[NWN1] Edycja gotowych przedmiotów

Witam mam pytanie odnośnie stworzonych przedmiotów. Konkretnie chodzi mi o to, że gdy wchodzimy w edytor wybieramy bronie np sieczne, długie miecze to pojawia nam się lista już gotowych broni które maja przypisany swój wygląd, model ostrza, kolor i całą resztę. Chciałem się dowiedzieć w jaki sposób ,,na stałe" zmienić wygląd przykładowo gwiezdnego ostrza +1. Nie chodzi mi o edycje w danym module gdzie kładę miecz na ziemi wchodzę w właściwości i zmieniam jego wygląd a gdy dodam następny taki sam miecz będzie inaczej wyglądał. Tylko o jakby stałą zmianę nie wiem za bardzo jak to ująć. Przykładowo gwiezdne ostrze ma model góra 7 środek 7 dół 7 w jaki sposób mogę na stałe zmienić wygląd tego ostrza? Czy jest to gdzieś zapisane w plikach 2da czy jednak w edytorze i czy w ogóle da się to edytować?

Mam nadzieje, że w miarę wyjaśniłem o co mi chodzi. Wróciłem do gry w Neverwinter 1 po dłuższej przerwie i chciałbym parę rzeczy pozmieniać tak o 4fun, ale akurat tego nie potrafię rozgryźć. Liczę na to, że ktoś zajmuję się jeszcze tą starą gierką i mi pomoże. Z góry dzięki
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Edycja gotowych przedmiotów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...