Zapraszamy na serwer Hav0c Gryphon...

kurde a chcialem sobie zrobic gnoma rogue... nie ma nic lepszego niz powali gnomem taurena i powiedziec "OWNED"
Oj, już tak nie przesadzaj z tym, że jest tak dużo alliance. Poza tym poluje się na orki (a wiecie, że krasnoludy to krótkodystansowcy? ). Akurat co do grania gnomem to ja bym chyba nie potrafił. Ten ciagły kompleks niższości
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

strona tego serwa nie dziala
[Dodano po chwili:]

to ja sobie tak czytam i tu ludzie widze troche narzekaja..powiedzcie mie jedno..ile tam ludzi jest mnie wiecej online? okolo 500? 1000?
[Dodano po chwili:]

mam juz wowa ale stronki nadal nie ma
[Dodano po chwili:]

ide dalej kosic w l2...

Użytkownik Devilus napisał

  strona tego serwa nie dziala[Dodano po chwili:]

to ja sobie tak czytam i tu ludzie widze troche narzekaja..powiedzcie mie jedno..ile tam ludzi jest mnie wiecej online? okolo 500? 1000?[Dodano po chwili:]

mam juz wowa ale stronki nadal nie ma confused.gif[Dodano po chwili:]

ide dalej kosic w l2...


1. Stronka nie dziala tymczasowo bo Admin jest na uczelni. W najbliższym czasie wraca do domu :]

2. 500? 1000? Ba serverach WoW'a tyle osob to cos nierealnego. No sorry to nie jest Lineage II. Na naszym servie gra ok 200 osob. Wiec jezeli graloby 500-1000 a serv jest w kanadzie to mialbys pingi po kilka tysiecy.

Jeżeli chcesz się zarejestrować, to napisz do admina na PM na forum. Rozmawiałem z nimi i dopóki nie będzie działał la-cd client, to strona rejestracyjna nie będzie działać. Mogą ci założyć konto, jak napiszesz.
A co do ilości osób, to na serwerach blizzarda jest ok. 200-300 osób. U nas jest online naraz duzo mniej.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

lol czy ty sobie jaja robisz? na serwach oficjalnych 200-300 osob?a grales kiedys na takim? bo wyglada na to ze nie... kto Ci takich kitow nawciskal LOL poza tym nie wiem czy nie pojde na serwer Medalist, zrob mi konto na tym waszym to oblookam jak tam jest, ale ktos mi musi napisac co musze zrobic zeby sie tam teraz dostac, FAQ byl na stronce, tera faqa nie ma
I. A ty grałeś na jakimś serwerze blizzarda, że wiesz, że tyle nie ma?
Mam kolegę, z którym znam się bardzo długo. Gra w WoW'a od początku na oryginale i na jego serwerze jest ok. 300 osób online.
II. Jeżeli chesz grać, o konto musisz się postarać sam.
III.

Cytat

1. Instalujesz WoWa (Nie odpalasz teraz !)
2. Instalujesz łatkę 1.8.0
3. Potem tam gdzie zainstalowałeś Wowa szukasz pliku realmlist.WTL
4. Następnie Prawy klawisz na plik=> otworz => otworz jako=> Notanik
5. Wpisujesz set realmlist gryphon-na.servegame.com

6. Instalujesz pozostałe patche 1.9.0, 1.9.1, 1.9.2 oraz kadaj-clienta. Ustawiasz w nim nazwę serwera tę samą.
7. Grasz (radzę ustawić w addons load old versions).
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

moj kumpel ze szkoly gra na oficialu i zdarzal mi sie razy popykac jego roguem, on gra na serwie rpg gdzie przecietna liczba osob to pare tysiecy, na serwach pvp jest znacznie wiecej

