[NWN1] Ostatnie dwa smoki

Prosze o pomoc chodzi o to ze mam problem z przejsciem ostatniego zadania w Neverwinter......są tam do zabicia dwa smoki.....nie mam pojecia jak je zabic cały czas rzucaja na mnie czary paraliz itd jest jakis spoob na nie....prosze napiszcie...
A powiedz mi jaka grasz postacia i ktory masz poziom
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again

Użytkownik Angela dnia Feb 19 2006, 01:33 PM napisał

A powiedz mi jaka grasz postacia i ktory masz poziom

[post="40863"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




mam 14 poziom gram /elfem wojownikiem /
14 poziom w 4 rozdziale ? =o troche niski a co do smokow hmmm polecam przedmiot z niewrazliwoscia na paraliz ewentualnie luk lub kusze i strzaly/belty z obrazeniami od zywiolow
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
no rzeczywiscie troche niski poziom ale coz....sprobuje tym twoim sposobem dzieki za pomoc oby sie przydała
Niema sprawy w razie dalszych problemow pisz smialo a cos poradzimy
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Hmm... A ja mam poziom 13 i wchodzę do kamienia dusz to też niski poziom? (Gram druidem)
To nie ma większego znaczenia dwa poziomy w tą czy tamtą stronę (no chyba, że jest do sytuacja do dajmy 6-7 levelu). Tu się liczą umiejętności kombinowania i trochę cierpliwości. Zresztą ładnie odgrzany kotlet nam tu wyszedł. Ale chyba trzeba go zamrozić i ZAMKNĄĆ w piwnicy na cztery spusty, bo podobny temat już jest, a autorka podziękowała za cząstkową pomoc i nie daje znaków życia.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...