Ta najpiękniejsza...

Która powala Was na kolana?

Sienna Guillory (7 głosów [36.84%])
Evangeline Lilly (12 głosów [63.16%])

Użytkownik Os@ dnia Feb 7 2006, 08:43 PM napisał

Ale jej wygląd jest taki bardziej młodzieńczy i dlatego mi się podoba ;>


Sienna urodziła się 31 maja 1975 roku i ma 31 lat (jest młodsza ode mnie, hehe...), a Evangeline 3 sierpnia 1979 roku - 27 lat. Czyli pozory mylą, czyli trudno jest odgadnąć wiek kobiety, czyli są kobiety wiecznie młode, ech...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




No właśnie, ehh...

Głos dałem Siennie. Nie wiem, ale one jest bardziej... Kobieca? Magnetyzująca? No nie wiem. W każdym razie ma w sobie to coś, dzięki czemu ma mój głos
Sorry za wpierniczanie się do tematu i OT ale

Cytat

Czyli pozory mylą, czyli trudno jest odgadnąć wiek kobiety, czyli są kobiety wiecznie młode, ech...


Jak ciebie Hawk utapirujemy, damy ci speców od PR, wizażystów, stylistów i innych -ów a o specach od obróbki graficznej i montażu nie wspominając to też nie będziemy wiedzieć ile masz lat. Będzie to tylko kosztować trochę...
Właściwie powinienem oficjalnie zaprezentować wyniki końcowe: wygrała Evangeline Lilly z 12 głosami, Sienna Guillory z 7 zajęła drugie miejsce . Jako nagrodę dla głosujących na zwyciężczynię polecam drugą serię "Lost", która leci na AXN. I tyle. Koniec i proszę zamknąć temat.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




← Karczma
Wczytywanie...