[ToEE] Świątynia Pierwotnego Zła

Przyznaje się bez bicia, że nie grałem ale słyszałem od tych co grali że gierka jest klimatyczna i wcale nie przeszkadza "archaiczny" jak na te czasy brak 3D
Odpowiedz
Kiedy będzie trochę wolnego czasu (tzn po przejściu "Neverwinter Nights oraz dodatków) wypadało by się przyjrzeć tej grze bliżej
Odpowiedz
a skad sciagles, jezeli mozna wiedziec bo tez slyszalem dobre rzeczy, ale jeszcze nie gralem w nia
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
duzo plytek ??
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
thx za linki, ja tez uwielbiam wersje angielskie, polskie sa czesto beznadziejnie tlumaczone, a z reszta ENG ma zawsze taki klimat, jaki ma byc
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
czemu... w spz spolszczenie jest calkiem calkiem [podoba sie sie szczegolnie dubbing elma]
Odpowiedz
pogralbym bardzo chetnie, ale nie mam skad zalatwic ;/
Odpowiedz
Mam oto takie pytanko, czy grał już ktoś w tą gierkę ???? Bo mam dylemat czy kupić se właśnie ją (za 49,99) czy poczekać na dodatek do Sacreda (69,99) ???? Z góry dziex za pomoc ;p Aha tu możecie też walić rózne sugestie o tej gierce (swoją drogą dziwne, że nie ma osobnego forum o tej gierce czy jak to się nazywa ;p)

Temat do zamknięcia podjołem (z resztą błędną) decyzje
Odpowiedz

Użytkownik Tokar dnia Jun 1 2005, 06:07 PM napisał

Mam oto takie pytanko, czy grał już ktoś w tą gierkę ???? Bo mam dylemat czy kupić se właśnie ją (za 49,99) czy poczekać na dodatek do Sacreda (69,99) ???? Z góry dziex za pomoc ;p Aha tu możecie też walić rózne sugestie o tej gierce (swoją drogą dziwne, że nie ma osobnego forum o tej gierce czy jak to się nazywa ;p)

Temat do zamknięcia podjołem (z resztą błędną) decyzje

[post="32778"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Lepiej spraw sobie dodatek:p Z tego co widziałem na pokazówkach do ataku rozwija nam się całe menu z opcjami więc dość długo to trwa. Poza tym mój kumpel ma świątynie i odłożył ją na półkę po kilku dniach.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Ja tam miałem od kumpla polską wersję ToEE, ale w razie czego poszukaj na jakichś stronach bądź poszukaj programem Bear Share.
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz

Użytkownik Nazin dnia May 6 2004, 10:12 AM napisał

Nie wie ktoś gdzie mógłbym znaleĽć spolszczenie?? a tak przy okazji co sądzicie o tej grze?

[post="110"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Jak dla mnie żenada.Przeszedłem ją chyba w 2 dni. Na początku myślałem, że to jakaś wersja demo - jedno miasto i potem ta świątynia... ale nie - to był NAPRAWDĘ koniec. Ja bym się wstydził wyprodukować coś takiego. Jedyne, co mnie powsrzymuje przed zabiciem producentów, to całkiem ładna grafika i fajny system walki.
Jak dla mnie to board of directors (czyli złodzieje, nie mający bladego pojęcia o RPG, a chcący kosić kaskę) powiedzieli - dobra, zobaczymy, czy gracze chapsną coś w takim klimacie.
A może główny programista umarł i musieli przerwać pracę? Nie wiem. Ale za takie rzeczy powinni wprowadzać na sąd wojenny.
Dobra - bo mi ciśnienie podsoczyło, a muszę uważać.
pozdrawiam fanów DOBRYCH RPG.
woyt
Odpowiedz

Cytat

A jaki jest angielski tytuł tej gry?


The Temple of Elemental Evil

A o grze ? Zaprzepaszczony pomysł.. A mogła być bardzo dobra gra Choć ma wiele plusów : walka, grafika, oryginalna ścieżka rozwoju postaci, dla każdego charakteru inny początek gry. Niestety wszystko niszczy kompletny brak klimatu, nuda i krótkość gry (w sumie 8 lokacji,w tym trzy to zadania poboczne, więc są strasznie małe).
Odpowiedz
Hehe...ja ją odłożylem po dniu poprostu nie wydoliłe, system D&D jest bardzo dobrze odwzorowany i dla mnie za trudny. pozatym gra jest za wolna i cza sejwowac co chwila i ładowac, nudno jakoś, chociaż wciąga, ale za trudna jak dla mnie
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Świątynia Pierwotnego Zła - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...