mowiles ze masz dostep do pm do tych gosci, a ja nie... wiec moze jakas podpowiedz chociaz keidy stronka wstanie/?
Dobra, trudno. Może są inne serwery.
Jeśli chodzi o konto, to trzeba zagadać na forum. Niestety teraz nie działa (wczoraj jeszcze było). Jak zostanie włączone, to można spróbować. Tylko lepiej jakbyś to załatwiał osobiście, w końcu sprawy konta i hasła są raczej ważne.
A stronka będzie działać, gdy naprawią client'a. Nie mam pojęcia kiedy to będzie, nie jestem adminem.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Na naszym serwie na raz jest online tak do 70-80 osob, wiecej nie ma sensu z powodu lagow. Forum jest teraz dosc awaryjne, konto mozna zalatwic przez irc: serwer Rizon, kanal #hav0c. Jak sie dostaniesz, gadaj z jednym z nich: bslapshot, xxxLesy, Danica, Tecumseh i OHMi. To sa GM;] No i Universal, admin

LACD nie jest jeszcze wprowadzone, bo do konca nie wiedza jak to zrobic, zeby nie pochrzanic tego co juz jest, ale praca w toku
no dobra dales mi kanal na mirc ale jaki serwer irc?

70-80 ludzi...loooolll....to jednak racja ze wszyscy mowia ze priv serwery WoWa sa skopane



Devilus daruj sobie te lole. Ludzie grają na serwku świetnie się bawiąc i jak widać nie potrzebują do tego setek graczy. Spróbuj, zagraj a potem się wypowiadaj. Bo tak to tylko ludzi denerwujesz i prowokujesz.
No więc... jak wiecie większość graczy hordy była w Legions of Death... niestety (a może i stety ) doszło do rozłamu i pewien Australijczyk z LoD (Coran) założył własną gildię zwaną Silent Assasins. Większość ludu z LoD przeszło do SA - w LoD został tylko Shakti, Ksanti i kilka innych mniej ważnych osób - natomiast do SA dołączyli Destroyer, Darock, Sciller, Kain (Revan, Exar) i z początku Ashgan... no i ja ale tylko na kilka godzin . Na początku obie gildie nie były tak pokojowo do siebie nastawione i Ksanti zrezygnował z bycia w jakiejkolwiek gildii... tak samo jak ja, nie chciałem być ani w tej ani w tej . Więc założyłem własną gildię która miała być tylko i wyłącznie dla mnie - Red Sands . Przyjąłem jednak Ksantiego, a później Ashgana . Z czasem wszystkie trzy gildie zaczęły ze sobą współpracować i przyjaźnić się . Ostatniego pryjąłem do gildii Danego (Toruviel). Niżej zamieszcze kilka screenów

Raid z Silent Assasins i Legions of Death:

Jeden z Bossów

Zamieniony w wiewiórke

Na raptorku

No name


Inne:

Tutaj walka z Mangim Miedzobrodym, królem Krasnoludów, bratem Muradina Miedzobrodego, niestety przegrana przez nasz... skończyła nam się mana

Największy dinozaur w grze

Z pewną napaloną undeadką

All dead

Violet Raptor

Z Ashganem

Nude Party (jeszcze moja stara postać) - Lesy to jeden z GM'ów

W kajucie na pokładzie statku

----

Od ponad tygodnia wogóle nie expiłem tak że ide na moby i nawalam do nocy . Od 40 lvl 3 poziomy zdobyłem tylko na odkrywaniu map (postanowiłem sobie że odkryję cały Kalimdor, a później Eastern Kingdoms ) oraz Raidzie z Coranem i resztą
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


jutro pokombinuje z tym havociem postaram sie go uruchomic, miejmy nadzieje ze bedzia stronka...

a do tego kto mnie poprawil... pograj sobie troche w l2 to zrozumiesz moej zdziwienie na temat 70-80 osob o_0
Grałem w l2 jeszcze na ch2 i wiem, że tam jest inaczej. Jest więcej graczy, ale świat bardziej ubogi. Tak uważam.
Mi się tam nasz hav0c podobna, mało lagów, fajni ludzie.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Użytkownik Jacob dnia Mar 7 2006, 05:16 PM napisał

