[Deus Ex] Problem z dźwiękiem

Witam, nie wiem czy ktoś w ogóle żyje jeszcze na tym forum i obserwuje Deus Ex ale może mi pomoże. Postanowiłem po wielu latach odświeżyć sobie Deus Exa, mam na myśli część pierwszą. Niestety znalazłem wersję angielską i to z wielkim trudem. Po wprowadzeniu spolszczenia 1.15 dźwięk w grze zaczął szaleć czyli jest zniekształcony i charczący. Bawienie się ustawieniami nic nie daje. Wersja angielska działa poprawnie, jednak wiem że to spolszczenie działa bo wielu chwali. Zapewne jest to wina tego że mam Win 7. Ktoś coś wie jak to naprawić?
Odpowiedz

Cytat

nie wiem czy ktoś w ogóle żyje jeszcze na tym forum


Sprawiasz nam ogromny smutek.

Standardowe pytanie: próbowałeś odpalić w trybie zgodności z jakimś starszym windowsem?

[Dodano po 15 minutach]

Z tego co widzę na innych forach: sprawdź czy masz Patch 1.112f
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia wtorek, 28 lipca 2015, 01:23 napisał

Sprawiasz nam ogromny smutek.

Standardowe pytanie: próbowałeś odpalić w trybie zgodności z jakimś starszym windowsem?

[Dodano po 15 minutach]

Z tego co widzę na innych forach: sprawdź czy masz Patch 1.112f

Zgodność testowana już dawno a co do patcha to oczywiste że jest, bez niego nawet nie odpali po spolszczeniu
Odpowiedz
Podstawowe pytanie jaki masz sprzęt?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mikeal dnia wtorek, 28 lipca 2015, 22:54 napisał

Podstawowe pytanie jaki masz sprzęt?

Właśnie sie na innym forum dowiedziałem że za dobry mam sprzęt i7, 12 GB RAM i Gigabyte GTX 760 OC
Odpowiedz

Cytat

Właśnie sie na innym forum dowiedziałem że za dobry mam sprzęt i7, 12 GB RAM i Gigabyte GTX 760 OC


To fajno szkoda, że nie napisałeś tego w pierwszym poście. Spróbuj wyłączyć jak masz SRS Premium Sound albo przyśpieszenie dźwięku w opcjach karty dźwiękowej.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Problem z dźwiękiem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...