bardzo pomóc...

ALE MAM PROPOZYCJE: Moze sie znajdzie jakis inny Mg i do czasu powrotu Ekha poprowadzi kilka przygod ;> ?
Fajnie było by sobie zagrać.
Może znajdzie się ktoś?
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Z takimi kombinowaniami to zapraszam do stosownych tematów a nie tutaj.
Jestem za wznowieniem za 2 miesiące, powody takie jak wymienił np. VL albo Tokar - ty się możesz spokojnie przygotować do matury a sesja może poczekaj, wcale nie jest najważniejsza teraz . Poza tym narazie sam nie mam za bardzo czasu
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


No dobra, sesja wróciła! Wiem, że niektórzy z was mają teraz czerwcowy sajgon związany ze szkołą więc nie będe zbytnio nalegał na częste odpisywanie. Prosiłbym byście przeczytali po kilka stron ze swoich częsci by spowrotem wrócić do realiów Sesji. Pocieszcie sie tym, ze ja to muszę wszytsko przeczytać by sobie przypomnieć jak chciałem was pozabijać... .

[Dodano po chwili]

To co tu napisze będzie 'trochę' kontrastować z moim powyższym wpisem.

Sesja zostaje zawieszona na czas nieokreślony. Spowodowane to jest:

a) spadkiem zainteresowania graczy i moim
B) początkiem sezonu wakacyjno-wyjazdowego
c) moimi sprawami osobistymi

Od razu uprzedzam, ze nie chce tu teraz żadnych scen, przeprosin, kajania się i meaculopowania. Nie winię nikogo za stan rzeczy i traktuje to jako coś normalnego. Prawda jest taka, że lada dzień zaczniecie/zaczniemy (mam taką płonną nadzieje) wyjeżdżać i prowadzenie sesji będzie już totalną niemożliwością. Już zaczynam mieć kłopoty z synchronizacją. Poszczególne grupy muszą się w końcu kiedyś spotkać. Ale jak jedna z nich zaczyna sie opóźniać to zaczynają się dla mnie schody. Bo albo mogę nie odpisywać, albo mogę lać wodę, albo mogę improwizować co tylko doprowadzi do rozmycia fabuły. A poza tym ja nie mogę ciągle bawić się w żandarma który będzie ganiał na gg czy pm'ach ludzi by pisali. Jeżeli tego nie robią znaczy to, że sesja ich już nie kręci .

Pomysł na sesję zrodził się po obejrzeniu sesji AvP na forum Ankaia. Postanowiłem go trochę zmodyfikować dodając lekko epicki rozmach rodem z NNSO. Jak widać średnio to wyszło.

Poza tym nie będę ukrywał, ze ostatnimi czasy różne dziwne rzeczy chodzą mi po głowie i nagle, mając w końcu aż za dużo wolnego czasu (4 miechy wakacji bądź co bądź), odpisywanie nabrało dla mnie cech średnio przyjemnego obowiązku. Może to dlatego, że skończył mi się kocioł w szkole i nie muszę się już tak odstresowywanie .

Wiem, ze nie jest to w porządku w stosunku osób którym zależy na Sesji i które czekały na jej powrót ale wobec przedstawionych powyżej przeze mnie argumentów muszą się z tym pogodzić.
← Strefa Sesji
Wczytywanie...