[BGII] Romans z Anomenem - Problem

Witam. Mam mały problem w romansie z Anomenem. Wygląda on tak, że w ogóle nie chce się zacząć(zaciął się czy co?). Teoretycznie powinno wszystko wyglądać normalnie, gram człowiekiem(praworządny zły), a drużyna wygląda tak Korgan/Anomen/Viconia/Edwin/Jan(nie wiem czy to ma wpływ na ten romans). Do tej pory jedynie 2 razy moja bohaterka miała z nim dialog i to tego typu, że przechwala się jak to olbrzymy zabijał. Naturalnie za każdy razem wybierałem odpowiedź pozytywną, jedynie raz się jakaś osoba z drużyny wtrąciła i mu powiedziała co wiedziała(też nie wiem, czy po tym się chłopak speszył i przestał rozmawiać). No i tak właściwie jestem już w 6 rozdziale, a tu cicho jak makiem zasiał. Może mi ktoś powiedzieć, czy to przez charakter? jakiś bug, czy jest jeszcze szansa ,aby ten romans wystąpi jeszcze?
Odpowiedz
Charakter postaci nie ma znaczenia - znaczenie ma rasa: człowiek, półelf, niziołek. Tylko te rasy są dla Anomena romansowe. Spełniasz wymagania?

W oryginalnym bg problem z romansem występował tylko u Jaheiry. Masz starego BG, czy mowa o wersji EE? I czy masz mody?
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Romans z Anomenem - Problem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...