[Filmy] Brodaty Riddick, ksiądz Frodo i dobra czarownica Ygritte


...a wszystko to w jednym filmie, gdzie wspólnie polują na wiedźmy!

Pomysł brzmi jak opowieść fanatyka fantastyki, który przeżył niezapomnianą podróż po sławetnym Mocarzu, ale na szczęście zwiastun "Ostatniego Łowcy Czarownic" jest całkiem znośny. Daje nadzieje na mało ambitnego, ale satysfakcjonującego blockbustera – idealnego remedium na chłodne oraz deszczowe jesienne wieczory.

last witch hunter class="lbox">last witch hunter

Poza tym Vin Diesel musi udowodnić, że nie bez kozery jest trzecim najlepiej zarabiającym aktorem świata i jego nazwisko przyciąga ludzi do kin. Rose Leslie musi pokazać, iż po znakomitym epizodzie w "Grze o tron" potrafi odnaleźć się na dużym ekranie. Natomiast Elijah Wood ma szanse dowieść, że po ponad dekadzie odpoczynku, nie zapomniał, jak się gra w wysokobudżetowych produkcjach fantasty.

[Opis dystrybutora] Pięćset lat temu wybuchła wyniszczająca wojna między ludźmi, a zastępami czarownic, pragnącymi pogrążyć Ziemię w chaosie. Dzięki męstwu i poświęceniu łowców czarownic, udało się uchronić świat przed zagładą. Jeden z nich – Kaulder (Vin Diesel) uśmiercił ich Królową, która umierając, rzuciła na niego klątwę nieśmiertelności.

Dziś Kaulder wciąż błąka się po świecie poszukując renegatów, którym udaje się przedostać z mrocznych odmętów w świat ludzi. Jego jedynymi sprzymierzeńcami są proboszcz nowojorskiej świątyni oraz młoda czarownica o dobrym sercu Chloe. Ich pomoc może jednak nie wystarczyć, gdy okaże się, że światu grozi powrót Królowej, którą wskrzesić pragnie Belial – potężna, zbuntowana czarownica, śniąca o panowaniu zła.

Film trafi na ekrany polskich kin 23 października.

Odpowiedz
Zapowiada się dobre, niewymagające, ale pełne akcji i widowiskowych scen fantasy. Liczę, że film będzie udany
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik krzyslewy dnia piątek, 7 sierpnia 2015, 14:02 napisał

Zapowiada się dobre, niewymagające, ale pełne akcji i widowiskowych scen fantasy. Liczę, że film będzie udany

Tobie to chyba kazdy film podoba ci sie
Odpowiedz
Wow. Dawno nie widziałam tak chaotycznego trailera. O co w ogóle w tym filmie chodzi? Vin raz ma brodę, raz nie ma, później jest z mieczem, zaraz z pistoletem, jedzie samochodem, nie jedzie na koniu. You know nothing witcher Diesel.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik dunio1 dnia piątek, 7 sierpnia 2015, 14:24 napisał

Tobie to chyba kazdy film podoba ci sie


Nie każdy xD A zwiastuny często są mylące Jak dla mnie tutaj włożyli wiele elementów, za które lubię fantasy. Jednak z drugiej strony przypomina mi to "Johna Wicka", który na trailerze prezentował się też niewymagająco, efektownie, klasyczne kino zemsty, a wynudziłem się przeokropnie
Odpowiedz
← Nowości

[Filmy] Brodaty Riddick, ksiądz Frodo i dobra czarownica Ygritte - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...