Magic : The Gathering

Kto gra w ta wspaniala karcianke? Nie mowie o grze na PC tylko karciance.
Odpowiedz
Gralem bardzo dawno temu. Jeszcze za czasow Urza's Saga, Nemesis i Tempest, w okolicach Invasion rozstalem sie z ta gra.
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
Tak samo jak wyżej. Stare dobre czasy Urzy, Tempesta, VI i VII edycji. Świetna gra tylko szkoda, ze taka kasożerna. A i dobrych ludzi do gry tez trzeba umieć znależć.
Odpowiedz
zgadzam sie z przed mówcami to jest spox gra tylko strasznie Droga ;/
Odpowiedz
Ja troszke popykałem , teraz jednak mam przerwe . Wszystkim osobom lubiącym karty szczerze polecam
Odpowiedz
Reaktywacja tematu


Ja gram sobie całkiem przyjemnie. Może nie na szczeblu zawodowym ale razem z kumplami pokleiliśmy decki i jest to naprawde miła rozrywka i odskocznia od klasycznych gier na PC. Wbrew pozorom wcale nie jest łata.

Ja mam biało-czerwonego decka (wiem wiem patryjota ) opartego na samurajach i zadawaniu obrażeń inymi spellami (shock, lava spike, blaze, pyrite spellbomb ect)


Może nie jesteśmy jakies kozaki w te klocki ale czy to ważne? Chodzi o to że gra sprawiałą przyjemnosc
Odpowiedz
Ja pykam zielono-czerwoną, narazie dobrze się sprawuje.
Gram z kolegami, tak co tydzień w weekend.
Może ktoś podać jakieś dobre czerwone spelle i dobre zielone potwory
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Czerwone to są najlepsze do zadawania damage'ow


shock = 1 mountain, instant, zadaje 2 w playera lub creata
Lava spike = 1 mountain, 3 w playera
blaze = 1 montainX gdzie doplacony X rowna sie zadanemu damageowi
Glacial Ray...nie chce mi sie pisac poszukaj w necie po nazwach
barbred laughing
Odpowiedz
Ja niedawno znowu trochę zacząłem grać. Aktualnie mam zielono- białą trochę na saprolingach ale także na regeneracji. I jak sie trafi układ kart to deck wymiata. Mój rekord to z 20 życia startowego nabiłem sobie na 50 - Dryad's Caress, za każdą creaturkę +1 życia (a mieliśmy obaj saprolingi ).
Grałem czerwono-białą na obrażenia. Blaze jest dobry jak masz dużo many i go achowasz na koniec. Poza tym możesz zmieść wszystkie saprolingi.
Muszę powiedzieć, że nie da się grać z talią niebieską na counter-spelle. Wystarczy, że gość ci wystawi 2 gości i papa. Nic nie możesz wystawiać, bo ci kontruje, a jeżeli coś wystawisz, to ci dopłaca kolesiami i masz mana burna i creatura schodzi. Milusio.
Natomiast nawet fajnie się gra z czarnymi. Są ciekawe rozgrywki, dopóki nie wystawi impów, które mają flying i przy zadaniu obrażenia, niszczą creaturkę.
Ale i tak zielono- biała the best.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
no chyba dany zartujesz w moim MTG squadzie jest 2 "kontrolerow" i nie sa niepokonani....w kazdym kolorze masz takie karty ze mozesz wymlucic przeciwnikow...moj deck jest tak skonstruowany ze moge grac na kazda talie bez wzgledu na to jaki ma kolor i jaka technika rozgrywki jej towarzyszy. Ale, trzeba brac pod uwage ze sa na swiecie takie ustawienia kart ze jak je masz jestes imba dlatego nie mozna porownywac deckow amatorskich z deckami torniejowymi. Gdybym chcial i mial na to kase to za jakies 300-400 zlotych robisz sobie deck ze najblizsza okolica nie podskoczy. Nie wiem jak u was ale w Krk jest sklep "Bard" tam jest cos w rodzaju centrum gier, warhammer, warcry, MTG itp. tam mozna spotkac kolesi ktorzy maja decki ze szczeka opada....a najgorsze sa "dzieci barda" takie ktore jak sie urodzily dostaly od starych decki i pol zycia spedzilyw bardzi i teraz w wieku 13 lat sa na poziomie zawodowym
Odpowiedz
Podajcie jakieś spox zielone kreatury, jeśli znacie jakieś.Jak się nazywają jakieś kreatury zielone lub czerwone dzięki którym płacimy mniej za spelle, ja mam Thornscape Familiar a są inne?
Ja gram z kumplem który ma biało-czarną i on ma full aresztów i tym podobnych wkurzających enchantów
Ale mam sporo spellów co rozwalają artefakty ub enchanty
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Nie podchodzcie do MTG tak konkretnie, jesli mielibysmy sie wyliczac na karty to sa setki takich "zaskakujacych" ale to chodzi o dywagcje nad samym MTG bo o detalach moznaby ksiazki pisac i i tak nic byz tego nie bylo, co do kreatur to sie jedzie do Barda i sie przeglada 10 klaserow z kartami i szuka
Odpowiedz
A zna ktoś jakiś dobry program do grania w MtG przez internet, ale taki co się za nego nie płaci.
Grałem przez Magic Online ale żeby porządnie pograć trzeba płacić za karty
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Magic : The Gathering - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...