Błędy

Doczekamy sie w końcu naszych rodzimych sieci w panelu użytkownika?
Odpowiedz
Nie czytałem wszystkich postów w tym temacie więc mogło to już być. Czytając artykuły o Gothic 2 zauważyłem w temacie o Orkowej Palisadzie błąd i to fatalny. Za palisade można wejsć bez użycia kodów wystarczy trochę zręczności i umiejętności manualnej. Po prawej stronie palisady (jak się idzie do kamiennej twierdzy) można wejść po palach za palisade i nie jest konieczne użycie kodów

Artykuł
Odpowiedz
Jest u was SB? Bo mi gdzieś wyparował


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Nie Tobie jednemu, to chyba nie jest blad... :>
We march into war slaughtering mankind
If you try to stop us we will give you hell
(from wich we came)
join us if you dare
join us if you can
Choose sides,
or escape to survive !!
Odpowiedz
W związku z czym można by załozyć temat ogłoszenia (parafialne ) jako substytut SB.
Odpowiedz

Użytkownik Nazin dnia Feb 7 2006, 04:17 PM napisał

(Nie)stety shoutbox musiał polecieć bo generował za duże obciążenie


hmmm... Nazin to skroc mu, zeby niepokazywal wszystkich wpisow tylko z ostaniego dnia ...

Nieprzejdzie to ? To moze mini czata wstawisz ? Bez zapisu do bazy danych :mrgreen:
Odpowiedz
Mam takie pytanie. Czy jak chcecie otworzyć jakiś załączony plik graficzny, to też wam się wyświetla tylko niezliczona ilość jakichś durnych znaków?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Jak w solucji do gothica 1 klikam na Do starego obozu, lub Do obozu sekty to mnie wysyła do strony głównej, zróbcie coś proszę.
Odpowiedz

Cytat

Jak w solucji do gothica 1 klikam na Do starego obozu, lub Do obozu sekty to mnie wysyła do strony głównej, zróbcie coś proszę. sad.gif


Użytkownik nasz Pan ! Już poprawiam...

Edit:

Ech... czytaj dokładnie. Nazin już to poprawił i wszystko działa już normalnie... http://forum.gexe.pl/Problem-ze-strona-t3748.html

Z resztą poprawiłem podobne błędy w solucji do Gothic II i do IWD I :']
Odpowiedz
ROTFL'N'LOL... 1000 unikow dziennie za wymiane bannerem!? to wy chyba sadzicie ze jestescie prawie rowni gothic.phx.pl lub elderscroll.phx.pl

Wy w porownaniu do nich to jakies bakterie...
Odpowiedz
Buahaha
Ja mam serwis majacy 3000 unikow i jest kilkukrotnie wiekszy, wiec jak wy mozecie miec 1000, serwis co mi dorasta do paznokci u stop... parodia. Dowidzenia, nie zajrze wiecej.


Taaa. Serwis 3000 uników a admin jaką kulturę osobistą prezentuje. Normalnie boki zrywać....
Odpowiedz
Ja mam tylko taką malutką uwagę, że liczba uniaklnych odwiedzin dziennych rzadko przekłada się na to, co prezentuje serwis
Tak w ogóle to nie wierzę w to, że GE ma taką ilość odwiedzin... dopóki nie zobaczę, to nie uwierzę
Insimilion ma ~250 unikalnych dziennych, a ma dwa razy większą aktywność na forum, pagerank 4 i jakościowo jest na tym samym poziomie co GE.

PS. Sorki za spam, musiałem to napisać
Odpowiedz
← Game Exe

Błędy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...