Zdjecia forumowiczow

Przestań zrzędzić wesoły satanisto i dawaj foty a nie nam tu ściemy wściskaj <_<
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
No to teraz ja

My face
"Kolekcjoner kości stoi przed wami, bada wzrokiem i szuka kolejnego eksponatu"
"Wojownik umiera szybko, jego rodzina wolno i w męczarniach"
"Krew raz przelana będzie płynąć ciągle"

Odpowiedz

Użytkownik Atis dnia Jan 26 2006, 08:51 PM napisał

żaden palladyn nie jest luzacki, wszyscy to okropne sztywniaki i nudziarzeee....


Uważasz zatem, że i ja - klasyczny paladyn i wojownik światła, jestem sztywniakiem i nudziarzem? No, no... bo się obrażę...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Hawk, w jakim ty świecie żyjesz? Myślisz, że ktoś się przejmie tym, że się obraziłeś? >w>
Odpowiedz
Ahh ta Selena

Dla niej dam specjalnie zdjęcie hehe ;p

W szkole koleżanki bawiły się moimi włosami :]

zdjęcie nie wyraźne bo z komórki
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
A co mi tam, dam wam chwil pare radosci

Najpierw zdjecie z serii "trzezwosc jest nam pojeciem nieznanym"
http://img.photobucket.com/albums/v331/Wot...05/Obraz017.jpg
( drugi od lewej to moja wredna, paskudna etc. postac >

Teraz moze troche dokladniej moje rylko, czyli "walem mine jak kot sr*** na puszczy" :lol:

http://img.photobucket.com/albums/v331/Wot...05/Obraz019.jpg

PS. Hawk prosze bardzo, oto rewanz, mam nadzieje ze dostarczylem chwil pare radosci xD
We march into war slaughtering mankind
If you try to stop us we will give you hell
(from wich we came)
join us if you dare
join us if you can
Choose sides,
or escape to survive !!
Odpowiedz
Dobra, niech wam będzie... Mam coś dla was, i, co może sięwydawac dziwne, jest to moje JEDYNE zdjęcie.

Obok Oceanarium

Idę szperać dalej, najwyżej zedytuję. Ale wydaje mi się, że to jest naprawdę jedyne zdjęcie xD

EDIT
A nie, jednak. Zdjęcia z Norwegii. Jeszcze krótkie włosy xD

Drogowskaz
Sam punkt widokowy

A to w ramach wprowadzenia w klimat - na wszystkich tych zdjęciach jest 2 czerwca... xD
temperatura...
... i opady
Odpowiedz
Hater - któżby pomyślał, że pod taką szorstką skorupą (chodzi mi o aparycję...) kryje się... ekhm... całkiem normalny facet :063:

Finkregh - czy to Gdynia? Skwer Kościuszki?
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Tuż obok - to jest murek obok wyjścia z Oceanarium Gdyńskiego. Swoją drogą, bywam tam co roku od 5 lat i ciagle jetem w stanie tam wchodzić :mrgreen: [choć nudno sięzrobiło... ]
Odpowiedz
Hater, git z Ciebie, że się tak wyrażę. Widać, że spoko kolo, chociaż dziwnie pisownia na forum nie pasuje do twarzy hardcorowca hehe. Powinnieneś być mhhroczny i zuy ;]

A co do Finka to miałem znaczne inne wyobrażenie no ale i tak nie jest źle. Zdajesz się być całkime...pulchnym chłopkiem ;] Nie wyglądasz na takiego zuego i strashnego jak myślałem no ale (jak choćby "ocena" Hatera) pozory mylą ;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
A co mam byc ivel i mhroczny jakby mnie gacie w tylek < i nie tylko > cisnely ? Poki mi kto za skore nie zajdzie to podobno nawet mily ze mnie czlek ( niepotwierdzone plotki, roznych osob... niestety potem znikaly one w niewyjasnionych okolicznoscich xD ) Zreszta mam dobry humor wiec nim tryskam

