Zapraszamy na serwer Hav0c Gryphon...

H@H@ Mam już WoW'a. Teraz tylko czekam aż serv odpalą i jazda gramy ^_^ czyli jest juz nas 4. Ja, Tokar, Jakób, Olo :]

Głupie kołki z tych gości co prowadzą serwer.... Najpierw jeden dzień robią przerwe, by szybciej lev szedł... Potem jak już idzie exp, to po zabiciu jednego potworka z 2 na 5 lev przeskakujesz.... I teraz znów przerwa techniczna..... No burdel jak w polskiej polityce

Cytat

Czy gracze z Ally i Hordy mogą od tak sobie grać razem?


Chyba na PvP serwerze to nie można, ale ja się tam nie bardzo znam...
Primo 1do Atis tak mozna razem se soba grac razem w jednej gildii i NAWET RAZEM W PARTY, co poswiadczy Jakób ktorego wzielem na mooby z 50 lvl.

Primo 2 do Tokara: server musial byc byc wylaczony na poczatku bo naprawiali rozne rzeczy, przez co o maly wlos wszyscy nie straciliby swoich char., a to ze je odzyskalismy jest to wylacznie zasluga spripterow i GM, bo rownie dobrze mogli by to olac i powiedziec ze skoro chcielismy zmian to musielismy poniesc tego jakies konsekwencje. A to byl przypadem ze wlaczyli takiego wysokiego expa to tylko blad przy pracy i szybko go wylaczyli i cofneli(mam nadzieje) world save dzieki/lub przez co cofnelo im nabije levele i wszystko jest wporzo. Pozatym naprawili tak oczekiwane punkty honoru. Mysle ze wszystko sie unormuje jeszcze do dzis wieczoram albo jutra.


EDIT: a tak swoja droga Pegasus jest jednym z najlepszych (jezeli nie najlepszym) serverem WoWa, zreszta poswiadczy Ci to Jakób ktory troche przegladal inne servy


Kurde a ja dzis wieczorem wyjezdzam na skoki narciarskie do Zakopanego, co ja teraz zrobie TYLE DNI bez wowa. Wracam w czwartek rano
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Hmmm....to szykujta się na Taurena Shamana/Huntera/Druida.....kur*a.....nie mogę się zdecydować XD...
nice przynajmniej nie grasz w tamtych pipkach alliancach bog zaplac, a tak swoja droga bedziesz pierwsza dziewczyna w gildii i chyba calej hordzie
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
No chyba nie aż w całej Hordzie! Na Thrall'a! Ale w gildii jak najbardziej....Pamiętam jak w L2 dziwili się że 13-latka gra w to XD....
Ja zacząłem grać Orkiem Szamanem ;p

Tak, Pegasus to jest jeden z najlepszych prywatnych serwów. Na tej stronie jest spis większości serwerów do WoW'a, ja przejżałem 3/4 serwerów które są na tej stronie (na prawde!) i żaden nie był taki zajebisty jak Pegasus... a to lagi że ruszyć się nie dało, a to nie dało się wogóle wejść, a to nie było mapy itd. Wiesz Tokar, Olo prawdopodobnie będzie GM więc będzie napewno lepiej ;p
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Ja gram krasnoludem i na młot Muradina ! Tak raczej pozostanie !

Ps. Czemu wszyscy w hordzie ? Trzeba jakoś wyrównać siły ! Niech ktoś dojdzie do nas ! (na razie gram ja i mój kumpel )
Czemu wszyscy w Hordzie? Na Groma Hellscream'a! Bo Przymierze to cioty, ot co.

(bez urazy, ja do krasnoludów nic nie mam, ale cała reszta.... ;p)
Jak smiesz niewiasto obrażac święte przymierze! Zgiń! Nasi święci wojownicy dopadnia i zabiją wszystkich bykoludzi, nieumarlych or sth.

Cytat

Bo Przymierze to cioty


To oznacza tylko jedno.... WOJNA ! < Na MURADINA pewnego dnia dopadną was nasze topory i klnę się na mojego dziada ! Nie będzie to dzień łaski ! Nie będzie horda pluć nam w twarz ! Zanurzę swoją brodę w waszej jeszcze ciepłej krwi i zrobie sobie z waszych czaszek trofeum na kominek ! :twist: :twist:
No wiesz Tokar, myślałem że będziesz grał Undeadem... w takm razie nie wiem czy nie powrócić do mojego krasnala :]
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Olo próbował mnie przeciągnąć na ciemną stronę mocy, ale pod fasadą jego mrocznych słów i obietnicy wielkiej potęgi, wykryłem zło i zdradę... Wiedz, że mój topór nie ominie żadego hordowego psa i musisz podjąć decyzję, która zaważy na twoim dalszym żywocie ! Horda (czyli śmierć, bieda, brak alkoholu !) czy Przymierze (czyli życie, bogactwa, Piwo lejące się strumieniami !) !

