[GW2] Kto gra w Guild Wars 2?

Ciekawe w sumie, czy jeszcze ktoś stąd zdecyduje się zagrać w darmowe GW2. Jakby było nas więcej moglibyśmy założyć Gexową gildię.
Odpowiedz
W sumie już jakiś czas temu byłem ciekawy czy jest jakaś tutejsza gildia. W razie czego chętnie dołączę.
Odpowiedz
To chyba jeszcze zrobię konkurs na nazwę gildii, bo myślę i myślę nad nią i wymyślić nie mogę.
Odpowiedz
Tag jest oczywisty aż nadto. Opcjonalnie pójdziemy w [Gexe]. Tylko nazwy chwytliwe i pasującej brak. Jeszcze jakieś propozycje?
Odpowiedz
Gwardia Elitarna X (Dziesiątego) Eremu?

Ewentualnie można iść w archaizację zapisu i zamiast X dać Xiążęcego. Ale wtedy bardziej Gwardya, a nie Gwardia.

Edytka: Są szanse, że ta gildia powstanie, czy raczej chętnych jest za mało? Bo jakoś ucichło.
Odpowiedz
Też byłbym chętny, ale z nazwą raczej nie pomogę. Grupa Extrawaganckich G.. G.. Graczy? A może Gildia Erudytów i eXtraordynaryjnych Gryzipiórków? Chyba łatwiej byłoby wykombinować nazwę niekoniecznie tworzącą akronim GEXE lub GE, mimo tagu. Choć propozycja Daimoniona jest niezła.

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
Jasne. Cały czas tylko szukam nazwy, ale mówiąc szczerze nie miałam nawet za bardzo czasu, żeby się nad tym porządnie zastanowić. Może też być coś z Królewskimi Lwami albo jakimiś szalonymi kostkami.
Odpowiedz
Śmiertelny Grzechot Twoich Kości!

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
Erudyci i Extraordynaryjne Gryzipiórki mi pasują. Możemy też iść w prostotę. Gens, czyli po łacinie ród, plemię i już. Można dodać jakiś przymiotnik, np. Gens Aureus - złoty. Sztandar byłby wtedy czarno-złoty, to ładne zestawienie :-)
Odpowiedz
Tyle opcji. Mi jakoś najbardziej ciągle pasują te Królewskie Lwy. Co sądzicie?
Odpowiedz
Co powiecie na Płonące Wiosła Zagłady?
Odpowiedz
Dawn i Gift of Mastery - jestem w połowie drogi do legendarki.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Gratulacje i wyrazy zazdrości Pewnego dnia też się za to zabiorę, z tą różnicą, że postaram się o Dusk i dalej Twilight zamiast Sunrise'a

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
Tylko prekursor do Dusk jest znacznie droższy (choć ma tańsze inne elementy potrzebne do jego wykonania), stąd wybrałam Sunrise. No i w sumie bardziej mi będzie pasował do białych skrzydeł. Ale muszę przyznać, że przez farmienie tylko dla klasy to gra może bardzo zbrzydnąć. Na Silverwastes to już patrzeć nie mogę.

Iiii w końcu!
  • gw559.jpg
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Gram w GW2, to pozwala mi znaleźć własne cele i robić to, co chcę.Dostanę się do WvW, Craft, PvE, Story, Dailies, Holiday Events, Achievements, Spvp, Guild Missions, Adventures.Mogę pracować nad zbieraniem materiałów do tego nad czym pracuję.Biorę sprawy w swoim tempie.
Odpowiedz
Lata lecą, a ja wciąż od czasu do czasu pogrywam w GW2. Gra ciągle się rozwija, nowe epizody fabularne pojawiają się regularnie. Gra mocno casualowa, a ja właśnie takim graczem jestem. Dobraliśmy się

Odpowiedz
← Guild Wars

Kto gra w Guild Wars 2? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...