Chciałbyś pomóc w rozwoju GameExe?

Chodziło mi o pisanie innych poradników bo 'Bóg Interpunkcja' też mnie nie lubi i zsyła 'złe dary'
Odpowiedz
W sumie ja byłbym zainteresowany.
Odpowiedz
A czym konkretnie byłbyś zainteresowany? Pisaniem tekstów nt. gier? Felietony? Recenzje? Newsy? Grafika? Korekta tekstów? U nas roboty dużo

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Może recenzje albo pisanie tekstów na temat gier.
Odpowiedz
To napisz coś, co ci podchodzi najbardziej i uderzaj na naszego maila rekrutacyjnego . Tylko sprawdź na stronie, czy przypadkiem nie mamy już danego tekstu w zasobach

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
O, widzisz jakie mamy fajne babki? Ledwie słówko i już się tobą zajmują

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Żeby mi się tak w realu udawało
Odpowiedz
Hej wszystkim! Od jakiegoś czasu zagladam na waszą stronę, czasem też coś mądze (lub nie mądrze) skomentuję, inaczej mówiąc - już coś o GE wiem. Chciałbym zaproponować wam pewną zmianę na stronie głównej - macie porobione rozmaite zakładki - część z nich poświęcona jest cyklom (np. Dumka na dwa głosy). Brakuje mi tu pewnej kategorii, która może cyklicznie się nie pojawia, a jednak stanowi dośc sporą grupę newsów, których wyszukanie jest dość problematyczne. Chodzi mi mianowicie o incjatywę "Tygodnia z...".


W związku z tym mam pytanie - Czy możliwe byłoby utworzenie wzmiankowanej zakładki na stronie głównej?
Odpowiedz
Ten temat zdaje się najbardziej odpowiednim do tego typu zapytań
Odpowiedz
← Game Exe

Chciałbyś pomóc w rozwoju GameExe? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...