Zapraszamy na serwer Hav0c Gryphon...

Dany ja bardzo prosiłbym cie żebyś zagrał w Hordzie [doszły mnie słuchy że jesteś elfem księdzem] Powiem tak. Wszyscy polacy na servie sa w Hordzie i fajnie by było gdyby tak zostało . Ja rozumiem że to twój wybór ale prosze cię bardzo.

BTW. Wpadnij na nasz kanał. /join Gameexe i potem jak chcesz coś napisać to wpiszujesz /nr. kanału to co chcesz napisac.

Wiesz, już trochę pzreszedłem tą postacią (wiem, że dla was to pewnie nic) i nie lubię mieć uczucia zrobienia dużej liczby rzeczy (questów), by wszystko poszło na marne. Poza tym horda mi się niezbyt podoba, wolę byc dobrym. I lubię elfy Mogę jeszcze looknąć na postacie z hordy, ale raczej mi się nic nie spodoba (nie mają fajnych ras. Orkowie są nudni, nie chcę być trupem, trolle ... Jedyne co ostatecznie mogło by być to tauren, ale wiem, że to by mi nie pasowało do mojego stylu gry. Najbardziej pasuje mi bycie elfem, są najfajniejsi. Zresztą i tak chyba nigdy się nie spotkamy i nie zagramy razem, więc co wam to przeszkadza. A argument, że wszyscy polacy grając hordą jest bez sensu, ja nie jestem wszystkimi i mogę mieć inne zdanie.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Ashgan po prostu troche za słabo rozwinął myśl "wszyscy Polacy grają Hordą". Otóż na serwerze często rozrywają się bitwy pomiędzy Hordą a Alliance (tak jak "Bitwa Pod Hammerfall" gdzie żołnierze Hordy - Graves (moja stara postać), Darock, Shakti i Kain obronili małe miasteczko Hammerfall przed atakującymi Alliancami liczączymi większe oraz silniejsze poziomem oddziały ). Są także użądzane tzw. Eventy w których są bitwy pomiędzy Hordą a Alliance... ta drużyna która wygra dostaje 20GP i punkty honoru, czyli bardzo dużo. I tu się pojawia problem, bo ty jako gracz pewnie byś chciał zdobyć te punkty i kase, ale jako Alliance musiałbyś walczyć z nami Polakami oraz kumplami z forum ;p

Ja sam grałem na początku krasnalkiem, no ale wszyscy się ode mnie odwrócili (nawet Ashgan) więc zagrałem kimś z Hordy. Na początku wybrałem Undeadów bo to takie Metalowe Stworzenia \m/ :]. Ale po prostu styl grania Undeadami mi nie pasował i wybrałem coś czym lubie grać najbardziej w WoW'ie - Shamanem (kiedy Pegasus był nieczynny grałem na różnych serwerach właśnie tą klasą). Tylko miałem jeszcze jeden mały dylemat, jaką rasą grać tym shamanem. Miałem do wyboru Trolla, Orka i Taurena. Wybrałem Orka, chociaż gdybym miał jeszcze raz zaczynać wybrał bym Trolla - ma większy regen i jest szybszy... ale wtedy jeszcze o tym nie wiedziałem :mrgreen:

Edit: Eh, nie ma już moich ulubionych Emotikonów
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Cytat

wolę byc dobrym



W WoWie nie ma podzialu na dobrych i zlych, tylko na zalosne przymierze i dumna Horde Przegladalem wasze forum i ktos pisal, ze przymierze to takie plastikowe ludki bez wyrazu, natomiast Horda ma to cos - honor, tradycje. I oczywiscie podpisuje sie pod tym wszystkimi konczynami


Cytat

A argument, że wszyscy polacy grając hordą jest bez sensu, ja nie jestem wszystkimi i mogę mieć inne zdanie.



Moze to, ze wszyscy Polacy graja Horda jest bezsensu, ale nie to, ze wlasciwie tylko Polacy, i jestesmy w zdecydowanej mniejszosci:P Wiekszosc populacji serwa to wlasnie elfy. Wiec jak by nie patrzec, bedziesz postronie "tych wszytskich":D Ale mniejsza z tym, nie bede o takie pierdolki dyskusji robil, po prostu musialem to napisac Oczywiscie w pelni szanuje twoj wybor, mimo iz niesluszny

BTW, jedyna sensowna rasa w przymierzu, to IMO krasnoludy. Klimat jest po prostu swietny, gdy gra sie krasnoludem Centrum kazdej wioski stanowi bimbrownia, no i ten szkocki akcent

Cytat

Wiec jak by nie patrzec, bedziesz postronie "tych wszytskich"


Dobrze wiesz, że chodziło mi o co innego. Sami powiedzieliście, że wszyscy Polacy grają Hordą, a ja mogę mieć INNE upodobania. Lubię grać elfami, prawie zawsze miałem w RPG bohaterów elfów, tutaj w Gwardii jest elfem, w przygodzie Ekha także. Dlatego nie ma sensu dyskutować o gustach. Każdy człowiek ma swoje i powinno się je uszanować. Co do tradycji, to uważam, że horda ma takie same duże tradycje, co przymierze. Nie liczę nieumarłych, bo oni wogóle nie mają tradycji, są nieżywi.

