[GII:NK] Ognisty łuk i strzały

No to sobie ostanio zacząłem grać w NK od nowa(4 raz^^) No i sobie mówie: Ide zrobić u Dextera rzeź niewiniątek. No dobra. Wziałem deszcz ognia i po sprawie. Ale minejsza z tym. Wchodzę sobie do wieży(nie tej co to w niej siedzi nasz Boss tylko tej drugiej). No i wchodzę na szczyt. I już od dłuższego czasu zastanawiałem się co tam znajdę. Patrze sobie. Nie? Patrze. A tam na górze jest taka mała wieżyczka na którą cholernie trudno sie wbić (czyt. wskoczyć). Ale po jakichś 2 mintach znalazłem się tam. A tam łuk który ciągle płonie(50 obrażeń 25 zręczności) i trzy(3) strzały do niego. Chamstwo. Da się z niego strzelić trzy razy^^. Taka tam ciekawostka.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz

Użytkownik Łowc@ dnia Jan 26 2006, 05:22 PM napisał

No se ostanio zacząłem grać w NK od nowa(4 raz^^) No i se mówie: Ide zrobić u Dextera rzeź niewiniątek. No dobra. Wziałem deszcz ognia i po sprawie. Ale minejsza z tym. Wchodzę se do wieży(nie tej co to w niej siedzi nasz Boss tylko tej drugiej). No i wchodzę na szczyt. I już od dłuższego czasu zastanawiałem sięco tam znajdę. Pacze se. Nie? Pacze. A tam na górze jest taka mała wieżyczka na którą cholernie trudno sie wbić (czyt. wskoczyć). Ale po jakichś 2 mintach znalazłem się tak. A tam łuk który ciągle płonie(50 obrażeń 25 zręczności) i czy(3) szczały do niego. Chamstwo. Da sie z go szczelić czy razy^^(Da się z niego strzelić trzy razy). Taka tam ciekawostka.

[post="39969"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


I przydaloby sie z 5!!!!!!!!!!!! gramatyki.
Bogdan

A nie z ortografii? Najlepsze jest: pacze se... - paczący se i nie mogący wyjść z podziwu Rincewind
Odpowiedz

Użytkownik Bogdan dnia Jan 27 2006, 10:22 AM napisał

I przydaloby sie z 5!!!!!!!!!!!! gramatyki.
Bogdan

A nie z ortografii? Najlepsze jest: pacze se... - paczący se i nie mogący wyjść z podziwu Rincewind

[post="40004"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



LOL człowieku ja popełniłem wszystkie błędy CELOWO(chyba, że literówki^^).

LOL człowieku, to nie popełniaj błędów celowo, bo ostrzeżenie możesz za to dostać.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Lowc@ -> gdzie ?! obok farmy onara ? u dextera ... ja w tej drugiej wiezy niemam ani wiezyczki ani strzal

a pozatym "se mysle ze czy szczaly to stasznie mało"

niemoge jej znalesc
Odpowiedz
TAk a przy ognistym łuku Jest kuferek w którym jest gdzieś z 15 ognistych strzal a nawet wcale ten łuk nie jest taki świetny
[Dodano po chwili:]

A Wojo w wiezy która jest obok mostu i jak wejdziesz na samoł górę to na takoł wieżyczke musisz wskoczyć ale to nie jest wcale takie łatwe.


,,samoł" O lol chlopaki jak macie zamiar pisac takie posty to moze w ogole nie piszcie..... by OLO

Nie takie, tylko "takoł" Olo
Odpowiedz
W Nocy Kruka jest podobna kusz tylko "pali" się na niebiesko.
Bełtów też nie jest zbyt wiele
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz

Użytkownik Wojo dnia Mar 4 2006, 05:51 PM napisał

spoko ... znalazlem wlazilem tam z 3 minuty ale ten łuk cieniacki jest ... magiczna kusza jest fajniejsza

[post="41269"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Cytat

W Nocy Kruka jest podobna kusz tylko "pali" się na niebiesko.
Bełtów też nie jest zbyt wiele 


to przeciez napisalem to jest magiczna kusza i pali sie na niebiesko i strasznie malo bełtów ma
Odpowiedz
Może w Gothic III będzie można produkować strzały i bełty
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Podaj mi ten mail to może coś wymyślę


Do dyskusji na temat G3 jest odpowiedni temat - Med
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
podobno w tym adana world(nie wiem cz dobrze pisze) po wykonaniu dodatkowej misji możliwe jest znalezienie kufra z 120 magicznymi beltami
i paroma innymi pekaliami
[ten łuk jest dostępny już w normalnej Gothic II]
Odpowiedz
Ja tam mialem 20 parę na ziemi i więcej w kufrze, ale to i tak za malo! Fajny jest magiczny(widziałem na Gothic Site)
Odpowiedz
tzn. ja wszedłem na blanki i jakoś sie udało co do kuszy która jest otoczona tym niebieskim czymś to jest też taki łuk ale nie o niego chodzi. O tym łuku to tylko ciekawostka bo przecież nawet nie ma na co użyć (chyba jako pochodzni:)) no i nie znalazłem tych pozostałych
EDIT
O_O Jak mogłem napisać która przez "u"???!?!?!?!?!
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Do tego świecącego na niebiesko łuku chyba nie da się dostać bez kodów.Ale strzał mogli by dać ze 100 a nie 10.Na Kruka wystarczy.
Odpowiedz
da się na GS(www.gothic.phx.pl) kiedyś podawali jak ale mam tam bana na forum więc ci nei znajdę
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
sorki kolesie, ale pierwsze co zrobiłem jak się tam dostałem to z ciekawościątam poszłem po ten łuk i szczały
Odpowiedz
Ja miałem tam strzał ze 20, może w NK jest więcej niż w samym Gothicu 2? (Bo akurat grałem w NK.) A ten niebieski łuk to niby gdzie jest? Bo skoro nie jest to easter egg, to musi się do niego dać dostać bez kodów.
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
← Gothic

Ognisty łuk i strzały - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...