Ksanti i kilka innych mniej ważnych osób - natomiast do SA dołączyli Destroyer, Darock, Sciller, Kain (Revan, Exar) i z początku Ashgan... no i ja ale tylko na kilka godzin . Na początku obie gildie nie były tak pokojowo do siebie nastawione i Ksanti zrezygnował z bycia w jakiejkolwiek gildii

[post="41334"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




mmmm troche zle to powwiedziales

Wiec opowiem to od poczatku:

Wiec. NIestety ja w przeciewienstwie do reszty graczy mam ograniczony dostep to kompa, (w tyg. do godziny dziennie), podczas jednej z takich nieobecnosci dowiedzialem sie od Exara ze opuscil moja gildiie no i troche mnie wzielo gdyz to gildie tworzylem dla moich kumpli abysmy mieli jedna wspolna gildiie, a nie byli porozwalani. Zrobilem mu z tego mala porutre i pewnie bym sie bil gdybym nie byl 3 razy mniejszy. Pozatym ze wzgledu na nasza 12 letnia znajomosc jakos sobie odpuscilem, bo mi chociaz wszystko wyjasnil. Kilka dni pozniej bodjaze w czwartek, wchodze na server i widze ze opuscil moja gildie tez Ashgan i Jakób, Jako ze na moj widok szybko usciekl Jakób moglem sie tylko wyzyc na Ash. Po długiej mieskiej rozmowie niestety musielem sie zmyc. W piatek po powrocie ze szkoly wchodze na server i widze ze opuscili mnie takze: DESTROYER(takze 12 lat znajomosci) i Darock. I teraz mnie ch*j strzelil zaczelem bluzgac jak nigdy szczegolnie na Destra, potem opuscilem wszystkie kanaly w tym polska oraz kanal gidlii. Teraz mozna sie ze mna kontatkowac wylacznie przez wishpera albo kanal world.

Tega samego dnia Jakób postanowil opuscic gildie Sillent Assasain i zalozyc swoja. Zostalem do niej przyjety wraz z Ash ktory opuscil rowniez tamta gildie.

Najsmieszniejsze jest to ze twgo samego dnia pod wieczor Destr bedac na innej postacie przeprosil mnie itd ;D
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
prawdopodbnie jeszcze dzisiaj sobie w wowa pogram, wlasnie go instaluje

Użytkownik olo dnia Mar 8 2006, 08:22 AM napisał

pewnie bym sie bil gdybym nie byl 3 razy mniejszy


;] Dobre

Tak poza tym, to ja tu pier$%%ca dostaje, chory jestem, siedze w domu, a net jak za przeproszeniem zolw w gownie chodzi Jedyny plus, to pare baniek do przodu w ogame, wiecej czasu na polowania ;]

@ Devilus: Napisalem, ze serwer Rizon.

Użytkownik Devilus dnia Mar 8 2006, 01:17 PM napisał

prawdopodbnie jeszcze dzisiaj sobie w wowa pogram, wlasnie go instaluje

[post="41344"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



mam nadzieje ze bedziesz gral w hordzie

Revan: az tak zle chodzi ci ten net, ja dzis caly dzonek gralem na mm necie i nie mialem zadnych lagow.... ba dzieki Ashganowi (pokoj dla niego my friend) nabilem 48 a on se 58 i pewnie do wieczora bedzie on mial 60 a ja dzis jeszcze 55 czyli ja dobrze pojdzie. A jutro 60 mi stuknie :D:D Wszystkich zapraszamy do gry, ja chetnie pomoge nabic komus lvl a jestem pewiem ze Ash tez chetnie pomoze
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
kurde pogralbym sobie hunterem ale doszlem do lvlu 6 i i doszedlem do wniosku ze pety sa jakies uposlodzone...
Wszystkich chętnych, którzy chcą grać na serwerze Hav0c Gryphon zzapraszam na nowo otwartą stronę, na której można się już rejestrować.
http://www.gryphon-na.tk/
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

← World of Warcraft
Wczytywanie...