Zapraszamy na serwer Hav0c Gryphon...

Blehehehe, a ja mam obie strony w Ulubionych ;p

Atis - jak będziesz taurenem to dojdziesz do hordowskiego klanu Olego. Ja przymuje tylko krasnoludy i gnomy (chyba że jakiś znajomy który jest cwelfem albo człekiem)
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Nazin dzis wieczorem powinna dzialac. Teraz często serv wyłaczają bo poprawiają bugi po reformacji etc. :]

Cytat

Ja przymuje tylko krasnoludy i gnomy (chyba że jakiś znajomy który jest cwelfem albo człekiem)


Jakób przyjacielu....

Robicie mi tylko apetyt...

Jak to teraz jest z pirackimi serwerami? Też je tak masowo zamykają? Bo chciałbym wiedzieć czy to nie będzie tak, że go zamkną za miesiąc.
Nie wydaje mi się żeby zamykali pirackie serwy (a przynajmniej Hav0ca)... przecież Olo z kumplami gra na tym serwie już kilka miesiecy (chyba od września ale nie jestem pewien) i jeszcze go nie zamknęli, więc raczej nie będą go teraz zamykać.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Nie wie ktoś ile bedą tak zamykali ten serwer ? Bo wczoraj był otwarty na 4 z 24 godzin Powoli zaczyna mnie to wkurzać... ja to mam nie farta
Współczuje wam panowie, ale trafiliście akurat na okres rozbudowy serwa ;p
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Wiem, ale ile to będzie trwać Wy tam macie jakieś powiązania i inne, więc się spytajcie lub coś..... Jakieś konkrety panowie
Jakób, to nie są Cwelfy....to są Lolfy! Albo potocznie cioty. NE SUX! ><
Tja... Atis to jest twoje zdanie ja gram elfem druidem i bardzo dobrze sie gra. Polecam.



Oto ja i admin/GM serva. [Niby robi tam wszystko a w takie łachy sie ubiera xD] To screen ze starej postaci :]



Oto to co było po.....


[img=http://img205.imageshack.us/img205/2521/thorinhelga0ab.th.png]
To bylo przed.... (Sorry że link nie działa ale coś z IMG shack sie rabie i nie moge uploadnąc ponownie )



Ta Helga to jedna z 6 krasnali ktorych potrzebowalismy do stworzenia klanu :mrgreen: Niestety screena Elfa nie zrobilem. jak bedzie re-open serva to cos dam ^_^

Tokar, jak lubisz cukierkowe plastiki to prosze, graj NE.

Cytat

Tokar, jak lubisz cukierkowe plastiki to prosze, graj NE.


Do tego stopnia jeszcze mnie nie pogieło... I kto mówi, że lubię cukierkowe plastiki ?! Nie żebym był chamski, ale to nie ja lubuję się w graficę z W3 (sama zaczełaś !)
Muszę powiedzieć, że też bym chętnie zagrał w WoW'a. Chciałem to zrobić już od dawna, ale zniechęciło mnie to płacenie. Teraz jedynym problemem byłoby dla mnie zdobycie gry. Ktoś ją ma lub wie skąd ściągnąć? (wiem, że jest Oslo, ale mi tam wszystko cholernie wolno się ściąga).
A co do ras, to jeszcze nie wiem, którą bym zagrał. Pewnie chciałem jakimś elfem magiem, ale słyszałem od kumpla, że jedynie undeady są najlepsze i warte uwagi. Się zastanowię.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Dany tutaj nie sugeruj sie tym co mowia znajomi. Sam sprawdz kim ci sie dobrze gra. Ja juz nigdy nie poslucham ich bo zrobili mi wode z mózgu xD

Użytkownik Burrows napisał

It is with great unease that I have inform you that I'm shutting the Pegasus server down.

The reason for this is because Blizzard is shutting down servers in my area and fineing people large ammounts of money. They already shut down my riend who lives down the road and fined him 15000 pounds.

I will stay in this community as long as it lives. But i can no longer host a server for at least a year or so just until i am sure i am safe. If i am let i will definatley want to continue helping fix and solve problems for wow and other things. I will speak to blsap in further detail about this.

Im sorry for your loss.

Burrows


To znaczy ze Hav0c jest zamkniety na czas blizej nieokreslony :<

/me is away: Szukam innego serva ;/

No widzicie? Ledwo się zapytałem czy nie będą zamykać serwera a tutaj już Blizzard zaobrączkował paru panów.
Hehe mam juz następny serv na którym mozna pograć. A co do tej sytuacji z Burrowsem to współczóje jego znajomym jak musieli tyle placic. [A swoja droga to Blizzard ma tyle kasy za WoW'a i jeszcze kaza sobie placic 15k funtów za prywatny serv. O.o Mało im kasy]

Ashgan przecież tu nie chodzi o to, że Blizzard chce zarobić 15k na tych gościach....


P.S. Wynika z tego, że po Microsofcie Blizek jest drugą firmą która umie bronić swoich interesów Zagrajcie sobie w Ultime, tam serwery stoją latami

Cytat

Ashgan przecież tu nie chodzi o to, że Blizzard chce zarobić 15k na tych gościach....


P.S. Wynika z tego, że po Microsofcie Blizek jest drugą firmą która umie bronić swoich interesów icon_wink.gif Zagrajcie sobie w Ultime, tam serwery stoją latami icon_razz.gif


Już mu to na GG (mam nadzieje) wytłumaczyłem....

A Olo to farciarz ! Miał być GM na tym serwie i by miał teraz problemik A tak to uniknie kary...
Tokar, ja mówiłam raczej o wszystkich Lolfach. Ale jak chcesz to się kłóć. Twoja wola. A grafiki w to nie mieszaj.
A olo nieświadomy wyjechał... Pewnie będzie bluzgał jak wróci.
← World of Warcraft
Wczytywanie...