[KotOR I] Która Moc Jest Najlepsza Według Was?

Która moc jest najlepsza według was?

Moja najlepsza moc to szybkość mistrza dzięi czemu mogę jednym walnięciem zabijać nawet najpotężniejszego wroga (oprócz malaka)
Odpowiedz
Krag smierci. Zabija srednich wrogow, rani mocniejszych i przede wszystkim leczy ciebie
Odpowiedz
Według mnie najlepsze moce to "leczenie", "byskawice" i "śmierć"
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Leczenie (zawsze przydatne), fala mocy (niemilcy śmigają po ścianach) i szaleństwo. Tym bardziej praktyczne to umiejętności ponieważ można ich używac będąc w zbroicy. Nie znoszę szlafroków Jedi < .
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Dla mnie leczenie, lightning...
Odpowiedz
Blyskawica, Fala Mocy, Blyskawica, Fala Mocy , Blyskawica... etc i tak do wystukania calej mocy Najpierw razonko potem sruu w tyl znowu razonko i jak sa za blisko znowu sie zamieniaja w szmaciane lalki Ubaw po pachy tymbardziej jak sie ma jeszcze jednego Jedi do pomocy Na trzecim miejscu jest leczonko, sie zaoszczedzilo dzieki niemu stimpacki... tfu medpaki < ech zbocznie > na walke z bosem
We march into war slaughtering mankind
If you try to stop us we will give you hell
(from wich we came)
join us if you dare
join us if you can
Choose sides,
or escape to survive !!
Odpowiedz

Użytkownik Hater dnia Feb 4 2006, 04:57 PM napisał

Blyskawica, Fala Mocy, Blyskawica, Fala Mocy , Blyskawica... etc i tak do wystukania calej mocy



najlepszy sposob ... no i chyba zarazem najfajniejszy, jeszcze leczenie sie tez bardzo przydaje
Odpowiedz
Thunder Strom.... Najsłabsyzm wrogom zadaje nawet do 800 hpeków !!!!

Ppoza tym Master Healing, Mind Trick i Death Field...
Odpowiedz
Smierc i Setwisdom , potem invulnerability i dajemy Rancora w Taris z wibro mieczyków a jak forsy na wejsce nie ma to give money 900 pancerz bonadanowy i na starkillera hłe hłe
Odpowiedz
Najlepsza jest błyskawica i krąg śmierci i leczenie zawsze się przydaje.

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
Dla negocjatora: szaleńswo [wrogowie wariują i nie mogą się ruszać] oraz błyskawice - w tym połączeniu wymiatasz i nic cię nie pokona! Trzeba tylko pamiętać, żeby paknąć dużo w mądrość, żebyśmy mogli użyć danej mocy na każdym wrogu.

Dla obrońcy: szybkość mistrza oraz leczenie - zwiększa il. ciosów na ture a tamto drugie to mam tłumaczyć ??

Dla Strażnika: to już ciężko powiedzieć, bo strażnik to taka mieszanka pozostałych dwóch, dlatego nie wiadomo czy dana osoba idzie bardziej tą postacią na Moc czy na Lighsaber
Odpowiedz
Ja używam błyskawic i mi to styknie
Pracuj ciężko a będziesz ... kaleką !!!
Odpowiedz
Dla mnie tam najlepsze moce to leczenie i fala mocy zwłaszcza jak się jest w pełni po jasnej stronie
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Która Moc Jest Najlepsza Według Was? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...