W co teraz gracie?

Pytanie jak w temacie Wrzucajcie też screeny z rozgrywki!

Mnie gracki gejmeksowy jubileusz natchnął i odpaliłam pewnego starocia, którego pewnie większość z Was kojarzy

Odpowiedz
ToEE czyli Świątynię Pierwotnego Zła sobie odświeżyłem A screeny w artykule będą.
Odpowiedz
A mi właśnie udało dojść się do dnia szóstego w Pathologic. Sprzedawanie dzieciom noży, strzykawek i brzytew w zamian za amunicję i narkotyki okazało się świetną inwestycją.
Odpowiedz
Aktualnie gram w CS:GO ale nudzi mi się i chyba przesiądę się na jakąś grę typu battlefield/call of duty.
Odpowiedz
Odświeżam znajomość z Kingdoms of Amalur Przypomniałem sobie, dlaczego tak uwielbiam tę grę.
Odpowiedz
Ja za to wróciłem do Warcrafta 1, potem 2 i 3 by potem może starcraft?
Odpowiedz
Jak zwykle jak nie ma w co pograć wracam do starych dobrych gier które nigdy się nie nudzą, a te wszystkie nowe pseudo gierki z mega hiper ultra grafiką mogły by się od nich uczyć jak powinny wyglądać prawdziwe gry.
Aktualnie gram w Sacred i czasami w Multi jak znajomy wpada w Heroes of Might and Magic III
Odpowiedz
Kupiłem dziś starą grę na GoGu. Kroniki Czarnego Księżyca, jak ja uwielbiam tą grą i muzykę
Odpowiedz
Darkest Dungeon, Sunless Sea oraz Borderlands Pre Sequel. Pierwsze bo klimat i poziom trudności, drugie bo świetne opowiadania, trzecie bo świetnie się strzela i można wyłączyć mózg.

Jak skończę te pozycje to mam zamiar po raz enty rozpocząć zmagania z serią Gothic i Risen.
Odpowiedz
Ej może ktoś mnie upewnić, żę nie było w Icewind Daleu, elfiego wina leczącego 2k88 punktów życia... Chyba znalazłem literówkę w tłumaczeniu.
Odpowiedz
To może wznowię temat. A w co teraz gracie? Ja gram obecnie w Wiedźmina 3: Dziki Gon i Fallout 4
Odpowiedz
Aktualnie? W pasjansa Ale mam bardziej ambitne plany.
Odpowiedz
Ja gram w Śródziemie: Cień wojny. Swoją drogą fajna kontynuacja Middle-Earth Shadow of Mordor
Odpowiedz
Ok teraz mogę polecić wam https://obroncygalaktyki.pl, zobaczcie, fajna gierka jakbyście szukali Sfory to uderzajcie do Niszczycieli
Odpowiedz
Ja zabrałam się za duchowego następce Gothica i Risena - Elex Na razie bardzo przyjemni mi się gra.
Odpowiedz
Po przerwie od romansu z grami (Andromeda była ostatnią grą w jaką grałem) wróciłem do starego i jakże klasycznego Baldur's Gate II Odpowiednio zmodowany jest moją taką własną, unikalną Enhanced Edition :3

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
← Gry ogólnie

W co teraz gracie? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...