BiteFight

Na razie tylko trzy rzeczy kołaczą mi się po głowie...

1. Gość mógł mieć broń, przez co często cię trafiał i zadawał większe obrażenia (czy coś w tym stylu).
2. Gra dopiero raczkuje i system walk nie jest dopracowany.
3. Masz pecha....

Wybieraj

Co do nicku to oczywiście trudny do zgadnięcia : Tokar Serwer nr.3 (Jacob ty grasz na tym samym )
Odpowiedz
Dajmy jej trochę czasu, przecież nie od razu Rzym zbudowano
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
hmm no jak na 7 serwerów to tak im srednio idzie...cóz zobaczy sie...ale jak narazie kiepsko.
Odpowiedz
E tam. Już wiem od czego to zależy xD
Zadawanie obrażeń i obrona przed nimi uwarunkowana jest tym, co aktualnie ze sobą nosisz, i lvlem rozbudowania twojej kryjówki. Ja np. wygrałem z gościem na 4 lvlu [ja mam na razie 2 ], który miał staty lepsze o jakieś 5 oczek w każdej. Jak? Mam rozbudowaną kryjówkę na pełny 2 lvl i sam budynek na 3

Trzeba się napracować, żeby się czegoś nauczyć w tej grze
Odpowiedz
A co z tym sojuszem, będziemy go tworzyć?
Fajnie by było mić taką koalicję
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
sojuszy sie tworzyc puki co nie da ale zagrajmy wszyscy razem na 1 serwerze.



Jako serwer zgrupowania ustalam serwer: 9 (chyba że w 8 wyjdzie dopiero za jakis czas, wtedy bedzie to 8)


logujemy sie nickami z forum a teraz glosowanie na rase. (musimy byc z 1 rasy)



gosuje na wilkołaka bo gram teraz wampem i strasznie przegrywa mi z najslabszymi wilkami.
Odpowiedz
Co do serwera to nie wiem, ja narazie gram na 7, może by go nie zmieniać? Głosuję za wilkołakami, nie dlatego, że są lepsi, bo nie jestem tego pewien, ale chciałem być przeciwko wampirom. Lubię wilkołaczki
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Nie bo jesli chcemy cos zrobic w tej grze to trzeba zaczac odrazu od poczatk userwa i z pelna para, wiem bo troche sie pykalo w czolowce ogame i 99% sukcesu to szybki i sprawny start.
Odpowiedz
Serw 9, a jak się wybiera serwy?
Jak ja się rejestrowałem to zarejstrowało mnie na 4.
Jestem za wilkołakami
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Cofnijcie się na strone numer 1. tam wyjasniałęm kwestie serwerów
Odpowiedz
No to dajemy na serw 9 wilkołakami
Jush robie konto
[Dodano po chwili:]

A gdzie się wpisuje nr serwa?


Niech się każdy zdeklaruje kto chce grać na 9 serwie
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Dobra, może być 9 serw... Ja gram wilkołakiem na 3, i jest spoko
Odpowiedz
Ja was nie czaje, gracie już na tym serwerze 9? Może coś jest nie tak ale u mnie jest tylko 8 serwerów
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Jac wszystko w porządku


Serwer 9 o ile powstanie, będzie punktem zbornym wszystkich ludzi z gameexe. Wszyscy razem się tam zarejestrujemy i będziemy grać. Tylko niech każdy weźmie wilkołaka i zarejestruje się na 9 poprzez linke:


www.bitefight.pl



bo inaczej dacie komuś fory, jesli klikniecie jego link dopalający.
Odpowiedz
Oj Terion, Terion.... a wystarczyło tylko wejść na ich forum to wszystko by ci się wyjaśniło...

1. Walka

Mam lepsze staty ale przegrałem walkę, czemu?

Błąd gry - jest to strasznie randomowe - pozostaje liczyć na łut szczęścia

2. Serwer nr.3

Serwer działa (ciągle na nim gram), a to że nie widziałeś nic na stronie to wina tego, że kolor czcionki zlewa się ze skinem przez co nie widać tekstu W najbliższym czasie zostanie on naprawiony.

Rady:
1. Jeśli używasz IE zmień przeglądarkę na inną.
2. Jeśli używasz Opery i pojawia się błąd: Kliknij na pulpicie prawym przyciskiem myszy. Właściwości -> wygląd -> zaawansowane -> element -> okno... zmień kolor czcionki na inny niż czarny... wtedy zobaczysz napisy... polecam szary

Co do zmiany serwera to raczej nie przejdę na 9 bo mi się jawnie nie chcę. Trochę już pograłem na 3 i szkoda by było to stracić.... Po drugie nie będe grać wilkołakiem, bo są trochę nie teges
Odpowiedz
Na forum bylem ale jak zapostowac chiałęm to żądali aktywacji, no to olałem bo nie mam czasu na to... no to trudno, gramy bez Ciebie
Odpowiedz
Veto. Ja tam wolałbym wampirka Tak więc a razie nie dołączam do was


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
a ja sobie chyba dam siana z ta gra... nie mam czasu na to a pozatym nudna jest.
Odpowiedz
Nudna? Nie znasz się
Ja mam 4 lvl, kryjówkę na all 6 lvl, i wymiatam. Tak na marginesie, wykupiłem premium... Duża zmiana. Wiele daje to 500 złota, poza tym działa 2x szybciej i mam 4 godziny do polowania na ludzi
Ogólnie ta gra jest dobra, tylko niedopracowana. Tyle
Odpowiedz
← Karczma

BiteFight - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...