Cytat

W WoWie nie ma podzialu na dobrych i zlych, tylko na zalosne przymierze i dumna Horde

Cytat

Oczywiscie w pelni szanuje twoj wybor, mimo iz niesluszny


Jest to twoja subiektywna ocena i ja uważam inaczej, ale nie ma co dyskutować.

A przechodząc do rozmowy o grze, to czy jest jakiś dobry sposób na zdobywanie pieniędzy szybciej? Handel skórami, zielarstwo? Ciekaw jestem, jakie wy macie sposoby. Ja tam zarabiam tylko na stworach i questach, ale to trochę za mało.
Muszę powiedzieć, że myślałem, że gra będzie miała gorszą grafikę. A jest całkiem niezła, czasem bardzo ciekawie pada światło na postać. Dobra jest też cała przyroda, roślinność i woda. Pozytywnie sie zdziwiłem.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Tez gram w wowa jako człowiek-paladyn ale na innym serwerze (Bloomsdale) Ale nie zaszedłem jeszcze bardzo strasznie głęboko (dopiero 14 lvl) i mogę rozważyć przeniesienie się na wasz serw, oczywiście do przymierza, bo lubię tą frakcję jeszcze z gry Warcraft Czy gra tam dużo ludu i czy często laguje?
@Dany: Specjalnie uzylem roznych usmiechnikow, zeby pokazac ze ta wypowiedz nie jest strasznie serio, tylko taka luzna

Ile kasy potrzebujesz i jaki masz nick, to da sie zalatwic:D Przy 20 lvl masz dostep do Challenge Area w Dun Morogh, gdzie czesto wypadaja itemki warte ok 50 silver, wiec kilka duzych toreb i kasa sama sie znajdzie.

@Strażnik: Osob gra tak w sam raz zeby nie bylo lagow, to jest ok. 40, ale zdarza sie, ze jest np. 5 graczy na serwie. Lagow raczej nie ma, tylko kiedy cos Admin miesza na kompie, ale wystarczy dac mu znac na IRCu i zaraz jest ok:D Moj ping wacha sie jak sygnal z mojej radiowki, tj 100-1200.
Blech to juz wiemy kto tlumaczyl pipka z Avalonu nasze taksty na kanale ;p joke. Wielka szkoda ze jednak nie bedziesz z nami gral, choc jak chcesz mozesz przystapic do gildii. Ostrzegam cie jednak ze jak przystapisz do Avalonu(a wierz mi ze bedziemy o tym wiedziec) to zmienimy kanal, oraz nie bedziemy ci w zaden sposob podpowiadac. A dlaczego? Otoz otoz Avalon jest naszym najwiekszm przeciwnikiem. Z tego co Kain/Revan mi opowiadal gildia to przetrwala juz wiele, gdyz jest najstarsza gildia jaka przetrwala te wszystkie przeboje . Nie miej nam tego za zle ze nie bedziemy ci pomagac. Ale mysle ze ci z Avalony wespra cie pienieznie oraz pomaga nabic lvl. Choc my tez pomozemy jak bedziezz z nami

(a tak do tych co dzis nie wchodzili na WoWa, Kapa, Wenfendor, i jeszcze ze dwoch moja ponad 40, a Viktor 52 ;? oni nas zabija piardem. Musimy obmyslec jakas strategie nabijania lvl.)
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Cóż, chyba zostanę na stałe w Blomsdale Bez urazy, fajno by sie z wami grało, ale tu juz tez mam znajomych. Chociazby przed chwilą z 6 kumplami poszlismy do undercity i zamordowalismy conieco Fajnie sie robi najazdy na miasta... Nie przepadam za hordą, ale ktos mądry kiedyś powiedział: "Dla każdego coś innego". Ale co do jednego wszyscy się zgodzicie - WoW rządzi
Ja wlasnie wyszedlem z Ironforge:P Milo bylo, niestety Olo musial sie wylogowac, to na pocieszenie kupilem tam sobie fajerwerki:P Polecam:]
Otóż mam bardzo dobrą wiadomość dla Hories a złą dla Allies :]

Na serwie Allianców jest 3x więcej niż Hordowiczów więc kolega Ashgana wpadł na pomysł żeby przez ten tydzień Horda dostawała 200% expa a Alliance 100%... Ashgan przedstawił to GM'owi a ten się zgodził ;p

