[BGI] Drużyna marzeń

Mam kilka pytań odnośnie co do drużyny

01.Kto wchodził w skład Waszej drużyny kiedy przechodziliście Baldur's Gate ?
02.Próbowaliście kiedyś przejść grę ewidentnie złą drużyną ?
03.Po egzekucji Dynaheir Edwin oświadcza, że zostanie z drużyną przez rok a później co... odchodzi ? Jak to jest z tym Edwinem bo nie wiem czy w niego "pakować".
04.Czy opłaca się "wymienić" Jaheire za np: Yelsick'a lub Branwen ?
Odpowiedz
Oto moja drużyna (niezbyt oryginalna )

1. Ja: elf, czarodziej.
2. Imoen.
3. Jaheira.
4. Khalid.
5. Minsc.
6. Dynahier.

Mam Minsca, bo jest niezły, ale Dynahier bym wywalił, bo mi niepotrzebna. Ale jak wywale Dynahier, to i Minsc odchodzi :x . Tak samo z Jaheirą i Khalidem. Co radzisz?

Ps. Jestem jeszcze dość blisko, a obecnie nie gram. Trzeba jednak będzie do tego wrócić, bo gra trzyma klimat , ale to już po tym jak przejdę HoU. Będę go miał na dniach .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Moja jest następująca:

01. Soban Blyt'he - człowiek wojownik - czyli ja
02. Khalid
03. Kagain
04. Imoen
05. Branwen
06. Edwin

Jeśli chodzi o "rozłączanie" par NPC to można to rozegrać w dwojaki sposób:

01. Misja samobójcza jednego z nich
02. Zamiana w kamień

Miałem początkowe dylematy odnośnie co do Jaheiry ponieważ nie dość, że jest "dwuklasowcem" przez co wolniej awansuje to strasznie zrzędzi.
Wymiana jej na Branwen lub chociaż na Yeslick'a na pewno się opłaci.
Odpowiedz
Czy wy bierzecie druzynę tylko najlepszych .Jak bym tak bra to bym napewno nie wziął dekina w nwn aleto juz inny temat .Ja miałęm w swojej druzynie misca bo puszcza fJNE komętarze i gada z chomikiem .jaheire bo mnie podrywała .Edwina bo był denerwujący i imoen bo kłuciła sie o miłosć do mnie .I oczywiscie ja człowiek mag wojownik ale to juz najmniej ważne
Odpowiedz
Powiem szczerze, że Twoje postacie Mości Gamorinie :wink: są lepsze od naszych. Edwin przy Dynahier to wymiata jak CKM przy berett'cie. Ja brałem drużynę w miarę niezłą i właśnie nie złą, czyli dobrą, dlatego Edwina ukatrupiłem (Down się rzucił na mnie jak zobaczył Dynahier. Przecież i tak był bez szans :wink: ) A reszta moich bohaterów to w miarę przeciętna jest, no może poza Minsc'iem, bo on jest na peweno nieprzeciętny :wink: .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
ja (lowca)
imoen
khalid
jaheira
xan
ajantis
Odpowiedz
1.Moja drużyna:
1. Ja
2. Minsc
3. Ajantis
4. Kivan
5. Imoen
6. Dynaheir