A tak na serio... Olo na początku powiedział, żebym wziął kogoś z hordy, bo chce mi wyjaśnic parę rzeczy (podobno postacie z hordy nie mogą szeptać do postaci z przymierza ) i mój wybór padł na nieumarłego... Nie spodobała mi się ta postać (w ogóle to chciałem wziąść na samym początku krasnala ) i zmieniłem strony... Decydujące znaczenie miała także prośba mojego kolegi, który woli grać krasnoludem... Czyli Jacob wróć do Przymierza (Ashgana jak widzisz też przekabaciłem )
Ten down servera zaczyna wyprowadzać mnie z równowagi. Miałobyć mało downów a tu praktycznie 3-4 dzień server jest wyłączony ;/ Mogliby GM'owie przestać si bawić i wrócić do starych ratów serva | x1 xp i x1 money

A ja mam pytanie. Jest tam cosik czarującego ;p (o klasę mi chodzi oczywiście), a jak tak, to kto tym gra?. I powiedzcie mi, czy te klany, to wszystko postacie z jednej klasy czy mieszane?

Tak gadacie o tym... jak fanatycy . Czemu by nie ściągnąć sobie i spróbować. W końcu wspomniany wcześniej przez Ekh'a MMORPG czeka mnie dopiero (już :O!) za rok.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Otóż Rince, dobrze że spytałeś. Klas magopodobnych jest bardzo dużo:
- Mag
- Warlock
- Shaman
- Kapłan
I tu dochodzą różne profesje, ognia, lodu, nekromancja, wskrzeszanie, leczenie itp. Jest z czego wybierać.

Tokar, Przymieże to jeno plastiki. Żadnego uczucia, zero ducha. Horda, to naród z wielkimi tradycjami i honorem. Dla was mieszczuchy wydaje się, że jesteśmy barbarzyńcami, ale to wy nimi jesteście! Wy, którzy nie potrafią zaakceptować odmienności! Wy, którzy nie macie honoru, jednak łudzicie się, że macie taką świętość! Wy i te wasze ciotowate elfy!

Aha, powiedz przy mnie jeszcze raz 'bykoludzie' a tak ci przyje*ię, że obudzisz się ze śpiączki po trzech latach, a jak się już obudzisz to trafi cię meteoryt wysłany przezemnie! To są Taureni, ciemna maso! Najbardziej honorowa rasa w całym Kalimdor'ze i w całym Azeroth!
Khem wybacz Nazin że tutaj linka umieszczam bo może to nie zgodne z regulaminem ale najwyżej usune . Dla wszystkich którzy chcą zapoznać się z rasami i klasami WoW zapraszam na -> WoW Battlenet

W Przymierzu jest tylko jedna rasa której nie lubie - Ludzie. Znielubiłem ich szczególnie po III części Warcrafta. Nie chcieli posłuchać Medivha bo mieli niby ważniejsze sprawy na głowie a później całe królestwo zostało zniszczone przez Płonący Legion.

Co innego Orkowie, ich z kolei bardzo polubiłem (szczególnie Thralla :mrgreen: )

No tak... ale za to w Przymierzu jest jedna zajebista rasa - Krasnoludzi. Odkąd zagrałem w W3 moim idolem zostal odrazu Muradin Bronzebeard (mam nawet jego figurke gdzieś w pokoju :mrgreen: )



(Tylko nie wiem dlaczego Miedziobrody skoro ma brode jasną )

No a decyzję już podjąłem - będe grał moim starym krasnalem i wkońcu mój klan krasnali (Hammerlords) będzie mógł zaistnieć... oczywiście jeśli będziecie chcieli dołączyć :mrgreen:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Jasne, jak będziesz przyjmować Taurenów to spoko, ja się piszę.

Ash, ale się chwalisz, WarSerwis jest moim rodzimym. Tu polecam zacząć każdemu fanowi Warcraft'a.....plus możesz ściągnąć muzyczkę ze stolic WoW'a....nie to co w tym serwisie który podać Ash....
LMAO. Atis nie będziemy sie przechwalac który servis jest lepszy. Mnie chodzi porpsotu o opis ras i klas. I tak kazdy wie że Gameexe ownuje reszte serwisów

← World of Warcraft
Wczytywanie...