Zapraszamy na serwer Hav0c Gryphon...

Ehhh

Żadnego porządnego serwa nie znalałem jeszcze a ten na którym Ashgan gra są takie lagi że nawet nie moge wejść na niego (wcale sie nie dziwie jak gra na nim ponad 120 osóB)... jak ktoś miałby jakiś fajny serwer to prosze podać adres...
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Ale porażka. A miałem kupować z kumplem WoW i dołaczyć do Ola..
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
A Slade gdzie gra? Na globalu? A ten serv co dales to zaraz sprawdze Nazin. Dzięki za pomoc

Panowie... i panie, przecież to tylko jeden prywatny serwer z kilkuset nie działa, nie cały WoW... jak nie na tym serwerze to na innym, po prostu musimy się zgadać na jakim gramy?
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


lolz teraz trzeba tego serva jednego z kilkuset szukać. Takiego który nie będzie miał lagów i bedzie w miare dobry. Chociaż założe sie że Hav0c też miał trudne początki

EDIT

Od wczoraj od godziny mniej więcej 22:26 do życia ponownie powrócił server hav0c ale nie Pegasus ani Phoeinx. Tym razem jest to całkiem nowy server Gryphon. Co prawda wszystkie konta ulegly khem... no nie ma ich ale zawsze to jakies pocieszenie ze admini hav0c'a ciagle działają

Właściwie Gryphon to Pegasus tylko pod zmienioną nazwą ;]

Ash, wypadało by jeszcze podać adres strony dla wszystkich ;p

Wszystkie informacje o Gryphonie (register page, set realmist itd.)
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


WITAM WITAM WROCIŁEM!!!

Zanim wglebie sie i WSZYSTKO WYJASNIE musze cosik powiedziec: KOCHAM NARTY

a TERAZ wracajac do watkow:

1. Tak to prawda Pegasus zostal ZAWIESZONY w pewnym sensie. A dlaczego? Otoz imc Burrows(admin) jak zapewne niektorzy wiedzia mieszka w UK. Tak sie nieszczesliwie zlozylo ze akurat w Wielkiej Brytanii robia teraz oblawy na servy pirackie. I na tej samej ulicy co mieszka Burrows zlapali kmiecia co mial wlasny server i dostal kare 15 tys FUNTOW. Czyli zajebiscie duzo. Juz nie wiem dokladnie kto to postanowil(pewnie wlasciciel[ktorym nie jest Burrows]) zalozyc DRUGIEGO serva w Kanadzie. W tym samym kraju jest takze postawiony serv Phoenix. Pewnie niektorzy z was beda mieli pewne lagi ze wzgladu na odlaglosc z Polski do Kanady. Ale jak nie sprobujecie nie bedziecie wiedziec. NIESTETY nie mogli nam przerzucic postaci z Pegazusa z obawy na bugi ktore mozna by bylo z nimi przywlec. Ale chyba nie musicie sie za bardzo martwic bo z wysokich lvl nie mieliscie ;p. raczej to ja powinnem plakac (ponad 45lvl).

Na gryfonie jest nowy admin lecz kilku GM jest jeszcze ze starego Pegaza tzn: admin Burrows, Lesy, i Moonsin. Ich trzech znam wiec jak cos moge z nimi pogadac jak bedziecie chcieli czegos od nich.

Oto podam jeszcze raz wszystkie adresy:

rejestracja: http://gryphon-na.servegame.com:8080/

I realmlist: set realmlist gryphon-na.servegame.com

Postaram sie spowrotem jak najszybciej zalozyc nasza Gildie o ile nie zostala juz zalozona przez Darocka(nie wiem bo jeszcze dzis nei bylem na WoWie, dopiero sie zarejstrowalem.

Wszelkich chetnych do gry w WoWa na servie prosze abyscie pisali do mnie na gg. Bardzo takze dziekuje Jakóbowi za to iz wszystko wyjasnial jak mnie nie bylo.

Aha a co do tego czy bede GM to moje sznse sie drametrialnie zmniejszyly poniewaz maja teraz juz kilku GM i narazie nie wznowia naboru.

Dzieki i jeszcze raz CZESC WSZYSTKIM!!


