[GII] słoneczny aloes

Obejżałem sobie niektóre mapki z poprzedniego tematu i właśnie się dowiedziałem że istnieją jakies starorzytne tablice. Albo w moim Gothicu ich nie ma , albo za dużo piwska podczas grania piję. Teraz z mapą i na trzeżwo ( o ile sie uda :lol: ) jeszcze raz poszukam.

Ale nie o tym chciałem.
Jestem już w trzecim rozdziale ( albo dopiero ) i za cholere nie moge znaleźć słonecznego aloesu który znajduje się na kupie czarnego trola przed jego jaskinią. I właśnie tej jaskini znaleźć nie mogę a odwiedziłem chyba już wszystkie ( oczywiście mówię o jaskiniach w Khorinis )

Prosze o pomoc w odnalezieniu tej jamy bo walcze najemnikiem i eliksirów mi potrzeba, a babsko z innej jamy za cholere nie nauczy jak je robic, zanim jej wspomnianego zielska nie przyniose.

Z góry dziękuje.


ps. U mnie naprawde nie ma żadnych starożytnych tabliczek. Właśnie włączyłem Gothica i poszedłem do najbliższej tabliczki, która wedłóg mapy znajduje się na końcu lasku po prawej stronie wychodząc główną brama miasta. Jest tam takie zakole gdzie spotkałem kilku bandytów, na końcu jama z szefem owych bandziorów, a tabliczki NIKUTA.

Pozdrawiam.

Użytkownik artzet dnia Feb 9 2006, 08:55 AM napisał

Obejżałem sobie niektóre mapki z poprzedniego tematu i właśnie się dowiedziałem że istnieją jakies starorzytne tablice. Albo w moim Gothicu ich nie ma , albo za dużo piwska podczas grania piję. Teraz z mapą i na trzeżwo ( o ile sie uda  ) jeszcze raz poszukam.

Ale nie o tym chciałem.
Jestem już w trzecim rozdziale ( albo dopiero ) i za cholere nie moge znaleźć słonecznego aloesu który znajduje się na kupie czarnego trola przed jego jaskinią. I właśnie tej jaskini znaleźć nie mogę a odwiedziłem chyba już wszystkie ( oczywiście mówię o jaskiniach w Khorinis )

Prosze o pomoc w odnalezieniu tej jamy bo walcze najemnikiem i eliksirów mi potrzeba, a babsko z innej jamy za cholere nie nauczy jak je robic, zanim jej wspomnianego zielska nie przyniose.

Z góry dziękuje.


ps. U mnie naprawde nie ma żadnych starożytnych tabliczek. Właśnie włączyłem Gothica i poszedłem do najbliższej tabliczki, która wedłóg mapy znajduje się na końcu lasku po prawej stronie wychodząc główną brama miasta. Jest tam takie zakole gdzie spotkałem kilku bandytów, na końcu jama z szefem owych bandziorów, a tabliczki NIKUTA.


MAPKA BYLA I SIE ZBYLA

PROBLEM ROZWIAZANY

Tabliczki sa jedynie w g2: NK
Tabliczki są dopiero w dodatku Noc Kruka, więc pewnie tutaj kryje się problem (nie, to jednak nie wina tego szlachetnego trunku ).

Jesli chodzi o Trola, to jest on zaznaczony na mapie (północno zachodnia część). Trzeba udać się dróżką od gospody "Pod xxx Harpią" (nie pamiętam dokładnie jaką... chyab martwą ;p) ww stronę rzeki i iść wzdłuż niej. Później troszkę pod górkę się powspinać i przejść przez wiszący most. Dalej cały czas ścieżką, dopuki nie dojdziemy do rozwidlenia. Jedna droga (ta na południe) prowadzi do lasu, gdzie udajemy się po Oko Innosa (czy tam jego fragment), a druga (na północ) do Trola. I nie jest to jakaś jaskinia, tylko tak jakby wyrwa w skale. Nie da sie go ominąć.

Powodzenia. Na pewno sie przyda.

Ps. Wojo, tą mapke Artzet już widział i napisał to (zresztą nie trzeba szukać, jest u nas na forum). I nie potrzebne to zdrenerwowanie. Czasem trzeba coś wytłumaczyć jak do ... (dopowiedz sobie co chcesz ).

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS

Użytkownik Rincewind dnia Feb 9 2006, 04:22 PM napisał

Powodzenia. Na pewno sie przyda.
Ps. Wojo, tą mapke Artzet już widział i napisał to (zresztą nie trzeba szukać, jest u nas na forum). I nie potrzebne to zdrenerwowanie. Czasem trzeba coś wytłumaczyć jak do ... (dopowiedz sobie co chcesz ).

juuz niebede=> obiecuje
:! :!
Dzięki za pomoc. Zaraz ide szukac tej jaskini. Mam jeszcze jedno pytanko. W jednej jaskini natrafiłem na kraty i kołowrót. Jaki przyżąd jest potrzebny żeby uruchomić kołowrót i otworzyć kratę.

ps. nie odpisywałem wcześniej bo nie miałem netu. Jeszcze raz dzięks.
O którą jaskinię ci chodzi dokładniej? Bo takich jaskiń jest bardzo dużo. Najczęściej nic nie trzeba zrobić. Kołowrót można poprostu obrócić lub wogóle nie można go używać. Istnieje jeszcze możliwość questa, ale w 2 racsej takich nie ma.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Chodzi ofkors o tajną bimbrownie Vina w wielkim lesie i otwiera sięją łojem kretoszczura nie ma innych takich jaskin więc co do postu wyżej : "??????"
www.maxpayne.boo.pl
Dzieki. Wlasnie o ta jaskinie w wielkim lesie mi chodzilo. Nie wiem tylko jak zdobede ten luj ale jakos sobie poradze.

ps. co do aloesu to oczywiscie znalazlem, a bylem przy tym trolu z 5 razy wczesniej. pomyliły mi sie nazwy ( trol z goblinem ) i szukalem groty czarnego goblina. JEDNAK CHYBA WINA PIWKA.
Łój kretoszczura w Nocy Kruka można kupić od Martina (strażnik w porcie który sprzedaje rzeczy paladynów. obok niego trrenują rycerze).
War... War never changes...
...A człowiek pokonał bestię, która wróciła do królestwa Beliara...
albo kupić od Ehima na farmie Akila za 100szt.zł ale przedtem musisz doprowadzić do bójki między braćmi tylko nie pozwól aby się zabili(u mnie Akil się wtrącił i zabił Ehima)
Mi udało się raz...a jak ostatnio grałem to obaj się obrazili i żaden nic nie gada,a jak biegnie do pomocy Akil i Kati to ich pobij to się nie pozabijają.

Temat zamykamy, kwestia aloesu rozwiązana.
← Gothic
Wczytywanie...