Czeeść, pospamujmy

= Nigdy nie wychodzę z pracy! Co jednak dużo gorzej brzmi
Odpowiedz
Imperialna religia dopadła i mnie. Po 5 godzinach rozgrywki, zrozumiałem, że najwyższa pora oddać życie za Imperatora... więc zakupiłem swój pierwszy oddział astra militarum. xD

[Dodano po 3 dniach]

Właśnie się przekonałem, że nie mam dziś szczęścia w Mordheimie. Moja grupa łowców czarownic wpadła w zasadzkę i została zniszczona. Z 5 osobowego składu przeżyły 2. Mam wrażenie, że to zemsta Bogów Chaosu, za odwrócenie się od nich. '
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Niblla dnia wtorek, 21 czerwca 2016, 22:32 napisał

Imperialna religia dopadła i mnie. Po 5 godzinach rozgrywki, zrozumiałem, że najwyższa pora oddać życie za Imperatora... więc zakupiłem swój pierwszy oddział astra militarum. xD

[Dodano po 3 dniach]

Właśnie się przekonałem, że nie mam dziś szczęścia w Mordheimie. Moja grupa łowców czarownic wpadła w zasadzkę i została zniszczona. Z 5 osobowego składu przeżyły 2. Mam wrażenie, że to zemsta Bogów Chaosu, za odwrócenie się od nich. '



znam ten ból mam tak samo /
Odpowiedz
Kurze gratuluje występu w telewizji!!
Szkoda, że zamiast pokazać prawdziwego wokalistę wrzucili jakiś dziwny kolesi do teledysku.

[Dodano po 18 dniach]

Zacznijmy od tego, że żyję raczej aktywnie. Przynajmniej 3 razy w tygodniu odwiedzam siłownie czy gram w kosza itp. Dziś na siłowni pierwszy raz widziałem jak sztanga rozcięła komuś łuki brwiowe. Podkreślam oba. Cała sytuacja zaczęła się od dwóch koksów, ludzie co mają ramiona grube jak ja udo i zjedli tablice Mendelejewa z dwa razy, kładą się na ławkę. Zaczynają skromnie z 50 kilo. Wyciskają głośno sapiąc. Każdy wie, że bez sapania i dziwnych dźwięków minus 15 do siły. Mija seria i zmiana Koks B kładzie się pod ciężarem. Poprawia uchwyt. Dźwiga. Upuszcza sobie na głowę. Teraz zaczyna się komedia. Gdyby ktoś nie wiedział, to krew z łuków brwiowych leje się strasznie i bardzo ciężką ją zatamować ale nie o tym... wywiązał się dialog.
Koks B: Urwał! Miałeś mnie asekurować!
Koks A: Poje! Tam było, urwał, 50 kilo. To jakbyś małą loszkę podnosił.
Koks B: No i co. Locha to locha!
I tu krew spływa na oczy naszego bohatera a ten zaczyna płakać niczy skrzywdzony wieloryb...
Koks B krzyczy: Urwał! Umieram! Urwał mózg mi wypływa!
Koks A: Pomocy kolega umiera!
I obaj zaczynają biegać z czego pan B przy okazji zaczął. Instruktor szybko przebija się do koksów i stara się im wytłumaczyć, że powinni wezwać karetkę...
Koks A: Ebać kartkę! B dawaj przez okno i na parking! Do szpitala. Ratujemy twój mózg!
Jak zawołał tak zrobił, obaj wyskoczyli przez okno na parking i ruszyli biegiem w stronę auta. Koks B oczywiście przewrócił się bo jak tu biec jak "mózg" wypływa ci z czaszki. Jego kolega dzielnie po niego wraca i taszczy te 140 kilowe ciało do swego BMW, by odjechać z piskiem opon.
Nie muszę chyba wspominać, że od chwili gdy Koks B rozpłakał się, ja jako współczujący człowiek, zacząłem się śmiać. Ich profesjonalizm, spokój no dosłownie brak słów. A może to sterydy wyżerają tak głowę albo to ja jestem jakiś inny i nie wzruszają mnie już takie sytuację. Potem w szatni zastanowiłem też się ile on miał szczęścia bo gdyby sztanga spadła by mu na zęby to dorobiłby się zapewne nowego pseudo "szczerbaty" nie mówiąc o tym, że nie pękły mu kości twarzoczaszki. Może wzmocnione wielokrotnymi uderzeniami. No nic. Pewnie już ich nie spotkam na siłowni ' Facet tak z 140 no może 120 kilo żywych mięśni a beczał jak dziecko... no komedia.
Odpowiedz
A może to te resztki już wyciekały co za chodzenie, oddychanie itp. odpowiadały.

[Dodano po 18 dniach]

Miał ktoś przyjemność grać w Guardians of Middle-earth? Warto kupić?

[Dodano po 12 dniach]

Ej, dziś przepełniła mnie duma. Nakłoniłem 12 letniego brata ciotecznego do gry w NWN2 na moim laptopie. Chłopak spędził cały dzień przy grze, muszę dodać, że wpierw pokazałem mu NWN1, BG i PT. Mam cichą nadzieje, że i do tych tytułów dojdzie kiedyś. Ogółem wszystko byłoby lepiej gdyby jeszcze nie grał paladynem...
Odpowiedz
Ciekawi już mnie czy podoła Masce Zdrajcy ale argument, że pierwsza część wygląda kwadratowo, trochę mnie rozbawił... Dobrze, że nie wybrał elfa jako rasy bo bym się go wstydził.

Znasz może jakieś moduły warte polecenia do NWN2? Sam bym może zagrał ale nie mam ochoty po raz 6 czy 7 przechodzić kampanii.
Odpowiedz
Już pobieram a zacząłem kombinować nad stworzeniem barda/smoka/wojownika walczącego dwoma krótkimi mieczami
Odpowiedz
← Karczma

Czeeść, pospamujmy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...