[GII:NK] Nie działa , a działało.

Jakiś czas temu pożyczyłem płytę Gothic II Noc Kruka. Nie wróciła więc kupiłem tę grę na Steam. (Próbowałem odzyskać ale się wyprowadził i dopiero wczoraj ją dostałem przez pocztę.) Ale nieważne. Cud miód i orzeszki. Tyle że pobrałem grę , wszystko niby spoko , ale kiedy chce zacząć nowa grę to tak w połowie paska wczytywania wyrzuca mnie do pulpitu i wyskakuje jakaś ramka z cyframi i wielkimi literami na górze : ACCESS VIOLATION czy coś podobnego. Ktoś zna ewentualne powody? No i nie miałem Gothica z płyty (działał z płyty!) zainstalowanego w momencie ściągania bo go odinstalowałem z przynajmniej pól roku temu.

PS : W necie na ten temat nic nie znalazłem ale poszukam jeszcze raz , jeżeli znajdę to usunę ten temat chyba że nie mogę to wtedy jeszcze raz edytuję że znalazłem rozwiązanie problemu)
Odpowiedz
A mógłbyś zrobić screena tej ramce? Bez niej może być trudnę określić co nie działa.
Odpowiedz
Jasne , spróbuję.

Cały komputer odmawia posłuszeństwa jak to wyskakuje więc z Screena nici...ale mogę na kartce to wszystko dokładnie przepisać i tutaj wpisać jeżeli to mogłoby pomóc. A i zajarzyłem co mi nie pasowało : Przy ekranie wczytywania zmienia się on na ten z podstawki a nie z NK czyli Gold Edition jak zakupiłem na Steamie.
Odpowiedz
Znalazłem to w necie mam nadzieję, że pomoże.

Sprawdź plik VDFS.CFG znajdujący się w głównym katalogu gry (otwórz plik np. w notatniku). Prawidłowa struktura powinna być zgodna z poniższą. W przypadku kiedy zawartość różni się od podanej, skopiuj ją do swojego pliku (nadpisując dane) i zapisz zmiany.


DATA\*.vdf
DATA\*.mod

Jeżeli gra nadal nie uruchamia się poprawnie (za każdym razem) lub występują częste błędy podczas działania, spróbuj wykonać następujące czynności:

Zainstaluj Gothic 2.
Uruchom grę (istotne jest rozpoczęcie gry, nie tylko wejście do menu).
Wyjdź z gry i uruchom komputer ponownie.
Zainstaluj Gothic 2 Noc Kruka.
Odpowiedz
Zawsze do usług.
Odpowiedz
← Gothic

Nie działa , a działało. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...