[Diablo] Diablo 3 plus dodatek RoS

Słowem wstępu: kilka dni temu naszła mnie ochota na kupno własnego egzemplarza Diablo 3 (pograłem trochę u znajomego i spodobało mi się).

W związku z tym mam pytanie - wiecie czy jest możliwość kupna gry razem z dodatkiem w jednym pudełku? Chodzi o wersję na peceta.
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne." Prokop
-> Lux Perpetua
"(...) stwierdzono wręcz niepoczytalną skłonność do okrucieństwa, agresji, gwałtownych wybuchów gniewu a także wybujały temperament." Stregobor
"u każdej baby można stwierdzić coś takiego." Geralt
-> Ostatnie życzenie
Odpowiedz
Osobiście widziałem tylko osobne wersje, więc pewnie musisz polować na jakąś edycję specjalną / kolekcjonerską.
Odpowiedz
Może być kod dostępu, ale czy w ogóle istnieje opcja kupna podstawki razem z dodatkiem? Tak jak napisał Wiktul, ja również widziałem tylko osobne wersje.
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne." Prokop
-> Lux Perpetua
"(...) stwierdzono wręcz niepoczytalną skłonność do okrucieństwa, agresji, gwałtownych wybuchów gniewu a także wybujały temperament." Stregobor
"u każdej baby można stwierdzić coś takiego." Geralt
-> Ostatnie życzenie
Odpowiedz
Nie kupisz tego razem w sensie jednego kodu lub pudełka z jednym kodem aktywacyjnym. Są zestawy, np. tutaj lub tutaj, ale to sztuczne zestawy, czyli sprzedaż 2 produktów pod jednym szyldem.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Diablo 3 plus dodatek RoS - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...