Czeeść, pospamujmy

Nie jest nowością, że Lech radzi sobie w tym sezonie kiepściutko A czytałem gdzieś, że Skorża miał swój w tym udział, zaprowadzając piłkarzy przed oblicze prezesa, który srogo krytykował piłkarzy. Zawsze uważałem, że takie dołowanie nic nie pomaga, bo tylko pogarsza morale - czy to na gruncie piłkarskim, czy w szkole
Odpowiedz
Biedny Krzysiu się akurat napatoczył
Odpowiedz
Co ogląda się w poszczególnych krajach świata

Dla mnie zaskakująca jest częstotliwość występowania wszystkich "CSI" i "NCIS". Nigdy tego nie oglądałem, już zniechęca mnie sama ilość sezonów, odcinków, pobocznych produkcji opartych na tej samej marce, ale rozgrywających się w innym mieście typu Nowy Orlean albo Nowy Jork. Szczególnie widać to w Niemczech - w top 10 większość miejsc jest zajmowanych przez proceduralne (jeden odcinek-jedna sprawa) kryminały.

No a Rosjanie najwyraźniej uwielbiają krwawe intrygi najbardziej na świecie ("Gra o tron" na 1. miejscu)
Odpowiedz
Szczerze Polska mnie zdziwiła O_O szczęście, że nie liczono produkcji miejscowych, bo chyba pierwszy byłby Rolnik albo inne Warsaw Whore.
Odpowiedz
Jutro mam studniówkę, wczoraj kupowałem sobie garnitur.

Wiadomo, rozmowa, kobieta patrzy, jaki rozmiar będzie mi pasował. W końcu coś daje do przymierzenia, idę więc to przymierzać, a za chwilę słyszę: "A to na bal gimnazjalny?".

Dobrze, że nie na Komunię.
Odpowiedz
Zapuść brodę krzysiu i wszystko będzie w porządku.
Odpowiedz
Nie przejmuj się Krzysiu, jak ja poszłam po kostium na maturę z moją mamą, to pani też jej powiedziała jak to dobrze mieć taką małą córeczkę, to jeszcze gimnazjum, prawda? Do dzisiaj zdarza mi się kupować niektóre rzeczy na dziale dziecięcym i moje rzeczy mają metkę z napisem 12-14 lat
Odpowiedz
Hahah, mam w tym semestrze zajęcia o gender, które zaczynamy od... Lewej ręki ciemności, Ursuli LeGiun
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia środa, 24 lutego 2016, 17:34 napisał

Hahah, mam w tym semestrze zajęcia o gender, które zaczynamy od... Lewej ręki ciemności, Ursuli LeGiun


Uniwersytety zaczynają uznawać, że fantastyka istnieje cud
Odpowiedz
No to prowadzi ta sama babka, która zrobiła fakultet z antropologii ufo i teraz będzie robić antropologią AI.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia środa, 24 lutego 2016, 21:12 napisał

Oczywiście.


Aż się boję zapytać, co tam się robi
Odpowiedz
← Karczma

Czeeść, pospamujmy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...