Hawk, ja tam bym uwazal z nazywaniem mnie normalnym... moze kiedys potwierdze ta teze wrzucajac inne fotencjaly :lol:
We march into war slaughtering mankind
If you try to stop us we will give you hell
(from wich we came)
join us if you dare
join us if you can
Choose sides,
or escape to survive !!
Odpowiedz
Vamp - te zdjęcia mają nieco ponad pół roku. Ty wiesz co można przez taki czas zrobić?...
Zresztą - jak ty sobie wyobrażasz ubranego mnie w ciuchy stereotypowego metalowca na wycieczce, gdzie spaliśmy pod kościołem? By mnie stamtąd wywalili zanim bym się obejrzał Na tej drugiej to wszystkim nawet pieszczochy pozabierali Glany paru osobom też... Niestety

I wyglądam teraz 'nieco' inaczej. Aikido swoje robi :mrgreen:
Odpowiedz

Użytkownik Finkregh dnia Feb 4 2006, 12:50 PM napisał

Na tej drugiej to wszystkim nawet pieszczochy pozabierali Glany paru osobom też... Niestety


Zdajesz sobie sprawe, ze nie mieli do tego zadnych podstaw, zlamali prawo tak nawiasem mowiac Pardon za wredny off, ale wyjatkowo nie lubie jak ktos ingeruje w jednostke. Zeby buty zabierac, to juz jest komedia...
We march into war slaughtering mankind
If you try to stop us we will give you hell
(from wich we came)
join us if you dare
join us if you can
Choose sides,
or escape to survive !!
Odpowiedz

Użytkownik Finkregh dnia Feb 4 2006, 12:50 PM napisał

Vamp - te zdjęcia mają nieco ponad pół roku. Ty wiesz co można przez taki czas zrobić?...

I wyglądam teraz 'nieco' inaczej. Aikido swoje robi :mrgreen:

[post="40262"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Aaaahhh no to co innego. Wiem co przez pół roku może się zmienić. Bardzo wiele rzeczy, więc dawaj jakieś aktualne zdjęcie (nie koniecznie z przed 3 miesięcy) najlepiej z tego tygodnia. Porównamy Finka sprzed pól roku a tego obecnego ;]

Podpisuję się pod postem Hatera. To skandaliczne zachowanie i naruszanie mienia prywatnego...Ja chodzę ubrany na metala do kościoła i ludzie łądnie patrzą, księża też. Tylko, że co mnie to obchodzi? ;] MOga mi...coś tam zrobić.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Ja was udusze!Co to za offtop!? Aaaa... Oj jak wyjme pejcz i trzasne...XD A tak btw.-fajne foty nowe :lol: :lol: To teraz ja znowu :mrgreen:
KrwistoXD
MhhhrokXD

Edit:Posty które znajdowały się poniżej zostały skasowane ponieważ nie były na temat...Ostrzegałam..
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
Buuu, nie było mnie tu long tajm agoł >>.

Fink, ty to jesteś taki ciepły misiu do przytulania XD.

Vamp, nie wymagaj od niego bycia z wyglądu Dzieciem Szatana (to jest zastrzeżone dla mnie). Liczy się, że w środku to hardkorowiec XD.
Odpowiedz
"misio do przytulania" - prawie się popłakałem Atis Ciekawe co na to Fink powie...
Odpowiedz
Pewnie glebie XD...

Znowy offtop?W pupe chcecie?Selena

Nie przesadzaj...

Selena ma racje, twoja ,,gigantyczna" wypowiedz

Cytat

Pewnie glebie XD...
rozwalila mnie, prosilbym takze abys pisala zdeka dluzsze posty bo spanujesz by OLO
Odpowiedz
Jestem tutaj nowy i jak narazie pomimo ferii bardzo zajęty (Jestem opiekunem dzieci na półkoloniach organizowanych przez moją szkołę) więc narazie mnie nie znacie. Jednak dzięki temu nikt nie będzie mnie kojarzył z avkiem. Zdjęcie zamieszczam nietypowe żeby troche urozmaicić. Jeśli wygrzebie jakies klasyczne to wrzucę. Na zdjęciu jestem już jednak po kilku godzinach imprezowania i irokez (choć nieduży) opadł Patrzcie, śmiejcie się i co tylko chcecie...

Edit: Miałem problemy z dodaniem załącznika więc zalinkuję.

http://img503.imageshack.us/img503/2788/xx4bo.jpg
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...