[Diablo] REKORDY W DIABLO

Mysle że taki temat będzie całkiem przyjemny ja sam dopiero zaczynam przygodę z Diablo i chętnie się dowiem jakie są rekordy np. najszybszy czas w jakim ktoś ukończył DiabloII.
Odpowiedz
O ile dobrze pamiętam, to było to coś koło 16 minut ?? Oglądałem z tego filmik Naprawde fajny A ja sie nie mam czym chwalić, mi nigdy na szybkości w przejściu diablo nie zależało, tylko na skończeniu zajefajną postacią
Odpowiedz
Ja jeszcze nie skończyłem grać jestem dobiero w drugim rozdziale. Myśle że zanim opanuje robienie zajefajnych postaci to jeszcze troche minie...nawiasem ja mam filmik jak koleś przechodzi Morrowinda w 14 min. więc z diablo nie powinno być dłużej
Odpowiedz
Mój "rekord"? Zrobiłam perf Chaosa na BN (materiały uzyskałam z pomocą klanu). Myślę że to coś, zwłaszcza że to rzadki sprzęt.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz

Użytkownik Tokar dnia Feb 25 2006, 10:06 PM napisał

Sry, że się wcinam, ale jest już topic o rekordach w przejściu gry na czas:
http://forum.gexe.pl/Speed-Demos-Archive-t3431.html


[post="41061"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Rzeczywiście, ale tu możemu pogadać o wszystkich rekordach związanych tylko i wyłącznie z Diablo i nie koniecznie o rekordach szybkości przejścia gry, nie

Mój rekord to chyba najdłuższe przechodzenie gry w historii Miałem bodajże 37 lvl gdy walczyłem z Andariel czy jak jej tam, a potem na dodatek rzadko grałem i w ten oto sposób skończyłem gre gdy miałem 95 lvl, a miałbym maksymalny, ale już miałem dość szukania potworów i walczenia w kółko z Diablo, Durielem, Andariel i Mefisto
Odpowiedz
Na zmęczenie

Mnie się diablo niestety zaczeło nudzić...doszedłem do tego miasta na pustyni i mi jakos tak sie nie chce grać

może dlatego że gram w Arkadie
Odpowiedz
moze nie do diablo 2 ale masz do diablo 1:

"David "marshmallow" Gibbons grając Magiem przeszedł grę w 53 minuty i 13 sekundy."
Odpowiedz
Na spokojnie w jeden dzień zawsze przechodziłem I AKT plądrując wszystkie obszary.


...Widziałem Cię we śnie, Kraken strzeż się!!!
Odpowiedz
Mi nigdy nie zalezalo na szybkosci ale za ktoryms razem jak przechodzilem Diablo 2 razem z dodatkiem to wszystkie 3 poziomy trudnosci przeszedlem w 3 dni ale to gralem na okraglo Amazonka.
tylko ze ta postac i tak byla bardzo slaba to tez z Baala dopiero za 3 razem rozwalilem
Odpowiedz
rekord?? 59 lvl w 36 minut.. tyle zajeło druzynie pomoc w przejsciu piekła i pohasanie na krowach... a mnie potem nawet neiźle szło

pamietam, ze pierwsze 15 lvl nabiłem za diablo i mefa łącznie
Odpowiedz
A ja mam inny rekord:
Czarka na błyskawice (Magic Find) 3 strzały i Mefisto na piekle był martwy:P


Użytkownik Asgeroth dnia Sep 6 2006, 11:18 AM napisał

rekord?? 59 lvl w 36 minut.. tyle zajeło druzynie pomoc w przejsciu piekła i pohasanie na krowach... a mnie potem nawet neiźle szło

pamietam, ze pierwsze 15 lvl nabiłem za diablo i mefa łącznie

[post="47968"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź. Chodzi Ci o to, że za zabicie Mefa i Diablo skoczyło Ci 15 poziomów doświadczenia ???
PRAYNE DE CRABUG AHM KEIKE RINEDERE BE-YOGT IGLO KES GRON !!!

"When a Man Lies He Murders Some Part of the World
These Are the Pale Deaths Which Men Miscall Their Lives
All This I Cannot Bear to Witness Any Longer
Cannot the Kingdom of Salvation Take Me Home"
+CLIFF BURTON+
+27.09.1986+
Odpowiedz
Rekord jak rekord ale osiągniecie było Z mefa hell gdy miałem jeszcze pierwsze konto to poleciało mi tak: (statów nie pamiętam ale były wyżej średnich) Shako, sandstormy, i travele(te były perf)
Odpowiedz
Rekordem można nazwać pokonanie czarodziejki na 78 lvl za pomocą barba na lvl 41? Bo jak tak, to ja się piszę tutaj. Jak dla mnie to zawsze coś. No i unikat halabardy na runy: thul, ist(!), unikat miecza aury +3 dla pala, i amulet jakiś żółty, co dawał chyba wysysanie życia i many i dodawał energię (chyba +5 czy +6). To mi starczało na prawdę na dosyć długi okres grania...
Jest taka chwila, że jest coś , czego nieda się zrobić...
Ale w końcu przyjdzie ktoś taki, który nie wie że się nieda,
i on właśnie to robi...
Odpowiedz
80 lvl w 5h bodajrze ;d wiem że w tym dniu zdązyłem jeszcze trawniki pokosić. Runka Cham na normie ;d 93 lvl no i gram już 2 lata ~~ głównie na SG choć na wp tez troszke xd Do swoich rekorków zaliczam też 87 lvl hammerkiem na hc ;d
Oo

D2 playah, hc only!
Odpowiedz
zabicie Andariel 4\5 kulami ognia postacią na levelu 16, nie straciła nawet mi punktu życia
Odpowiedz
Rekord? A może wspaniałe umiejętności i takie też szczęście?
Pewnego razu (około 11 levelu) wbiłem się na serwer duelów, gdzie, po wejściu, wszyscy nagle okazali mi wrogość. Najgorsze było to, że wszystkie postacie nie schjodziły poniżej 85lv. A ja oczywiście wybiegłem na pole walki.
Nagroda za poświęcenie (choć przeżyłem to!):
- ucho 97lv barb (jako trofeum; niech sobie leży w skrytce)
- runy el, ith. cham i jeszcze jakaś (wyrzucali je żywcem...)
- max złota (100000)
- za kasę zdążyli mnie jeszcze wyzwać od mut...fuc.....
Ludzie ryzykują nie dlatego, że nie chcą wyjść na tchórzy, ale dlatego, że wiedzą jakie są korzyści z wygranej...
Jest taka chwila, że jest coś , czego nieda się zrobić...
Ale w końcu przyjdzie ktoś taki, który nie wie że się nieda,
i on właśnie to robi...
Odpowiedz
Ja nie przeszedłem calego diablo...diablo mnie zawsze pokonuje no coz....a czas w jaki tam dotarlem?6dni
TYLKO RUCH CHORZóW !
Odpowiedz
Kolega przeszedł Diablo + LoD w 2 dni. Aleee maniak.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

REKORDY W DIABLO - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...