Podziel się szczęściem

Na polskich uczelniach ma się takie same zarzuty wobec szkoły. Szczególnie na antropologii, gdzie "nigdy za wiele pisania". Bleh. W takich chwilach kocham jeszcze bardziej GE, które mobilizowało mnie do szlifowania pisania. Niby banał, ale jak czytam referaty ludzi, którzy nie pisali wcześniej nic długiego - masakra przeogromna.
Odpowiedz
Ano, widać wyraźnie kiedy ludzie piszą długie teksty bez żadnego planu. Ja się nie mogę doczekać końca maja - skończy się semestr i wreszcie będę mógł coś napisać w spokoju dla GE, bogatszy o nowe umiejętności

[Dodano po 21 dniach]

Bilans ostatnich 4 dni:

- Kolejny esej oceniony na A
- Poprowadzenie 20 minutowego programu radiowego po angielsku, w warunkach niemal identycznych do programu na żywo.
- Pomyślnie ukończenie teledysku, w którym musiałem zrobić użytek ze swoich ograniczonych umiejętności aktorski.

hm powiem szczerze - jestem wykończony, a przede mną jeszcze miesiąc podobnych wrażeń... potem koniec i wreszcie czas na realizacje pewnego projektu dla GE
Odpowiedz
Ja dzisiaj z Moją klasą ( i większością technikum) byłem w kinie na filmie Szybcy i Wściekli 7. Jestem szczęśliwy , bo przepadł nam sprawdzian z algorytmiki
Odpowiedz
A mnie się dziś udało namówić 2 klientów na zakup prezentu powyżej ich budżetu!
Odpowiedz
Wreszcie skończyłem PoE i mogę zacząć przechodzić je jeszcze raz.
Odpowiedz
Kupiłem "W okowach mroku" Cooka
Odpowiedz
Wiedźminy cię napadły?
Ja bym się bał.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
No i wreszcie koniec semestru, dzisiaj miałem egzamin który poszedł jako tako OK , pakuje się i jadę jutro do domu. 5 czerwca będą wyniki, zobaczymy czy zaliczyłem pierwszy rok studiów w Szkocji.
Odpowiedz
moje szczęście obecnie to wakacje zdana sesja i luzik
Odpowiedz
Skooończyłam ostatnią pracę na zaliczenie (tak, trochę po terminie) I wreszcie mam wakacje!
Odpowiedz
U mnie właśnie przeszła epicka burza. Ale taka, że nam prawie wszystko z balkonu pozwiewało. I teraz jest tak wspaniale chłodno i wreszcie jest czym oddychać.
Odpowiedz
A tu była burza, ale nadal nie ma czym oddychać...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vitanee dnia niedziela, 19 lipca 2015, 17:31 napisał

A tu była burza, ale nadal nie ma czym oddychać...


U mnie tak samo ;(
Odpowiedz
Ja bym się nie chwalił
Odpowiedz
Gratsy, ale aż boję się pytać o czym, bo Ty jakieś finanse studiujesz
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia poniedziałek, 27 lipca 2015, 18:03 napisał

Gratsy, ale aż boję się pytać o czym, bo Ty jakieś finanse studiujesz


Ależ nie ma się czego bać - zaraz wszystko pięknie wytłumaczę. Finanse to na szczęście nie fizyka, więc czuję się w tym, jak ryba w wodzie. No więc pisałem na jakże zajmujący temat, zwłaszcza we współczensym świecie finansów w trakcie bądź też po recesji spowodowanej kryzysem finansowym, tyczący się wyceny banku w procesie fuzji bądź przejęcia na przykładzie połączenia ongiś naszego rodzimego Banku Zachodniego WBK SA (zanim ukradli nam go ci Wroclovianie) i Kredyt Banku SA.
Odpowiedz
← Karczma

Podziel się szczęściem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...