[D&D] mg czy gracz?

ja wole mistrzowac ale nie w d&d
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Ja wole grać, bo jeszcze nigdy nie mistrzowałem i nie mam książek. Tylko D&D .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
lubie bardzo grać, jeśli DM jest dobry... i bardzo lubie DMować, jeśli gracze są wporządku :-) to taki układ... wiadomo, że DMowanie rozwydrzonym dzieciakom po 12 lat jest zadaniem ciężkim - często niemożliwym... :-)
Odpowiedz
ja mam MG wiec narazie nie chce go wyreczac... 8)
Odpowiedz
Tylko gra-ale Warhammer Fantasy Role Play! Jednak niestety ostatnio moi kompani skazali mnie na los MG-jak ja tego nie lubię .
Ogieńssssss! Palićsssssss! Takssssss! Płomieniessssssss! Wszytsko spalę!!!
Odpowiedz
Onyl game. mistrzowanie trzeba dostać w darze od boga. tej cechy sie nie nabywa. grać w d&d earthdawna warhammera śródziemi Cp2020. all
Odpowiedz
Ja wolę grać ale i staram się rozwijać bycie MG bo myślę, że można być dobrym MG i graczem.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
ja lubie grać. Mam takiego odjechanego MG, że aż miło się gra. Często jest rzeź, chłopak nas nie szczędzi
Odpowiedz
Ja lubię to i to. Jako MG często świetnie wychodzą mi improwizorki (ale robie także porządne przygody ), a jako gracz to wiadomo, dużo frajdy z rozwoju bohatera i sytuacji, które często mamy z kumplami podczas sesji.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
prawda jest taka ze lubisz mistrzować jak to umiesz robić a jak nieznasz sie to wolisz grać jako bohater ...

JA KOCHAM MISTRZOWAĆ ale nie w d&d
Odpowiedz
Ja wolę mistrzować.
Lubie tworzyć długie przygody, zawikłane zagadki.
Lubie także wysyłać tą całą śmietankę maszkar na moich graczy, i patrzeć jak boją się o swoje postacie, jak o swoje życie
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Ja osobiście baaardzo lubię mistrzować i robię to na większości sesji. Tak jak Diego, chętnie piszę długie, zawikłane przygody, pełne wątków pobocznych i możliwości wykazania się graczy. Często jednak gram, bo czymże była by zabawa w RPG, gdyby nie miało się własnej postaci. Można wtedy dać ponieść się wyobraźni i prowadzić tą jedną, jedyną postać, a nie rzeszę NPC-tów i opisów przyrody, choć to również jest satysfakcjonujące.
Odpowiedz
Ja Lubie grać jak mam dobrego mistrza i dobrych TP !! Ale jezeli mam slabych graczy wole mistrzowac!! Moge im wkrecac rozne zasady i znecac sie nad nimi !! Kocham palić karty po zabiciu postaci !!

\,,/ (o.O) \,,/
Odpowiedz
a ja nie mam wyjścia, muszę mistrzować, bo nikt u nas nie umie połapać się w zasadach i nikomu nie chce się czytać podręczników ale całkiem mi to pasi, raz tylko grałam to mnie zabili na samym początku, więc niemiło wspominam bycie graczem
Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający się przeotężnemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie warte są tak pilnej uwagi uczonych mężów...
gildias Magnus, Ars Draconis,1465
Odpowiedz

Użytkownik Geralt_Bialy_Wi dnia wto, 02 lis 2004 - 22:19 napisał

lubie bardzo grać, jeśli DM jest dobry... i bardzo lubie DMować, jeśli gracze są wporządku :-) to taki układ... wiadomo, że DMowanie rozwydrzonym dzieciakom po 12 lat jest zadaniem ciężkim - często niemożliwym... :-)

[post="5965"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



A co ty masz do 12- latków? Czy to, że mam 13 lat, nie pozwala mi grać w gry RPG? Z Waszych opisów wynika, że to świetna zabawa, ale ja na tym swoim zakuprzu nigdy jej nie spróbuję. Ehh ciężkie życie. Może jak będe starszy to sam wyjdę z inicjatywą, ale na razie pozostaje mi Faerun Game.



Dawniej byłem Kasaprem (Suli Jinkenem) to tak..... To znaczy dalej jestem, ale pod innym nickiem
Odpowiedz
Hm... Czasami gracz, czasami MG... Nie ma to jak piętrzyć trudności przed graczami .
Odpowiedz
Zależy z kim. Choć ostatnio znudziło mi się mistrzowanie. Po 3 latach.
Odpowiedz
← Ogólnie

mg czy gracz? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...