[NWN2] Neverwinter Nights 2 Character Editor

Witam serdecznie.

Mam grę NWN2 z GOG w całości PL. Chciałem sprawdzić program Character Editor dostępnego pod adresem:
http://neverwintervau...aracter-editor
lub:
http://www.nexusmods....er2/mods/929/?

Gdy uruchamiam edytor przez plik NWN2Editor.jar pokazuje mi się komunikat taki jak na załączonym poniżej zdjęciu Error.png.
Mam kilka wersji Javy, od 6 do 8, dla 32 bitowych systemów i dla 64bitowych systemów, poniżej dodałem zdjęcie Java.png.

Grę NWN2 mam zainstalowaną na d:\Program Files\NWN2 Complete (Polish)\

Jak uruchomić poprawnie edytor??

Pozdrawiam serdecznie wszystkich pomocnych.
  • Java.png
  • Error.png
Odpowiedz
@Lionel dzięki, ale nie zadziałało. Nie wiem co może być tego przyczyną.
Mam system Windows 8.1 Core 64bit PL.
Zainstalowałem Jave Runtime wersję 6, 7 i 8 dla systemów 32bit i 64bit.

Grę NWN2 mam zainstalowaną na:
d:\Program Files\NWN2 Complete (Polish)\
Pliki w Dokumentach dotyczące save, kampanii itp. mają ścieżkę:
c:\Users\SkyNET\Documents\Neverwinter Nights 2\

Java Runtime dla systemów 32bit mam zainstalowane na:
c:\Program Files (x86)\Java\jre1.8.0_60
c:\Program Files (x86)\Java\jre6
c:\Program Files (x86)\Java\jre7

Java Runtime dla systemów 64bit mam zainstalowane na:
c:\Program Files\Java\jre1.8.0_60
c:\Program Files\Java\jre6
c:\Program Files\Java\jre7

NWN Character Editor mam rozpakowany w katalogu:
d:\Program Files\NWN2 Complete (Polish)\NWN2Editor.zip-929-4-1\
W folderze NWN2Editor.zip-929-4-1 z Character Editorem mam plik NWN2 Character Editor.lnk, klikając na niego PPM -> Właściwości w elemencie docelowym mam podaną ścieżkę:
C:\WINDOWS\system32\javaw.exe -Xmx256m -"DNWN2.install.path="c:\\Users\\SkyNET\\Documents\\Neverwinter Nights 2" -jar NWN2Editor.jar

Gdzie może tkwić błąd który wywala mi Character Editora? Jak go wogule odpalić?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia poniedziałek, 14 września 2015, 18:13 napisał


Okay, to może zmień w tej swojej ścieżce docelowej, by dochodziła ona do głównego foldera gry, nie bazy z zapisami.
C:\WINDOWS\system32\javaw.exe -Xmx256m -"DNWN2.install.path="d:\Program Files\NWN2 Complete (Polish)" -jar NWN2Editor.jar


Też nie zadziałało...
Na dole daję zdjęcie co wyskoczyło przy próbie zmianiy ścieżki z:
C:\WINDOWS\system32\javaw.exe -Xmx256m -jar NWN2Editor.jar
na:
C:\WINDOWS\system32\javaw.exe -Xmx256m -"DNWN2.install.path="d:\Program Files\NWN2 Complete (Polish)" -jar NWN2Editor.jar

Sprawdzałem czy plik javaw.exe jest w folderze system32 i jest tam.
  • printscreen.png
Odpowiedz
Więc może ręcznie odinstaluj wszelkie wersje Java i potem zainstaluj tylko jedną najnowszą z odpowiednimi bitami.
Z tego co widzę, na moim komputerze plik javaw.exe nie znajduje się w folderze system32, więc musiałbyś odnaleźć ten plik u siebie i wpisać właśnie tę ścieżkę.
Odpowiedz
Próbowałem już wszystkiego poza jednym... Czy Character Editor ma jakąś domyślną ścieżkę NWN2? Może poprostu odinstalowałbym NWN2 i zainstalował właśnie w takiej domyślnej ścieżce tak by mógł go sam znaleść.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Neverwinter Nights 2 Character Editor - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...