Słoneczny patrol powraca!

Brzmi jak żart na Prima Aprilis, a tu proszę - kultowy serial doczeka się kinowego filmu

Cytat

Zagrają zarówno Pamela Anderson i David Hasselhoff, jak i ulubieniec dzisiejszych nastolatek Zac Efron! Gwiazdą [...] ma zostać Dwayne Johnson, znany z serii "Szybcy i wściekli".




A reżyserem został Seth Gordon ("Szefowie wrogowie").

The Rock, więc biorę A jak jest z Wami? W ogóle jakaś moda na odświeżanie starych seriali, "Z Archiwum X", "Twin Peaks", "Skazany na śmierć", "Power Rangers", w planach do tego Xena...

Jeśli chodzi o historię, to The Rock będzie doświadczonym ratownikiem, przestrzegającym zasad, a Efron tym młodszym i narwanym. Razem będą musieli stawić czoła baronowi naftowemu, który zagraża frywolnemu życiu na plaży
Odpowiedz

Cytat

W ogóle jakaś moda na odświeżanie starych seriali, "Z Archiwum X", "Twin Peaks", "Skazany na śmierć", "Power Rangers", w planach do tego Xena...


Kończą się im pomysły, poza tym coś nowego może się okazać niewypałem. Dziwne The Rock nie jest aktorem, a widzę go niemal w każdym filmie.



Patrząc na Pamele serial nie będzie takim hitem jak poprzednik.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik krzyslewy dnia środa, 12 sierpnia 2015, 19:06 napisał

W ogóle jakaś moda na odświeżanie starych seriali, "Z Archiwum X", "Twin Peaks", "Skazany na śmierć", "Power Rangers", w planach do tego Xena...



Chwila to Power Rangerów przestali robić w którymś momencie?! Jak tego widziałem z kilkadziesiąt edycji (Oryginał, TimeForce, jakieś dinozaurowe, magia, policyjne i jeszcze więcej)

Pomijając Strażników Leśnych Mocy, jak wyjdzie to się sprawdzi, a nuż im się uda - w co wątpię
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Parto dnia środa, 12 sierpnia 2015, 21:55 napisał

Chwila to Power Rangerów przestali robić w którymś momencie?! Jak tego widziałem z kilkadziesiąt edycji (Oryginał, TimeForce, jakieś dinozaurowe, magia, policyjne i jeszcze więcej)

Pomijając Strażników Leśnych Mocy, jak wyjdzie to się sprawdzi, a nuż im się uda - w co wątpię


Serial nadają pewnie cały czas, ale filmów ostatnio chyba nie robili. Poza tym to też jest marka bazująca na sentymentalizmie widzów. Ja np. planuję się wybrać i powspominać dawne, stare czasy, szczególnie, że film ma być profesjonalną produkcją od studia odpowiadającego za "Igrzyska Śmierci", więc może nie będzie taki zły
Odpowiedz
Jakoś nigdy nie mogłem się przekonać do tego serialu, nawet cycate panie jakoś nie poruszały mego serca więc taki remake sobie odpuszczę.
Odpowiedz

Cytat

nawet cycate panie jakoś nie poruszały mego serca więc taki remake sobie odpuszczę.


To coś innego miało przykuwać uwagę widza w tym serialu? O_o
Odpowiedz
Wiesz przydałby się jakaś fabuła czy coś... xD
Odpowiedz
Fabuła jest dla leszczy. Prawdziwy twardziel ogląda filmy dla akcji, krwi i nadmiaru tkanki tłuszczowej na kobiecej klatce piersiowej.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mikeal dnia piątek, 14 sierpnia 2015, 20:18 napisał

To coś innego miało przykuwać uwagę widza w tym serialu? O_o


No co ty? Nie widziałeś odcinka o narkotykach, problemach rozbitej rodziny, nowym partnerze matki, braku wzorca męskiego w życiu itd., ale w sumie typowo amerykańsko - patetyczni i umoralniająco. Typowe dla wszelkich seriali dla młodzieży. Nie wspomnę o BH90210.
Odpowiedz
Jakoś kojarzą mi się z tym Trudne sprawy itp. Lionel. xD
Odpowiedz
The Rock:

Cytat

Znam Zaca od wielu lat i ten projekt jest w naszym stylu i bardzo chcemy już ruszyć na plan. Chcemy zrobić duży, zabawny i epicki film, który ma wszystko czego oczekujecie. Upewnimy się, że akcja będzie kozacka, a żarty sprośne – to ma mieć pazur. Nie sądzę, aby przypominało to zbytnio serial. Odkrywamy tę markę na nowo i mamy wobec niej spore i ambitne plany.


Czyli z serialem nie będzie to miało wiele wspólnego. Ale mnie pasuje taka lżejsza i (mam nadzieję) niegrzeczna konwencja. Tymczasem Pamela Anderson uważa, że remake serii się nie uda, lata 90. były innymi, słodszymi i prostszymi czasami dla telewizji i reaktywacja marki dzisiaj nie znajdzie odbiorców. Powiem szczerze, że mówi z sensem, lecz najwyraźniej nie ma to być hołd dla serialu, tylko zupełnie inna produkcja - jak wynika ze słów The Rocka
Odpowiedz
Bo marka daje zysk Zresztą sądzę, że coś z serialu zaczerpną - choćby właśnie aktorów, aczkolwiek Hasselhoff żąda astronomicznej gaży, a Pamela jest niechętna. Poza tym można zgrabnie pokazać, że to wciąż "Słoneczny patrol", tylko taki, który wyewoluował. Pytanie, w jakich czasach będzie działa się historia, jeśli współczesnych, to jest to wykonalne. Minęło trochę lat, to już inne czasy, ale plaża ta sama, laski inne, choć też w bikini - w gruncie rzeczy wtedy każda zmiana miałaby sens, a pewne podobieństwo by pozostało.

A, no i ja liczę na zobaczenie czołówki serialu w kinie
Odpowiedz
Czasy współczesne mówisz...

Czekam na gościa w tym stroju.



Co do samego uwspółcześnienia to mogliby zrobić z tego taki pesymistyczny serial pokazujący jak bardzo zmienił się świat i jak ciężko bywa ludziom, którzy zostali wychowani na innych wartościach itp. a nie taki humorystyczny.
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

Słoneczny patrol powraca! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...