Zdjecia forumowiczow

Vamp lol. Zauważ że wystarczyłoby troche makijażu, wizyta u fryziera oraz doklejenie brody a wyglądałbyś jak Snoop Dogg

Odpowiedz
Ja chciałem powiedzieć, że VL ma domieszkę latynoskiej krwi... A tu Ashgan prawie z niego murzyna zrobil (albo afroamerykanina jak kto woli).
Odpowiedz
LOL;| Wy ze mnie SD chcecie zrobić no lol! Znacznie bardziej podoba mi się wizja krwi latynoskiej niżeli afroamrykańskiej...Tym nie mniej uznam to za pewien rodzaj komplement...Aha i prosze nie uzywać przy mnie słowa "fryzjer" to oburzające...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Ciekawe co w przypadku wampira można rozumieć pod pojęciem "domieszka krwi". Może żeś po prostu jakiś hiszpanów (albo hiszpanki) pokąsał i ci weszło w krew
Odpowiedz
Albo dostał kopniaka z półobrotu od Chuck'a Norris'a i się lekko zmienił XD.
Odpowiedz
Oto ja na specjalnym zdjęciu do klanu Call of Duty....

Odpowiedz
Wyglądasz dosyć poważnie jak na swój wiek... (a ja i tak mam młodzieńcze usposobienie, uahahahaaaa!!! :064: ).
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
O jaaaaaasne, w to napewno Hawk uwierzymy...żaden palladyn nie jest luzacki, wszyscy to okropne sztywniaki i nudziarzeee....
Odpowiedz
Hmm, a może by niektórzy wrzucili swoje zdjęcia? :]

Medivh, Olo, Ashgan - Ostatnie zdjęcia dawaliście z rok temu :mrgreen:

Tokar, Ekhtelion - Wy wogóle nie dawaliście ;p
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
1. Jestem pewien, że nikt tu nie chcę mojej zakazanej mordy
2. Nie mam na komputerze żadnych swoich fotek (w ogóle to mało mam, bo nie fotogeniczny jestem :sad: )
Odpowiedz
Co do punktu 1 jestem pewien że każdy by chciał zobaczyć ;p. A co do 2 no to... szkoda :]

No cóż... jako iż Selena mnie prosiła o więcej (a Modom się nie odmawia) musze dać kilka zdjęć :mrgreen:

"Gniewnie Zdziwniony" - nie wiem jak to nazwać

Fuck up

Smiley

Świr

Normal

Young Einstein :]

A'la SlipKnoT (na lekcji - niewyraźne bo z komórki :])
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Jakób... Moja siostra cię genialnie podsumowała. Nie napiszę tego, ale... muszę skończyć z przeglądaniem for w jej obecności :mrgreen:

Ja swojej też nie dałem. I nie dam, a co! *Foch*
A tak na serio - dam za parę miesiący. Jak mi włosy dostatecznie urosną
Odpowiedz
Haha kupcie mi aparat cyfrowy to dam zdjęcia . Mam tylko lustrzanke a jej nie da się podłączyć do kompa :] Skanera też nie mam chyba że da się zdjęcie do drukarki upchnąc i wrzucić na kompa xD Pozatym czekam aż mi bródka urośnie wtedy może jakąś fote walne.

Odpowiedz
Aż bródka urośnie? Czyżbym jakiś nową modę na bródki spowodował? Jacób jest git, chociaż nie mam jakiś szczegółnych określeń jak twoja siostra, Fink i mógłbyś już dać. Zanim włosy urosną to minie kilka miechów, chociaż kiedyś dałeś foto, chyba na Strefie...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Vamp - nigdy nie dałem swojej fotki. A czekam, aż mi włosy urosną na tyle, żeby mi twarz zakryły... Chwilowo są do ramion, i chyba nie wystarcza
Odpowiedz
Jeden Jacob mnie posłuchał;** A reszta pfff... jak nie dajecie to ja swoich nowych tez nie dam :mrgreen:
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
Selen, może uzyj swoich wdzięków na Finku?;> Bo przez niego cierpieć będziemy my wszyscy nie mogąc oglądać Ciebie!! Argh! Fink, rusz owłosione duspko i rób te fotosy!

No jeśli Fink da to przemysle^^ Selena
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Vamp - nie podglądaj :mrgreen:
A co do tych zdjęć... Hmm, będzie trudno. Nie mam statywu na samowyzwalacz

Selen... To może dasz najpierw ty, co?

Wyglądam na naiwne dziecko z lizakiem?== Selena

Nie, nie wyglądasz... Fin
Odpowiedz
Niezłe foty Jakób Cóż,selenko, poczekasz na moje fotki, bom wyjezdzam na narty. Ale gdy wrócę, klnę się na bogów, dam nowe foty

Trzymam za słowo;P SamiWiecieKto
Odpowiedz
Ja dawalem jedno zdjecie, a narazie (chyba) sie nie zmienilem. Moglbym dac bo stary ma syfrowke itd ale jestem zbyt leniwy. A takze nie chce straszyc ludzi. Bo zmienilem styl ubierania(NIE POGLADY), z czarnego na bardziej wesoly, a to za sprawa kolezanek Lecz nie myslcie sobie i tak Satan my Master :twist: :twist: :twist: buhahahahahahaha
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...