Nnso Dyskusje

Ha! Widze pierwszego zwolennika mojej teori [spisku xd]. Atis gratuluje prawidłowego toku myślenia


Ankieta: 'Kto jest za nowym NNSO'

Tak: 50% [2 głosy]
Nie: 50% [2 głosy] - edit by Rince
Neutralny: Finkregh

[Głos Ashgana = 5 głosów nornalnych xd]

Odpowiedz

Cytat

To po co piszesz tego posta? Nie widzę logiki.....>>'

Bo mnie lekko denerwujesz [Med też dorzucił trzy grosze], mówiąc, że nie potrafię przyznać się do błędu. Tyle. Koniec tej dyskusji, bo to się nudne robi...
__________

Co do ankiety - a co to zmieni? Kto przeniesie postać, ten przeniesie, kto stworzy nową, ten stworzy. Jedyne co ulegnie zmienia to świat. Jestem neutralny - idę za większością, bo obydwie opcje to praktycznie to samo.
Odpowiedz

Cytat

Bo mnie lekko denerwujesz [Med też dorzucił trzy grosze], mówiąc, że nie potrafię przyznać się do błędu.


Ja nic takiego nie mówilem Tylko wyraziłem swoją opinię


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Co nie zmienia fakty, że mnie lekko wkurzyłeś... ;p Ale cóż, niestety, żyjemy w pięknej kontytucyjnej Polsce i masz wolność wyrażania swoich opinii... Dopóki nie ugodzą one w moją godność osobistą :]
Odpowiedz
Czemu odebrałam to jako to, że liczy się jedynie twoja godność osobista? Ja jestem jakaś inna, nie bierz sobie tego do serca Fink, plecę same bzdury.....>>

Pozatym, to z tym błędem, tam nie było żadnej, ani jednej aluzji. Nie wiem jak ty to odebrałeś....
Odpowiedz
OMG co ja za wpis dałem Może troche przesadzony, ale dawno nie pisałem trzeba było sie wyżyć. Sami rozumiecie :mrgreen:

----

Następnym razem dam więcej opisów. Długo nie pisałem poprostu rozgrzac sie musze

Odpowiedz
No już nie przesadzaj Ashgan. W porównaniu z poprzednimi kawałkami, to na pewno jest lepsze. A i sposób uśmiercenia bardzo oryginalny.

Jak już umierać, to masowo, co ?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Haha ale jak ci powiem skąd wział się pomysł na pożeracza ciał to jebniesz Xd

Mianowicie niegdyś na Playstation One przechodziłem sobie pierwszą odsłone kultowej serii platwormówek 'Crash'. W jedej z misji trzeba było pokonac labolatorium złego doktora Neo [tak sie zwał, juz nie pamiętam to było dawno ] I tam były takie potworki podobne do flubbera. A więc siedząc i pisząc do NNSO schyliłem sie po Coca Cole i ujrzałem okładke z tej właśnie gry. Nagle cos mnie naszło i napisałem o tym . A jeśli chodzi o tą pseudo łacińską nazwe to oglądałem sobie 'Księgę Polskich Grzybów' i tam były jakieś takie dziwne nazwy. Więc wymieszałem kilka i wyszło to co wyszło :mrgreen:

Odpowiedz
Odnośnie opisu Ash'a......jak ty to robisz, naucz mnie, w życiu bym nie wpadła na taki pomysł XD.
Odpowiedz
Jakby co to ja wcale nie chce ginąć. Tak mi sie tylko powiedziało

A co do tych grzybów, to niezły pomysł :mrgreen:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Widzę, że NNSO znów dead. Moze leipeij to w jakiś sposób zakoćzyć? Dobić leżącego i skrócić jego cierpienia bo ciągnięcie tego no nie wiem, ale chyba nie ma sensu. Sprzydao by się to jeszcze jakoś ładnie zakończyć i mieć to z głowy.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Mam ideolo zakończenie: Nadleciał meteoryt i wszystkich zabił.
Ładne?
Odpowiedz
Niee, Atis, mało ciekawe
Mamy juz pewne plany z Vampem, szlifujemy je... Pod warunkiem, że NNSO dostanie status dead, i po prostu skończy się z klasą. Ashgan już sam siebie jakby wyeliminował

No więc jak - kończymy?...

PS
Zawsze można założyć part 2
Odpowiedz
Ja jestem neutralny... to znaczy, dla mnie możecie kończyć. Tylko chłopcy, jakiś ładny wątek dla Rince'a proszę .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Nie bój się Rince. Akurat twój wątek i Ai spadł na moje barki więc głowa hehe spokojna ;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Czego wy chcecie, no? Moje zakończenie to szczyt możliwości literackich świata! Nobla za to dostanę, mówię wam.

Fink, a może teraz dla odmiany na dkawałkiem popracujesz z Med'em albo co? Bo twoja praca nad kawałkiem z Vamp'em już się nudzi....
Odpowiedz
A co ja mogę, że mamy akurat tak blisko związane ze sobą postacie, co?

A z Med'em... Sam powinien coś w końcu dopisać, choćby i part tylko i wyłącznie o sobie. W końcu, to był jego pomysł...
Odpowiedz
Dead? Przeciw. To jest NIEKOŃCZĄCA sie opowieść i w zamiarach taka miala być. Jutro, pojutrze albo w weekend sie dopisze.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Nie najlepiej, siostro - to MA być dzisiaj. A potem ja mogę się dopisać xD
Odpowiedz
← Fan Works

Nnso Dyskusje - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...