Ale zastaniawiam się czy nie powrócić do składu: Ja, Minsc, Khalid, Jaheira, Imoen, Dynaheir.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Jezeli chodzi o ciekawe drozyny to kolega mial kiedys ambitny pomysl aby przejsc cala gre samymi bardami. A biorac pod uwage ilosc NPCow bardow, ktorych jest dwoch to razem z jego postacia dawalo to drozyne skladajaca sie z trzech postaci, takie mile "Ich troje" Niestety kolega gdy dostal w swe rece dodatek do Meadieval'a, zarzucil pomysl muzycznej trio:(
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
kogo lepiej zrobic:
czarodzieja czy wojownika/kaplana
Odpowiedz
Kwestia gustu, ja zawsze gralem Magami. Nic tak czlowiekowi nie poprawia samopoczucia jak wypuszczenie paru fireball'i, a jak poczujesz sie samotny to zawsze mozesz sobie przywolac pare potworkow do towarzystwa:)
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
Moja drużyna wyglądała tak: Alitea (ja, wojownik/złodziej), Kivan, Minsc, Quayle, Coran, Ajantis. Według mnie najlepszym rozwiązaniem jest połączenie maga z kapłanem, bo chociaż wolniej nabywa doświadczenie, to to takie 2 w 1 . Teraz gram calkowicie swoją drużyną i mam wojownik/złodziej, wojownik, wojownik, łowca, mag/kapłan i bard. Ja sama nie próbowałam, ale mój kolega przeszedł BG całkowicie złą drużyną. Z tego co mówił, jest to o wiele trudniej - droższe ceny w sklepach, wiele więcej walk i bitek... Nie wiem co się dzieje z Edwinem, ale uważam, że to dupek i nie warto w niego inwestować. Najlepszy jest według mnie Quayle, tylko trochę zrzędzi. Ale to nie to co Jaheria, której znieść się nie da, a i przydatna mało jest... Na ten problem z Jaherią i Khalidem, oraz Dynaheir i Minskiem można poradzić jeszcze to, żeby kazać Khalidowi/Minskowi perfidnie zabić Jaherię/Dynaheir, a później patrzeć jak krzyczy "Dynaheir... nieeee!" . Pozdrawiam.
Odpowiedz
Moja drużyna wygląda tak:
1. Ja - łowca
2. Khalid
3. Jaheira
4. Minsc
5. Dynaheir
6. Imoen

Tylko tak się ostatnio zastanawiam... czy właśnie warto wymienić Jaheirę na Branwen? Ona strasznie zrzędzi i do tego wolniej awansuje, bo jest dwuklasowcem... -_-
Odpowiedz
Vivix, tylko jak usuniesz z drużyny Jaherię, to Khalid również odejdzie, bo Jaheira to jego żona.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Wiem, lecz można ją zabić ew. zamienić w kamień, wtedy Khalid nie odejdzie z drużyny.
Odpowiedz
No chyba że tak, ale to będzie z lekka hamskie
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Ja tak zawsze robiłem, bo khalid to dobry wojownik, a Jaheira chyba miała być kulą u nogi tego wojownika (żeby nie było za dobrze).Jak widać są na wszystko sposoby
Żeby nie robić offtopa to moja drużyna:
1.Ja- kapłan
2.Khalid
3.Minsc
4.Dynaheir
5.Coran
6.Kivan
Odpowiedz
Moja drużynka wygląda tak:
1. Corragus(nie chciało mi się wymyślać jakiegoś normalnego imienia...) - Wojownik
2. Kagain(fajne ma texty niektóre, "Te małe duszyczki zawsze przyprawiają mnie o torsje..." albo jak Minsc cośtam gada to Kagain odpowiada po chamsku: "Zamknij gębę/mordę.")
3. Minsc(fajny koleś, jeszcze dochodzi do tego Boo)
4. Yeslick(dobry Kapłan, szczególnie z młotkiem Basillusa i kolczugą Drizzta)
5. Kivan(wypasiony z niego łucznik, u mnie praktycznie zawsze trafia do celu)
6. Dynaheir(magunio w drużynce musi być, z jej czarów to najczęściej korzystam z Przyśpieszenia)

To chyba tyle.
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
1.Ja-łowca Rix
2.imoen
3.minisc
4.Dynaheir
5.Khalid
6.Jaheira
Żyj od miecza, żyj długo i szczęsliwie!!
Kochaj mnie, szalej i nie pytaj co dalej...
Odpowiedz
Moja drużyna była następująca . Przeszedłem ją dwa razy więc dam dwa rozwiązania
To jest dobra drużyna

Ja-Łowca
Iomen-Złodziej
Dynaheir (czy jakoś tak) mag
Minsc- Łowca
Yeslick- Kapłan/Wojownik
Khalid-Wojownik (do łuku)

a to zła

Ja -Wojownik
Montaron- Złodziej/Wojownik
Edwin-Mag
Kagain-Wojownik
Viconia-Kapłan
Sharr tel- Wojownik

Zła jest o wiele trudniejsza w prowadzeniu ale uważam że warto spróbować
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Drużyna marzeń - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...