[Dustwind] Dustwind - europejski izometryczny Fallout?


Grupa osób spotkała się piętnaście lat temu podczas grania w "Fallout Tactics". Efekt? Debiut studia Dustwind Studios oraz rosnący projekt "Dustwind" – taktyczne RPG czasu rzeczywistego w rzucie izometrycznym.

dustwind class="lbox">dustwind

Zaczynasz jako świeży rekrut Synów Feniksa, konfederacji chcącej odbudować ludzkość, po wielkiej katastrofie sprzed 25 lat, która pochłonęła 90% ludności Europy. Razem ze swoim squadem będziesz wypełniać różnorodne misje: od ochrony miasteczek i ewakuacji cywilów, po zdobywanie ważnych artefaktów i eliminowanie wrogów o wysokim priorytecie.

Gra jest we wczesnej fazie alpha, dlatego ciężko jeszcze spekulować o jej jakości, jednak na widok screenów chyba każdemu miłośnikowi "Fallouta Tactics" zakręci się nostalgiczna łza w oku. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie projektu target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">na stronie projektu.

Odpowiedz
Azja mogłaby by być fajna, chociaż tam niektóre miejsca wyglądają jakby je już postapokalipsa dopadła. Posapokaliptyczne Tamilskie Tygrysy albo Czarowni Khmerowie?
Odpowiedz
Prosz. Od razu Edukacja Filmowa z Lionelem
Odpowiedz
Cóż, błędnie wywnioskowałam po "sceneriach".

A co do jeszcze samej gry - wczoraj uzupełniłam też galerię. W screenach może szału nie ma, ale za to polecam concept arty. Jest w nich kilka ciekawych smaczków, jak krolik czy ślimakowe ciastko
Odpowiedz
[GALERIA]

Wooooow! Łuki! Augmenty! Boty grywalną rasą! Tak, tak, tak!

Ale królik pisany jako krolik i zmutowana pyra . Ogólnie widać, że będzie więcej mutantów i trochę bardziej futurystycznie. No nie wiem, czy aż tak jestem przekonany do tego. "Fallout" jest dobry z tego powodu, że aż tak w przyszłość nie poleciał - wciąż widać było "normalne" rzeczy, a tu widzę wybiegli znacznie w przyszłość.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia wtorek, 8 września 2015, 13:41 napisał

gólnie widać, że będzie więcej mutantów i trochę bardziej futurystycznie. No nie wiem, czy aż tak jestem przekonany do tego. "Fallout" jest dobry z tego powodu, że aż tak w przyszłość nie poleciał - wciąż widać było "normalne" rzeczy, a tu widzę wybiegli znacznie w przyszłość.

Mi tam pasuje taki bardziej przyszłościowy fallout. Gdy pierwszy raz zobaczyłem w falloucie broń energetyczną, i zaawansowany komputer z sztuczną inteligencją, od razu chciałem zagrać w crp bardziej futurystycznego

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia wtorek, 8 września 2015, 13:41 napisał

No Indie to idealne miejsce na scenerię postapo albo ogólnie sci-fi. Świetnie to przedstawił McDonald w "Rzece Bogów" czy "Dniach Cyberabadu"

Czyli jak tam mniej więcej wygląda?
Odpowiedz
Ale inspiracje Tacticsem wyraźne.
Odpowiedz
No! Na coś takiego to ja chętnie poczekam.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik dunio1 dnia wtorek, 8 września 2015, 16:11 napisał

Czyli jak tam mniej więcej wygląda?


Trzeba przeczytać, nie ma lekko.
A tak ogólnikowo - Indie podzielone zostały na prowincje, które konkurują ze sobą w różnych dziedzinach - militaria, woda, komercja itp. Deficyt wody. Znaczne rozwarstwienie społeczne. Wszyscy oglądają pewien intrygujący serial, w którym występują wyłącznie cybernetyczne postaci-celebryci - taka "Moda na Sukces" przyszłości. Postaci te również mają inne zajęcia, np. pomoc w odnajdywaniu cybernetycznych hakerów i terrorystów. Co więcej, istnieje możliwość nadania dziecku talentów przed narodzinami, mogą się one stać także wielce uzdolnionymi braminami, ale wiąże się to z bezpłodnością i zaburzonym wzrostem - wieczność w ciele 9-latka. No i wiele, wiele więcej smaczków dla czytających ;P. To tak pobierznie streszczając uniwersum Indii przyszłości. Acha, no i autor napisał także książkę w podbnym stylu, ale w Turcji - "Dom Derwiszy", też ciekawa - zwłaszcza, że przybliża język turecki.
Odpowiedz
Słyszałam o "Domu Derwiszy". A czy w Indiach przyszłości nadal kamienują za związku między kastami i same kasty nadal są tabu?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia wtorek, 8 września 2015, 19:43 napisał

Słyszałam o "Domu Derwiszy". A czy w Indiach przyszłości nadal kamienują za związku między kastami i same kasty nadal są tabu?


Nie pamiętam, by były wspomniane kasty. Autor też nie pokusił się o romans biedaka z bogaczem. Jest natomiast intrygujący romans kobiety z tą cybernetyczną postacią zwaną aeai.
Odpowiedz
← Nowości

[Dustwind] Dustwind - europejski izometryczny Fallout? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...