[Dodano po chwili:]

OK, gildia zostala spowrotem zalozona, pod ta sama nazwa: Legion of Death. Oto jej członkowie:

Guild Masterzy:
Ja i Kain

Veteran:
Darock

Reszta:
Raze,
Weremiasz(teraz ma inna ksywa ale jej nie pamietam[kumpel Darocka])nie znam go.
Graves (jakóB)
Ashgan
Shakti(Samuel)
DESTROYER(moj kumpel, znamy sie 12 lat)
Hack (dawny moj najwiekszy rywal, teraz jest w hordzie) z zagranicy
NiCKI (znajomy Hacka) z zagranicy
SoD (znajomy hacka) z zagranicy

To narazie wszystko, mam nadzieje iz dołaczy jeszcze moj kumpel z Australii Hexlock(albo dla innych lepiej znany jako Sciller)

A teraz pytanie to WAS, kto bedzie jeszcze chcial grac?

Co do samego Gryfona wiele bugow zostalo juz naprawionych i wciaz je naprawiaja, sa organizowane codziennie rozne eventy(turnieje) wiec zapraszam zapraszam!!!
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Ja za jakiś czas spróbuję zagrać. Ściągam sobie teraz WoW'a eMule'em, ale teraz coś wolno idzie 2 płyta. Jak skończę ściągać, to się zgłoszę.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

No dobra a co z reszta czyli:

VL
Nazin
Atis
moze Slade by u nas sprobowal?
Tokar

No ludzie co z Wami???
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Ja obecnie rezygnuje z powodu szkoły. Już na I semestr miałem słabe oceny i ledwo się podciągnąłem... Zacznę grać dopiero w wakację, bo liceum to już nie przelewki

PS. A w tygodniu to ja ledwo na forum wchodzę...
Ah to Tokar jest usprawieliwiony a reszta to co? Slomiany zapal. Tylko Ashgan pokazal ze jak chce to potrafi
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Olo, wiesz jak to jest mieszkać na totalnym zadupiu? Nie mam żadnego dostępu do WoW'a. Polegam na siostrze, która studiuje w Toruniu. W tym tygodniu wyjeżdża na uczelnię, wraca za miesiąc, powinna mi przywieźć WoW'a. Ale jak sądzę będę zbyt zajęta Fable...
Witam Was, jestem nowy na Waszym forum:D Konto zalozylem jakis czas temu, ale jakos nie bylo okazji, zeby cos napisac. Wybralem ten temat, poniewaz ostatnio zajmuje sie glownie WoWem ;] Czesc z Was zna mnie juz z gry, Kain/Revan/Romek, ze screenow i nie tylko, to ja. Z forum kojarze oczywiscie Ola , Ashgana i Jacoba.

To by bylo na tyle, niedlugo jakies screeny ciekawsze moze wrzuce.

Tych, co jeszcze nie sprobowali, zachecam do gry na hav0cu, na dniach maja zostac uruchomione CA - Challenge Area, wizytowka serwow THH(Team Home Hav0c), specjalne lokacje pelne elitarnych mobow i poteznych przedmiotow :mrgreen:


Pozdrawiam, Revan
Mam prośbę. Moglibyście mi podać informacje na jakim serwerze gracie i co zrobić, by wszystko działało? Będę wdzięczny.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

10 post od dołu Opisalem tam wszystko krok po kroku. Mam nadzieje ze połapiesz sie co i jak ;p

Lepiej napisz, bo pomimo tego, że musiałem się tam zarejestrować, to nic nie widzę.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

1. Instalujesz WoWa (Nie odpalasz teraz !)
2. Instalujesz łatkę 1.8.0
3. Potem tam gdzie zainstalowałeś Wowa szukasz pliku realmlist.WTL
4. Następnie Prawy klawisz na plik=> otworz => otworz jako=> Notanik
5. Wpisujesz set realmlist gryphon-na.servegame.com
6. Rejestrujesz się tutaj http://gryphon-na.servegame.com:8080/ (jak jest RD to pewnie nie działa rejestracja)
7. Grasz
Nie mogę się zalogować do gry. Pisze mi "unable to connect". Serwer nie działa?
Zrobiłem jak napisałeś. Zainstalowałem grę, ściągnąłem patcha 1.8.0, on tam zaktualizował pliki, gra się sama włączyła, ale szybko wyłączyłem, w pliku ta komenda była, zmieniłem tylko na inny serwer. W grze zatwierdziłem warunki licencji, ale nie mogę się zalogować.
EDIT
Już cofajm, błąd nie wynikający z moich działań. Już jest ok.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

← World of Warcraft
Wczytywanie...