[BGII] Nie mogę rozmawiać z npcami

Przede wszystkim chciałbym powitać wszystkich serdecznie na forum. Szczerze mówiąc, miałem małą przerwę kontakcie z rpg, więc jeśli poruszę temat ogólnie znany, to proszę o wyrozumiałość. Nie mam już niestety tyle czasu, co w liceum i na studiach na granie, ale mam zamiar teraz to nadrobić.
Pytanie:
Po raz kolejny chciałem zagrać w bg2 . Gra normalnie działa, ale bardzo często nie mogę rozmawiać z npc – ami. Pojawia mi się komunikat w okienku dialogowym, że – nie możesz rozmawiać w tej chwili, albo – ta postać robi teraz coś innego (co oczywiście jest nieprawdą ). Nie mogę praktycznie nic zrobić, czasami, po 10 próbach wejścia i wyjścia z lokacji uda mi się pogadać.
Czy jest to może związane z tym, że mam paladyna na 40 lev. ( ściągnąłem kiedyś „coś” do odblokowania poziomów) i współczynniki po 25 (księgi) ? A może to dlatego, że zainstalowałem jakieś dodatki z płyty z wersji deluxe?
Pomóżcie – nie wiem co robić.
Zainstaluj najnowsze łatki, może to pomoże...

Cytat

Czy jest to może związane z tym, że mam paladyna na 40 lev. ( ściągnąłem kiedyś „coś” do odblokowania poziomów) i współczynniki po 25 (księgi) ? A może to dlatego, że zainstalowałem jakieś dodatki z płyty z wersji deluxe?


Żaden z wymienionych wyżej powodów nie jest przyczyną. Skąd wiem ? Mój kumpel tak miał A jeszcze jedno ! Masz pirata czy oryginałkę ?
← Baldur's Gate
Wczytywanie...