Wynajem pokoju we Wrocławiu

Cześć

Znacie jakieś dogodne lokum w pobliżu rynku we Wrocławiu? Nie musi być zaraz tuż obok, ale też nie przesadzajmy w drugą stronę - nie chcę jeździć ok. 50km każdego dnia. Przygarnę oferty w zakresie 400-600zł za wynajem. Piszcie w tym temacie jakie znacie ogłoszenia.

Z góry dzięki za odpowiedzi.
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne." Prokop
-> Lux Perpetua
"(...) stwierdzono wręcz niepoczytalną skłonność do okrucieństwa, agresji, gwałtownych wybuchów gniewu a także wybujały temperament." Stregobor
"u każdej baby można stwierdzić coś takiego." Geralt
-> Ostatnie życzenie
Odpowiedz
Czo Ty we Wrocławiu robisz?!
Odpowiedz
Polcon?
Odpowiedz
To też, Jezid, to też Chociaż czekam na odzew od Hrywiego, żeby potwierdził, że się udało załatwić wejściówki.

Ale głównie chodzi o to, że byłem dziś na rozmowie kwalifikacyjnej we Wrocławiu. Gdyby wypaliło, to będę szukał tam własnego kąta.
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne." Prokop
-> Lux Perpetua
"(...) stwierdzono wręcz niepoczytalną skłonność do okrucieństwa, agresji, gwałtownych wybuchów gniewu a także wybujały temperament." Stregobor
"u każdej baby można stwierdzić coś takiego." Geralt
-> Ostatnie życzenie
Odpowiedz
Cześć, odświeżam temat po latach. Niestety moje wojaże we Wrocławiu nie wypaliły i już nawet pokój to zbyt wysokie progi finansowe dla mnie. Aktualnie szukam miejscówki pod mostem.. który most doradzacie? Byłem pod mostem Grunwaldzkim, ale mnie wyrzuciła miejscowa gildia meneli. Poszło o moje tatuaże z Hanna Montana, a oni to dawni słuchacze metalu.
Odpowiedz
← Karczma

Wynajem pokoju we Wrocławiu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...