Także moi drodzy Hordies, prosze grać jak nadłużej się da przez ten tydzień :]

Szkoda tylko że mam na kompie poważnego wirusa i będe musiał zrobić reinstalke Windowsa, więc nie będe mógł grać przez pewien czas w WoWa (DLACZEGO AKURAT TERAZ!)... chyba że pójde do kolegi pograć
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


To juz potwierdzone? Bo ostatnio jak sie dowiadywalem, Lesy powiedzial, ze jest za, ale decyzja jeszcze nie podjeta. Reszta GMow sie musi zgodzic. Mam nadzieje ze sie zgodza:D
Jeszcze może jutro się zaloguję moim undeadem warlockiem i zobaczę jak się gra. Może będzie lepszy. Chociaż wydaje mi się, że są na to nikłe szanse. Trochę by mi się nie chiało nabijać znowu początkowe levele i robić questy dla poczatkujących. Się zobaczy.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Dany, polecam Trolla, jakąś czarująca klase (mag, albo shaman)... ja ci moge pomóc expić troche jak chcesz :]
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Właśnie niedawno sobie zagrałem nieumarłym warlockiem. O Boże, co za ... Według mnie jest tak do kitu, że nie warto grać. Mogę jeszcze obejrzeć pozostałe rasy, bo to mi nie leży.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Dany nie oceniaj Undeada Warlocka po początkowych lvl'ach :] Dopiero od 15 poziomu Warlock zaczyna mieć fajne zaklecia jak ja to nazywam Naliczanie sekundowe które odejmuje ileśtam hp na sekunde. Ale to jest twoje zdanie.

Ja troche obeznany z rasami i klasami jestem bo miałem tak.

Taurena Shamana na 21 lvl'u
Orka Woja na 23 lvl'u
Undeada Warlocka na 17 lvl'u
Undeada Rouge na 17 lvl'u

To tyle

Co tam słychać na waszym serwerze ? Jak tam wasza gildia ? Admini wprowadzili jakieś ulepszenia ? Ostatnio strasznie ucichliście (z resztą jak całe forum..). Opowiadajcie
Zostałem łaskawie przyjęty do Red Sandsów. Admini wprowadzili patch 1.9.2 i jeszcze są nadal błędy, ale gra się fajnie. Mi tam idzie coraz lepiej i domyślam się, że im także. Ale i tak raczej gramy oddzielnie. Oni są w końcu w hordzie, a ja alliance. Serwer się chyba rozwija, jest coraz więcej graczy. Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej. Oni z pewnością ci więcej powiedzą.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Powiedzcie mi tak...

Czy to jest server pvp ze od 20 lvl pvp jest on i mozna kazdego zasiekac czy trzeba ladnie poprosic? Jestem przyzywyczajony do hardkoru... (lineage2)

Jakie Raty?

Jak bardzo jest serwer stabilny? tzn czy lez 6 dni w tygodniu czy moge sobie spokojnie pograc 10 godzin dziennie?

Ktore klasy sa najbardziej zabugowane?


Jezeli to jest serwer pvp to zaczynam grac w wowa i bede na was polowac :]
A wiec tak:


Cytat

You can PVP anywhere except in
the starting areas (just that walled up place where you appear when starting a new char (like Northshire abbey and Shadowglen))
and dungeons.
You also cannot attack ppl if theyre fighting a boss. And as before camping on someones corpse is not allowed.

Also pls dont kill the same person over and over, cuz it just ruins their fun.

Other than that you can kill each other as much as you like 

Fighting in the challenge areas is allowed.


Mysle ze to wyjasnia wszystko o PVP na tym serwie ;]

Raty sa nieco wyzsze niz na retailu, ale nie tak wysokie, zeby w tydzien miec 60 lvl. Takie w sam raz Zeby znac dokladnie, trza by GMow spytac, nigdzie nie sa podane, bo dosc czesto byly zmieniane.

Serwer jest bardzo stabilny, i na dobrym laczu, jeden minus dla nas to to, ze jest w Kanadzie. Ale 1 mb transferu robi swoje, jesli twoje lacze nie nawala, lagow nie bedzie:D Nie dziala tylko wtedy, gdy jest cos przy nim robione ;]

Klasy bedziesz musial sam sprawdzic, niektore bugi sa na +, inne na -. IMO do tej pory najlepiej dopracowana klasa sa magowie, do tej pory nie dziala mi 1 skill, i jest to bug zwiazany z emu, nie z praca samych GM.

Jak chcesz polowac, zapraszam do Hordy, alliancow jest DUZO wiecej, wiec latwiej o potencjalna ofiare ;]
← World of Warcraft
Wczytywanie...