[F1] [Pomoc] Złamania kończyn

Cóż mam pewien problem. Otóż w pewnej potyczce Ian oberwał tak, że ma złamanie kończyn (nóg/nogi bodajże). No i tak leżał przez chwilę na podlodze, pozbierał sie i było po walce. Wszystko było w porządku do następnej walki. Otóż wogóle nie atakuje tylko zwiewa i ma nad głową napisy w stylu "Aaach" albo "Trzeba zwiewać"... Poza tym jak wszyscy biegną to on się wlecze powoli... Dawałem mu stimpak i zestaw medyczny, ale pisało, że jest w pełni zdrowy. Doktorka Kostuchę w Hubie zabilem i dopiero teraz po znalezieniu hydroprocesora poszedlem do doktora w Krypcie 13. A on mówi, że jestem w pelni zdrowy. O towarzyszach nie wspomina. Da sie jakoś nastawić te nogi? ;p


Tonari no Totoro!
Wszystkie urazy można wyleczyć, lecząc torbą lekarską jakimś medykiem. Trzeba mieć tylko wysokiego skilla.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Może mu się coś przestawiło w S.I.? Tzn.że nie atakuje wogóle?

Cytat

Może mu się coś przestawiło w S.I.? Tzn.że nie atakuje wogóle?


Jakby nie atakował i chociażby podchodził do wroga to byłoby dobrze, bo może zamiast we mnie to w niego by naparzali ;p Problem w tym, że on ucieka...

Cytat

Wszystkie urazy można wyleczyć, lecząc torbą lekarską jakimś medykiem.


Chodzi o takie skrzynki co wyglądają jak zestaw pierwszej pomocy? ;]


Tonari no Totoro!
Już nie do konca pamiętam, jak to było w Falloucie 1. W innych miałeś torby lekarskie duże czerwone lub białe i nimi się leczyło. Muszą być te edoktorskie, najbardziej wypasione. Ja raczej nie miałem problemów.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Udało się Uleczyłem go skillem "Lecz". Nawet tak bardzo rozwinięego to go nie mialem. 43% i udało się za drgim razem Ok, skoro problem definitywnie rozwiązany to zamykam.


Tonari no Totoro!
← Fallout
Wczytywanie...