[W2] Jak na stałe usunąc zapisy?

Witam. Chciałem usiąśc do wiedźmina 2 jednak uprzednio usunąc wszystkie zapisy z poprzednich rozgrywek. Problem w tym że cierpię na syndrom zapisywania co pare minut więc zapisów mam ponad 500. Z tego powodu znalazłem folder w którym są wszystkie zapisy z wieśka i usunąłem je,a potem usunąłem również ze śmietnika. Wszystko cacy ale jak włączyłem gre one nadal tam były i tak pare razy. I teraz pytanie,czemu one nadal są w grze?
Odpowiedz
Tak. I nie dodany spoza biblioteki tylko zakupiony nawet przez klucz. zapisow tez nie ma jednak normalnie w folderze gamesaves jak probowalem tylko jak wchodze w wlasciwosci o ile dobrze przetlumaczylem,(na steam) (uzywam niemieckiej wersji), wchodzilem potem w steam,userdata i wtedy w foldery i szukalem zapisow z wieska. jak je znalazlem to usunalem ale w grze nadal one sa.
Odpowiedz
Moze masz na stałe włączoną synchronizację zapisów dla Wiedźmina na Steam i ci je od nowa pobiera ? Taki mam pomysł
Odpowiedz
W takim razie zapisy pewnie są przechowywane w chmurze. Musisz wejść we właściwości (prawym i najniższa pozycja) -> Aktualizacje (druga zakładka) -> na dole powinieneś mieć Steam Cloud, jeżeli jest tam zaznaczone znaczy, że się synchronizuje z chmurą, jak odznaczyć powinny zniknąć.
Odpowiedz
Odznaczone i zapisze. Dam znac za jakis czas czy sie poprawilo. moze nawet i dzis. Bez wzgledu na efekt : Dzieki.
Odpowiedz
Dziala. Jest bez zapisow a dzieki temu ze ostatnio ostro posprzatalem na kompie i lekko go podrasowalem to mimo ze grafika szpetna dla wiekszosci ludzi to chodzi plynnie i w stalych fps. Dzieki
Odpowiedz
← Wiedźmin

Jak na stałe usunąc zapisy? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...