Prace KICEKMANA

Jesli ktos chce poczytać moje ballady czy pieśni bądź obejrzeć moje ryski to zapraszam na moją str gdzie to wszystko zamieszczam. Niestety pech chciał że dostałem tylko nędzne 10 mb od kumpla na serwie i mam ograniczone mozliwości

Uprzedzam że poezja jest tworzona w celach rozrywkowych a normalne teksty leżą i czekają na swoja kolej.

oto sznurek do str tam są działy "Galeria" oraz "Biblioteka Baśni"

http://www.kicekman.darkwater.pl/
Odpowiedz
Rysunki są super, wiersze z resztą też
Przydało by się więcej

"Odchodzą wszystkie najgłębsze smutki,
Takie są działania Marysi skutki"
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Moje freestylowe głupoty pojawiają się w róznych miejscach ale jak wspomniałęm mam mało miejsca na serwerze i mi się nie mieści

Od teraz będę poprostu wklejał txt i rysunki tutaj
Odpowiedz
Uważam, że wspaniała jest "Ballada o Gieńku". Fajne rymy i dobra końcówka - "prawie" Życzę jeszcze większych sukcesów w tej dziedzinie.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Taaa. Efekt z prawie jest bardzo fajny. W ogóle taki promoralny wierszyk. Nie pisało nic, że prawa zastrzeżone, ale spytam... mogę wierszyk rozpowszechnić wśród znajomych ?

A z tego:
"Niech mnie swędzą moje sutki"
to naprawdę nieźle się uśmiałem.

Z rysunków jakoś najbardziej spodobała mi się ta śmierć. Dużo kresek i pociągnieć ołówka w artystycznym nieładzie (jak ja to nazywam), a efekt bardzo... fazowy (jakby to powiedziała Joan ). Takie pytanie... rysowałeś to w całkowitym stanie trzeźwości ?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Śmierć była robiona cienkopisem xD


Dalej co do trzeźwości:

STARY jak najbardziej NIE!!! Siedziałem na matematyce byłem odurzony wielomianami nie dziwcie się że potem takie rzeczy rysuję skoro jestem 100 % humanistą

Co do wierszyka to pokazujta ile chcecie a jesli chodzi o prace autorsie to skopiuj linke z mojej str i podawaj w ten sposób będzie wszystko jasne


Edit: Jednak dysortografia sie przybłąkała z góry przepraszam za "byki" staram sie je likwidować.
Odpowiedz
Niezłe. Nawet więcej niż niezłe. Co więcej gadać?

Spodobała mi sięBaśń o Rębajle. Przyjemna xD
Odpowiedz
Wierszyki są boskie. Takie... na czasie ;p No może poza Rębajłą. On jest na czasie inaczej, ale może dlatego najlepszy


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Fan Works

Prace KICEKMANA - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...