[GI] Gothic 1 problem z włączeniem

Witam ma problem bo gra mi sie nie włącza
zaraz dam screena ale pierwsze powiem o windowsie
Mam Windows 7
64 bit Home Premium
Sterownik do karty graficznej: NVIDIA GTS 250

Odpalam gre jako administrator windows xp Servis pack 3 i daje screena niżej
Odpowiedz
Na początek - punkt X regulaminu forum mówi bardzo wyraźnie i bardzo słusznie:

Cytat

Podczas pisania tematu:

Pamiętaj, aby być konkretnym. Swój problem opisuj dokładnie, nie szczędząc podawania szczegółów. Dzięki temu więcej osób będzie mogło ci pomóc.
Pamiętaj, by odpowiednio nazwać temat. NIGDY nie nazywaj tematu: „pomocy”, „problemik”, „help”. Nazwa tematu ma mówić o czym ten temat jest. Ułatwi to zarówno życie tym, którzy chcą ci pomóc, jak i tym, którzy będą szukać odpowiedzi po tobie.


Następnie, skoro pierwsze podkreśliliśmy, proszę o zmianę tematu na właściwą

Na koniec, odpowiem lakonicznie - Windows 7 i Gothic 1 to inna epoka. Już Vista miała poważne problemy z obsługiwaniem tego typu rozwiązań. Za nowy sprzęt, za stara gra, mówiąc krótko. Aczkolwiek może się mylę, nie posiadam windozy 7, czekajmy więc, czy ktoś, kto ma, zdoła podać Ci jakieś remedium. Niemniej, nie żywiłbym wielkich nadziei
Odpowiedz
Na Baldur's Gate na nowszym sprzęcie pomagało przełączenie, by komputer korzystał z jednego a nie kilku rdzeni procesora. Możesz poszukać jak to zrobić i spróbować, ale czy i tu zadziała?
Odpowiedz
Na moje oko, to gre masz uszkodzona. Zrob reinstall gry i od nowa zainstaluj, spruboj odpalic. Jak bedzie to samo, to zainstaluj service pack.

Mozesz tez zainstalowac sterowniki audio, cos z muzyka problem jest.
Odpowiedz
← Gothic

Gothic 1 problem z włączeniem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...