1.9.2 hack

Mam prośbę co zrobić aby uruchomić grę z taką wersią 1.9.2 hack
A po co Ci ta wersja? Do orginalnego WoWa? Czy do jakiegos pirackiego serva? Jak tak to sciagnij ja z neta. Wpisz poprostu w wyszukiwarce(np. w goglach) WoW patch 1.9.2 hack powinno cos znalezc. Ja niestety nie podam Ci linku bo sam uzywam patchu 1.8 bo wyzeszego (narazie) nie wymaga server na ktorym gram. A jak go juz sciagniesz po prostu go zainstaluj(tak jak inne patchy sie instaluje) i uruchom normalnie gre. Przynajmniej ja tak robilem ze wszystkimi poprzednimi patchami do 1.8 no chyba ze jakies zmiany sa w co watpie
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Chodzi mi o takie serwey 1.9.2 hack, czy można grać na nich z wersią 1.9.2 oczywiście prywatne
Hmm, mysle ze tak zainstaluj ta wersja i sprawdz.
Jak nie bedzie dzialac to sciagnij patcha co cofa wersje z 1.9.2 do poprzedniej ;D
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
prywatne serwery z wersią 1.9.2 są hack i tylko na jednym mogą wejśc na pozostałych mam komunikat ze nie ta wersia
Co z tym hackiem?
To nie wiem, ja gram na zwyklym, tylko ze 1.8. Moze daj sobie spokoj z tym 1.9.2 HACK i zagraj na jakims zwyklym.
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Nie wiem chyba tak. Pewnie go znasz nazywa sie Hav0c , polecam. Wiecej o tym servie dowiesz sie z tematu o nim oraz o mojej gildii.
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Co prawda nawet najlepszy serv piracki nijak ma sie do gry na blizzie to jednak jakies pojecie o grze daje, wiec proponuje bys sprobowal odkladac troche kaski na wowa, po jakims czasie sobie kupisz wowa i nie bedziesz chcial wrocic na piraty
Ja tak zrobilem i nie narzekam, a jak nie ma kaski na prepaida no to sie wraca spowrotem na jakis fun serv i czeka na przyplyw gotowki. :]
← World of Warcraft
Wczytywanie...